Ух яка ж Я• 07 апреля 2024
Повістка батьку дитини з інвалідністю
Можуть лі мобілізувати батька дитини з інвалідністю до 18 років. Підгрупи нема. , у справці МСЕК є тільки діагноз у інших документах показані внутрішні ураження 3-4ст. Чого очікувати?
Дякую
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ну і?
Інвалідність пожиттєва. Кожні півроку проходити влк. Що би що?
Створюють видимість бурхливої діяльності.
Дама_с_караваем• 07 апреля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
заберите 2500 грн и инвалидность себе вместе с болезнью. Только ВСЕ забирайте всем комплектом. Вы - Марьяна Безуглая???
Вы чего????
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Инвалиды у нас тачки гоняют на перекупку.Имеют копейку и детям квартиры покупают.Сейчас спрос на гонщиков-перекупов.
О, а от і форумчанка під анонімом!)))
Бжоли-бандерівці• 07 апреля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Та ви шо! А якщо не дай Боже поранення чи смерть батька, хто буде утримувати дитину-інваліда? Пушкін?
Да кого это волнует. Если главное - ’справедливость’ причинить и всех уравнять. И плевать что той маме с больным ребенком одной хоть застрелись.
Ответ дляДонька подруги
Хай чоловік йде до военкомату з усіма документами та пише заяву на відстрочку. Военкомат взагалі то не знає у кого є діти з інвалідністю і шле всім повістки. Чоловіку прийшла поістка пішов до воєнкомату (у нас теж дитина з інвалідністю) написав заяву з копіями документів і ніхто йому навіть слова кривого не сказав.
От мені цікаво, ці тцк роками збирали і збирають інформацію, і все одно ’не знають’, як так?!
Елена - 79• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В посвідчення указано ’дитина з інвалідністю’ . Группы нет
Все ок. Освобождён от призыва, выезжать может.
Сейчас только надо сделать справку в тцк.
Ответ дляБабайко
Чоловіка примушували проходити комісію?
Якщо чоловік захоче виїхати за кордон, то в нього в воєнніку має бути відмітка про відсрочку. А її поставлять лише після проходження комісії.
Без цього чоловік не зможе виїхати не тільки за кордон, але і в одін із регіонів України - в Бесарабію. Це там де Білгород-Дністровський і Ізмаїл. Бо, щоб туди попасти, треба їхати 11 км по транзитній дорозі, яка пролягає по території Молдови.
А по іншій території Україні може їздити без походу в ТЦК.
Ответ дляKusyka
Оформлюють на того хто доглядає. А доглядати, бути опікуном може бути той хто не працює, у випадку з хворою дитиною це зазвичай мати. Це вже потім переоформлюють на батька якщо є потреба
Мене педіатр перед подачею в ЛКК форми 028/о запитав, кого вказуємо опікуном в посвідченні дитини з інвалідністью. Я сказала, що чоловіка. І, хоча чоловік працює, а я ні, мені не відмовили в тому, щоб вказати його.
Так що не існує такої вимоги, що опікуном може бути лише той з батьків, хто не працює.
L-i-s-a-92af• 07 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Повестку дадут, потом ходи доказывай
Всі мають бути на обліку
L-i-s-a-92af• 07 апреля 2024
Ответ дляPole
Нічого вони не робили роками.Тільки в 2022 зачухались.
Мелитрисса• 07 апреля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Недавно читала, что не нужна отсрочка, наличия инвалида должно быть достаточно. Ну и сейчас какое-то разрешение военкомата. Или военкоматы отсрочку заставляют оформлять? Это типа и есть разрешение?
Ответ дляМелитрисса
Так, обовʼязково має бути відстрочка. А для цього обовʼязково потрібно пройти комісію
Мелитрисса• 07 апреля 2024
Ответ дляAstoriaT
То есть поэтому просто с документами на инвалида выпускать перестали. Мне интересно в чем смысл, если человек все равно едет за границу. Чтобы статистику явки в военкомат повысить?
Ответ дляGarnoKvit
ШшшНавіть не існує вимоги, щоб батьки не працювали. В нас дитина з інвалідністю, працювали обидва з чоловіком
Чашечка кофе• 08 апреля 2024
Ответ дляhelene_re
А если ребенку исполнится 18 и будет, например, вторая группа инвалидности, эта отсрочка уже не действует? При условии присутствии мамы
Якщо у дитини після 18 років буде інвалідність 1 або 2 групи і вона буде на утриманні батька, то теж буде відстрочка. На зараз це так працює.
LIANA171185• 09 апреля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Будет у вас ребенок инвалид - поймете
Слава богу,не будет.