Белая котичка• 10 апреля 2024
А де Залужний? Нічого не чути про нього. Злили його технічно якось так.
Відправили хз куди і все
Просериарила молодость• 10 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
как будто быть главкомом в воюющей стране - это мед и счастье. может он сам хотел уйти.
Ну он должен защищать страну до конца войны, он ценный кадр-боевой генерал, он должен быть в стране)))
Сусідка знизу• 10 апреля 2024
Ответ дляJimson
Главное, верить
А потім мамка на сесії Київради просила земельку … в межах Голосіівського лісу
Просериарила молодость• 10 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, якщо когось в Україні злили, то точно не його
А українців!!!
А всю мразоту эвакуируют с нажитым, на крови украинцев, послами по заграницам
Ответ дляПироженкА
Красив как бог. Затмил красотой шевроны. И форму военную.
Это американский военнослужащий, никакого отношения к Украине он не имеет. Фишка в том, что две страницы обсуждали неописуемую красоту ’нашего защитника’, потом кто-то догадался отзеркалить фото обратно
ПироженкА• 10 апреля 2024
Ответ дляJimson
Я знаю. US ARMY написано огромными буквами. Да и форма по цвету не совпадает.
Просериарила молодость• 10 апреля 2024
Ответ дляJimson
Тут вообще контингент специфический
Оксана-004e• 10 апреля 2024
Ответ дляТворог для розжига
У него все отлично. Его признали негодным к службе, исключили из воинского учета и отправили жить в Лондон
Еще за 2 года написал и защитил диссертацию
Оксана-004e• 10 апреля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Он уже наигрался и свалил. Ждёт шанса баллотироваться в президенты)
Погодите, еще эта партия не разыгралась, далi буде
Ответ дляok1904
в За багато допущено помилок ще до вторгнення, погана підготовка до вторгнення...
багато Ви знаєте?
він не вірив,як і багато хто блазню і готувалися без повідомлень
всі притомні знали,що буде війна поки блазень про шашлики торохтів
і зараз НЕ ГОТОВІ на 10 році війни
Happy Feet• 10 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Невдячні люди яких так легко дурити....
прикро....
А це кого ви невдячними називаєте????
Не допускаєте, що є люди з іншим поглядом?
Тих, хто щодня щось робить для загальної перемоги
Чи тільки по загривку гладити потрібно?
Ответ дляРеверанс
багато Ви знаєте?
і зараз НЕ ГОТОВІ на 10 році війни
Знаю. теж була іншої думки, поки близька мені людина не була присутня на відповідних зустрічах. перехід на натовський стандарт мав бути завершеним до початку вторгення, а цього немає ще до цих пір
Ответ дляok1904
а чи він в Лондоні? можливо, в Африці воює з вагнерами?
В Африці в нас міністр МЗС Кулеба воює, в Україні вже все поробив,зараз Африці допомагає з росіянцями лопатами боротись
треба ж було таких дурачків на такі посади поставити
Молодець пан президент Зеленський.
Ніхто не буде розумніший за президента
Молодець пан президент Зеленський.
Ніхто не буде розумніший за президента