Куди краще піти працювати з дипломом медика?

Першостільником в аптеку чи асистентом стоматолога в приватній стоматологічній клініці? В кого був досвід? Де кращі гроші? Де комфортніше? Бо була на співбесіді в аптеці, наче норм, кажуть можна від 25тис+++заробляти, позмінний графік, завтра йду в клініку ще..
Результат:
вже голосів: 29
21 (72.41%) Асистент
8 (27.59%) Аптека
1 1
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:09
Асистент - то каторга.
2 2
Ненька наша 01 апреля в 23:10
Їхати закордон 👍
1 2
празники не помню 01 апреля в 23:10
А чого лікарем не хочете?
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:11
Ответ дляпразники не помню
А чого лікарем не хочете?
Не хоче людина спеціалізацію підтверджувати постіійно
1 4 5
Прикуси Язика 01 апреля в 23:12
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не хоче людина спеціалізацію підтверджувати постіійно
Думаю, у людини просто диплом медичного коледжу
празники не помню 01 апреля в 23:13
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не хоче людина спеціалізацію підтверджувати постіійно
А коли вчилися стільки років, то про це не думали?) цікаво
1 1
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:14
Ответ дляпразники не помню
А коли вчилися стільки років, то про це не думали?) цікаво
У багатьох вибору нема. Династія.
2 1
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:14
Ответ дляПрикуси Язика
Думаю, у людини просто диплом медичного коледжу
Можливо...
Чесно брешу 01 апреля в 23:17
Лазерхаус, зп шикарна
Джинци на Флісі 01 апреля в 23:19
Аптечные сети разные, как и ассистентская работа, соответственно и условия работы и зарплата.
празники не помню 01 апреля в 23:22
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У багатьох вибору нема. Династія.
Де ви таке зараз зустрічали?) прям совком повіяло
2 2
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:23
Ответ дляпразники не помню
Де ви таке зараз зустрічали?) прям совком повіяло
В Богомольця
1 1
Alex_Kri 01 апреля в 23:24
как бы дипломы для этих вакансий должны быть разные, если работать легально
1 1
PORKA 01 апреля в 23:25
Диплом медика - це що ? Лікар , фельдшер, медсестра ? Ідіть губи колоти .
празники не помню 01 апреля в 23:25
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В Богомольця
Насмішили) гарного вечора
1 1
Ясамаякрасивая) 01 апреля в 23:25
Ответ дляпразники не помню
Насмішили) гарного вечора
Дякую, в нас ще не вечір
барабанщица 01 апреля в 23:26
Автор що закінчили мед колледж чи мед університет? Яка саме у вас освіта?
Лагшмивара 01 апреля в 23:28
Вообще не поняла вопроса , это ж разные специализации , я заканчивала фарм университет могу работать в аптеке но не поняла причем это к ассистенту стоматолога?
Мааарковная 01 апреля в 23:33
Ответ дляPORKA
Диплом медика - це що ? Лікар , фельдшер, медсестра ? Ідіть губи колоти .
Для цього повинна бути вища освіта, інтернатура по дерматовенерології та спеціалізація ’медична косметологія’, довго
Мааарковная 01 апреля в 23:35
Ответ дляЛагшмивара
Вообще не поняла вопроса , это ж разные специализации , я заканчивала фарм университет могу работать в аптеке но не поняла причем это к ассистенту стоматолога?
В аптеці можна і з медичною освітою, якщо вона вища то й повноважень більше ніж у фармацевта
PORKA 01 апреля в 23:35
Ответ дляМааарковная
Для цього повинна бути вища освіта, інтернатура по дерматовенерології та спеціалізація ’медична косметологія’, довго
Точно? Дуже сумніваюсь , що всі ті майстри мають все вище описане . Хоча повинні )
Alex_Kri 01 апреля в 23:37
Ответ дляМааарковная
Для цього повинна бути вища освіта, інтернатура по дерматовенерології та спеціалізація ’медична косметологія’, довго
нужна специализация - Лікар-хірург-дерматолог
Мааарковная 01 апреля в 23:38
Ответ дляPORKA
Точно? Дуже сумніваюсь , що всі ті майстри мають все вище описане . Хоча повинні )
Точно, недомайстри працюють до першого зальоту
Мааарковная 01 апреля в 23:38
Ответ дляAlex_Kri
нужна специализация - Лікар-хірург-дерматолог
Такої не існує
Alex_Kri 01 апреля в 23:39
Ответ дляМааарковная
Такої не існує
именно такая и существует
Мааарковная 01 апреля в 23:41
Ответ дляAlex_Kri
именно такая и существует
Саме такої і не існує, і ніколи не існувало, є хірургічний профіль і є терапевтичний профіль, які абсолютно різні
Alex_Kri 01 апреля в 23:42
Ответ дляМааарковная
Саме такої і не існує, і ніколи не існувало, є хірургічний профіль і є терапевтичний профіль, які абсолютно різні
Если не знаете, то не надо писать. Эта специальность введена в 2021 году. Лікар-хірург дерматолог: вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань 22 ’Охорона здоров´я’ за спеціальністю ’Медицина’. Проходження інтернатури за фахом ’Дерматовенерологія’ з подальшою спеціалізацією ’Хірургічна дерматологія’. Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Мааарковная 01 апреля в 23:48
Ответ дляAlex_Kri
Если не знаете, то не надо писать. Эта специальность введена в 2021 году. Лікар-хірург дерматолог: вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань 22 ’Охорона здоров´я’ за спеціальністю ’Медицина’. Проходження інтернатури за фахом ’Дерматовенерологія’ з подальшою спеціалізацією ’Хірургічна дерматологія’. Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Це вторинна спеціалізація, вона дуже вузька, проводити косметологічні процедури права не дає
автор Хлопаю ресницами 01 апреля в 23:52
Ответ дляпразники не помню
А чого лікарем не хочете?
Бо диплом не дозволяє бути лікарнм
Alex_Kri 01 апреля в 23:54
Ответ дляМааарковная
Це вторинна спеціалізація, вона дуже вузька, проводити косметологічні процедури права не дає
К его специальности относят - основи корекційної, косметичної і естетичної дерматології (визначення естетичних недоліків шкіри, мікроігольная терапія, використання філерів і ботулотоксину, контурна пластика, апаратна епіляція, використання фізичних і хімічних агентів (хімічний пілінг, фотодинамічна терапія, ультрафіолетове випромінювання, лазери, імпульсний лазер на барвнику, кріотерапія), основні принципи косметичного догляду за шкірою, а також організацію косметологічної допомоги;