Плануєте літом їхати на відпочинок?

Дивилися якісь варіанти?
Сегодня не целуюсь 05 апреля в 17:56
Я не устала
Криниця щастя 05 апреля в 17:56
нашо воно вам?
автор Жертва интернета 05 апреля в 17:57
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я не устала
Як подивитися на ціни,то і я в принципі ще бодрячком))))
5 1
Сегодня не целуюсь 05 апреля в 17:57
Ответ дляЖертва интернета
Як подивитися на ціни,то і я в принципі ще бодрячком))))
Так и я про то :)
Криниця щастя 05 апреля в 17:57
Ответ дляЖертва интернета
Як подивитися на ціни,то і я в принципі ще бодрячком))))
ну от і сидіть вдома
Стрибну в гречку 05 апреля в 17:59
Хотілось би, але конкретно нічого не планувала. Якщо поїдемо це буде або Іспанія або Португалія
Штора с кисточкой 05 апреля в 18:00
Так, вже забронювали відпочинок.
Хи хи, ну ну 05 апреля в 18:08
да, в Одессу
Перекус беру завжди 05 апреля в 18:09
На відпочинок за кордон чи по Україні?
дожену і ощасливлю 05 апреля в 18:09
Живу а Карпатах, поїдемо на море на пів літа
автор Жертва интернета 05 апреля в 18:10
Ответ дляПерекус беру завжди
На відпочинок за кордон чи по Україні?
По Україні
Мульйонерша 05 апреля в 18:16
Ответ длядожену і ощасливлю
Живу а Карпатах, поїдемо на море на пів літа
Куди? Ми на Кіпр на місяць)
дожену і ощасливлю 05 апреля в 18:18
Ответ дляМульйонерша
Куди? Ми на Кіпр на місяць)
В Чорногорію і Хорватію
Я в дамках 05 апреля в 18:32
Да в Грецию на неделю
Там все розмивчато 05 апреля в 19:48
Я не втомилась.
А я нівроку 05 апреля в 20:12
В Болгарию из Одессы. Не понимаю желающих сюда ехать на море.
Мульйонерша 05 апреля в 20:22
Ответ длядожену і ощасливлю
В Чорногорію і Хорватію
Наш минулорічний маршрут
Бавовна 05 апреля в 22:36
Так, і минулі два літа їздила. Життя одне, дітям треба зміна картинки
Кидстаффовна 07 апреля в 00:10
Ответ дляМульйонерша
Куди? Ми на Кіпр на місяць)
Вітаю. А звідки і ким летите? Візами щось дуже дорого, як дивилася( і віли в Протарасі щось дорогуваті(
Мульйонерша 07 апреля в 15:10
Ответ дляКидстаффовна
Вітаю. А звідки і ким летите? Візами щось дуже дорого, як дивилася( і віли в Протарасі щось дорогуваті(
Так, дорого, знайшла з Будапешту віз еір 340дол з людини в 2 боки. 1-бед апарти за 1800є на 28 днів, можу дати контакти апарт готелю, Пернера, 3км від протарасу і 5хв від пляжу
Кидстаффовна 07 апреля в 22:18
Ответ дляМульйонерша
Так, дорого, знайшла з Будапешту віз еір 340дол з людини в 2 боки. 1-бед апарти за 1800є на 28 днів, можу дати контакти апарт готелю, Пернера, 3км від протарасу і 5хв від пляжу
Так, десь такі і мені показувало ціни на літак( якщо ваша ласка, то дайте контакти готелю. Але я хотіла з басейном, а це вже ціна кусається(
А ви вже були на Кіпрі? Ми ще ні, ось і думаю, що там робити будемо самі з дітьми так довго, а на менше не вигідно якось їхати. Якщо б з чоловіком, то взяли б машину, та каталися всюди, а сама я побоюсь(
Мульйонерша 07 апреля в 22:19
Ответ дляКидстаффовна
Так, десь такі і мені показувало ціни на літак( якщо ваша ласка, то дайте контакти готелю. Але я хотіла з басейном, а це вже ціна кусається(
А ви вже були на Кіпрі? Ми ще ні, ось і думаю, що там робити будемо самі з дітьми так довго, а на менше не вигідно якось їхати. Якщо б з чоловіком, то взяли б машину, та каталися всюди, а сама я побоюсь(
Пишіть мені у приват, у нас з басейном)
Christ1na 07 апреля в 22:21
Ответ дляКидстаффовна
Так, десь такі і мені показувало ціни на літак( якщо ваша ласка, то дайте контакти готелю. Але я хотіла з басейном, а це вже ціна кусається(
А ви вже були на Кіпрі? Ми ще ні, ось і думаю, що там робити будемо самі з дітьми так довго, а на менше не вигідно якось їхати. Якщо б з чоловіком, то взяли б машину, та каталися всюди, а сама я побоюсь(
Сюди
Christ1na 07 апреля в 22:23
Ответ дляКидстаффовна
Так, десь такі і мені показувало ціни на літак( якщо ваша ласка, то дайте контакти готелю. Але я хотіла з басейном, а це вже ціна кусається(
А ви вже були на Кіпрі? Ми ще ні, ось і думаю, що там робити будемо самі з дітьми так довго, а на менше не вигідно якось їхати. Якщо б з чоловіком, то взяли б машину, та каталися всюди, а сама я побоюсь(
Я вже 3й раз, минулого разу на 2 місяці їздили, насолоджувались морем, воно там шикарне) ми були у Паралімні, на автобусі їздили до Протарасу та Айа Напи