Порадьте для дітей 3 р якійсь юту б канали де англійською розвивають дітей

Наприклад показують тваринок, розповідають
Карточки і тд
Але то все англійською
Дуже дякую
Не будь КакСвета 06 апреля в 11:55
Це дитина хоче таке дивитися чи Ви?
Якщо вже дивилася звичайні мультики, оці всі розвиваючі не заходять.
У мене 3 дітей і зробила висновок, що тим кому зразу вводила ці всі розвиваючі, то ті і в 3 роки нормально дивилися ці всі розвиваючі, а ті які почали з наприклад совеня ХОп хоп, синій трактор...ні фіга не хочуть ’розумних’ мультиків..
автор Цікавий писочок 06 апреля в 11:56
Ответ дляНе будь КакСвета
Це дитина хоче таке дивитися чи Ви?
Якщо вже дивилася звичайні мультики, оці всі розвиваючі не заходять.
У мене 3 дітей і зробила висновок, що тим кому зразу вводила ці всі розвиваючі, то ті і в 3 роки нормально дивилися ці всі розвиваючі, а ті які почали з наприклад совеня ХОп хоп, синій трактор...ні фіга не хочуть ’розумних’ мультиків..
Дитина ще нічого не дивилась
Хочу відразу нормальний контент, а не оці Машу і медведь
Тим більше хочу щоб в неї на слуху була англійська
Є ж нормальні канали для дітлахів, американські.. чи які там, де теж вчать всьому, забавляють
Не будь КакСвета 06 апреля в 11:59
Ответ дляЦікавий писочок
Дитина ще нічого не дивилась
Хочу відразу нормальний контент, а не оці Машу і медведь
Тим більше хочу щоб в неї на слуху була англійська
Є ж нормальні канали для дітлахів, американські.. чи які там, де теж вчать всьому, забавляють
тоді все вийде!!! успіхів
мої вже великі, з контентом не пораджу, но дуже багато каналів де вивчають предмети іноземними мовами.
но колись читала, що іноземну потрібно починати вивчати коли дитина добре говорить рідною мовою..
автор Цікавий писочок 06 апреля в 12:06
Ответ дляНе будь КакСвета
тоді все вийде!!! успіхів
мої вже великі, з контентом не пораджу, но дуже багато каналів де вивчають предмети іноземними мовами.
но колись читала, що іноземну потрібно починати вивчати коли дитина добре говорить рідною мовою..
А зрозуміла
Шукаю трусики 06 апреля в 12:20
Нетфлікс
Мультики на англ
Не заздріть тьоті 06 апреля в 12:52
в этом возрасте мои смотрели мультик про мишку Маззи, который ел электронику
Непонятно 06 апреля в 13:09
Sesame Street только в голову приходит.
Юпитерная 06 апреля в 14:26
Kids Diana Show