А_я_ЛОЖУ!• 04 апреля 2024
Просто виговоритися. Накриває.
Менше року тому загинув мій тато. Досі пам´ятаю той день і шалене відчуття нереальності того, що відбувалося. Точніше так: я, будь що, намагалася зрозуміти як і при яких обставинах могло статися те, що сталося. Досі не можу збагнути: ну як так?
Мабуть, я, досі, "ховаюся" від усвідомлення про те, що тато загинув.
Я вже спокійно приходжу на його могилу. Майже спокійно дивлюся фотографії з ним і бачу його контакт в телефонній книзі... Але, от, сьогодні, фейсбук підкинув "спогад". Нічого такого. Просто фото з публікації трирічної давнини. Кілька лайків. Чомусь, я вирішила глянути, хто лайкнув. І один з них - тато. І знов накрило.
Ворожу на каві• 04 апреля 2024
У с каждого есть такие воспоминания. У кого-то они связаны с родителями, у кого-то …
Гжегож Бженчишчикевич• 04 апреля 2024
Воно буде накривати
Ви частина свого татка, він у вас в душі
Я теж сьогодні плачу, мого татка не має вже три місяці, я ще навіть цього не розумію, що це все, більше ніколи не буде
Тримайтеся, час навчить жити з цим болем
А_я_ЛОЖУ!
• 04 апреля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Тримайтеся❤️
Тримаюся. Навіть, посміхаюся і жартую. Якось, якщо фіксуватися, що тата немає, начебто, і все нормально. Я, вже багато років, живу окремо. Можна ж зробити вигляд, що тато десь там. Окремо. Живе з мамою, годують білочок в парку. Все як завжди.
Блин...
А_я_ЛОЖУ!
• 04 апреля 2024
Ответ дляНЛОша
Моя Вы звёздочка, обнимаю крепко
Дякую. Мабуть мені просто потрібно, аби, хоч і віддалено, але мене, саме, обійняли (в реальності - фіг обіймеш, бо я ще та зараза))) ).
Просто дякую.
Залізна пані• 04 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Воно буде накривати
Не научит. Просто отвлекаешься, а как вспомнишь..
А_я_ЛОЖУ!
• 04 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Воно буде накривати
Так, в душі. І подумки. Я досі чую те, що він мені казав. Саме його голосом.
У вас три місяці... Це так важко! Обіймаю вас. Як же важливі татусі в житті їхніх доньок! Як ми сумуємо за ними (((
Залізна пані• 04 апреля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Блин...
Так оно и есть, и верьте в это.
Тролю як можу• 04 апреля 2024
Когда я, голодная, в 90-х,сидела в студ.общаге и ревела, как же мне хреново без самого лучшего в мире папочки, мне через полчаса моего воя сказали грубо - заткнись,у тебя бьіло 18 лет счастья, тут половина вьіросла с отчимами-алкашами. И я поняла, что -да,мне повезло,пусть ненадолго. Наши папьі с нами навсегда,просто со временем боль сменится печалью,у меня на ето ушло 2года,а папьі нет уже 32
Весела бджілка• 04 апреля 2024
Держитесь! Мой папа умер 5 лет назад, я до сих пор не отошла…
Зашла как то в одноклассники, а там последнее непрочитанное от папы…..😭😭😭
всегдаДаДа• 04 апреля 2024
Дівчата, я мабуть якась с.ка, та я розумію, що батьків колись не стане Батьку 8- й десяток, матері під 7- й.Я розумію, що вони не вічні, я якось вже звикла що їх колись не стане.Головна в мене думка, щоб не страждали та не мучалися , і що колись ми там всі будемо і зустрінемось.Т.б я прийму їх кінець, як те що не уникнути, буде боляче, сумно.
А_я_ЛОЖУ!
• 04 апреля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Так оно и есть, и верьте в это.
Не можу.
Мама з татом були цілісною і врівноваженою структурою. Вони підтримували один одного, займали один одного... Найбільше, перші місяці, мої думки і прагнення займало те, аби мама віднайшла, хоча б якусь, точку опори без тата. Зайняла себе чимось.
Я вже не можу думати, що тато з мамою годують в парку білочок і синичок. Занадто багато зусиль приклала, аби мама про це не згадувала.
А_я_ЛОЖУ!
• 04 апреля 2024
Ответ дляТролю як можу
Лише 18 років... В мене було майже 40 років. І мені мало!
Мабуть, я, дійсно, балувана.
Залізна пані• 04 апреля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не можу.
Я мела в виду, вы так для себя думайте, потому что так легче психологически.
Кидаю курити• 04 апреля 2024
4 года назад погиб брат. А за пару лет до него - мама.
До сих пор плохо, особенно когда думаю, что мама понимала, что умрет (онко последняя стадия), мучилась. А брат не знаю быстро погиб или нет. Заключение у невестки, и может и правильно, что не даёт читать. Я только фото видела с места происшествия.
И вот больше всего меня грызет - сколько он мучился, о чем думал, как долго. Нашли не сразу и уже мертвым.
Именно это меня грызет.
Что мамы и брата нет - понимаю.
Именно это меня грызет.
Что мамы и брата нет - понимаю.