Можно ли мужу и жене быть крестными у одного ребенка?

показать весь текст
Забагаловка 03 апреля в 12:30
Ответ дляпостою_послушаю
Скорее всего вам не разрешат в большинстве храмов. Но правда в том, что по канонам у ребёнка всегда есть ТОЛЬКО ОДИН крестный или крестная, это тот, кто принимает его от купели. Все остальные на церемонии это только дань традиции, в некоторых регионах это ведь не только пара к крестному, а и ещё несколько пар.
Нельзя выходить замуж маме малыша за его крестного, папе нельзя жениться на крестной своего ребёнка, так же нельзя жениться самому крещаемому на своих крестных.
К любым другим родственным связям между участниками Крещения никаких канонически обоснованно запретов нет
в 2021 році я створювала тут тему, що священик на Заході України відмовляється, щоб хресними був мій брат і його дружина.
Ви мені тоді також дуже багато пояснили. Дуже Вам велика вдячність!!!!
Но в результаті, я на основі Ваших рекомендацій твердо заявила священнику, що не заборонено хресними однієї дитини щоб було подружжя і хресні будуть вони.
Мені почав втирати, що ОК, хай буде подружжя, но вони повинні не мати статевого життя.
Я довго билася і намагалася достукатися, но потім здалася і попросила, щоб хресна була записана як хресна, а хресний як наставник.
Но отець на хрещені вів себе просто жахливо. Коли потрібно було просто свічку тримати, ми сказали, щоб наставнику-хресному дати ,а він демонстративно проігнорив і дав велику свічку 6 річній їхній доньці (хресних). На хрестинах були тільки ми батьки дитини, хресні і їх донька.