Хитрушка-чекушка• 10 апреля 2024
Торт на заказ. Кто не кондитер и делал? Не знаю, что с этим делать(
Первый уговорили, сегодня второй, хотят еще. Простые домашние торты без украшений.
Я как-то думала, один и ок, но хотят еще.
Цену тоже не знаю, почитала, что продукты на 2 умножить. Ну 500 торт 2.5 +-.
Теперь надо шоколадный, пока не знаю какой.
Вроде как и подработка, приятно, все равно пеку, друзей кормлю, семья уже не может)
Это релакс для меня такой себе
С другой стороны я аматор, кухня без ремонта, считаю, что не особо имею право на такое… человека предупредила, ей пофиг на все, вкусно говорит.
Не знаю что с этим дальше делать…
Развиваться, мне 42, или свернуть это всё и не париться?
Я как-то думала, один и ок, но хотят еще.
Цену тоже не знаю, почитала, что продукты на 2 умножить. Ну 500 торт 2.5 +-.
Теперь надо шоколадный, пока не знаю какой.
Вроде как и подработка, приятно, все равно пеку, друзей кормлю, семья уже не может)
Это релакс для меня такой себе
С другой стороны я аматор, кухня без ремонта, считаю, что не особо имею право на такое… человека предупредила, ей пофиг на все, вкусно говорит.
Не знаю что с этим дальше делать…
Развиваться, мне 42, или свернуть это всё и не париться?
3
6
7
А я нівроку• 10 апреля 2024
Если нравится, если с удовольствием делаете - развивайте. Все начинается с малого.
25
дожену і ощасливлю• 10 апреля 2024
2,5 кг за 500грн? Это очень дешево. В магазинах 1кг торт стоит 400-500грн
2
20
Голубка миру• 10 апреля 2024
Робіть звичайно. Смачні торти не у всіх виходять. Гарні - так, а от смачні - не завжди. Це талант.
8
Кокосиха• 10 апреля 2024
Розвиватися. Ви молода.
Але поняття гігієни і санітарії повинно бути. Я давно вчилася на кухаря. У мене був окремий предмет.
Самі розумієте, що не гуд, якщо люди потравляться.
Ну і загальні знання з кулінарії мають бути.
Але поняття гігієни і санітарії повинно бути. Я давно вчилася на кухаря. У мене був окремий предмет.
Самі розумієте, що не гуд, якщо люди потравляться.
Ну і загальні знання з кулінарії мають бути.
8
неДоЖиру• 10 апреля 2024
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
1
5
Тень льва• 10 апреля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
В каждом торте творожный сыр?
9
Стрекозей• 10 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
вы же уже спрашивали ...
И не раз. Это последняя тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3516051
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3516051
Кудесница_с_пургеном• 10 апреля 2024
2,5 кг торта за 500 грн? Вы не в Днепре случайно? а то я тоже закажу)
если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
автор
Хитрушка-чекушка
• 10 апреля 2024
30
4
3
Садова гойдалка• 10 апреля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
4
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2024
Я приблизительно в такой ситуации. Нравится, делайте. Тут ответственности много, угодить, успеть, сплошные нервы. Большая конкуренция.
автор
Хитрушка-чекушка
• 10 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
2,5 кг торта за 500 грн? Вы не в Днепре случайно? а то я тоже закажу)
если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
Дрібка щастя• 10 апреля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
Це Ви продукти порахували? А побиться він ,мабуть, сам? В повітрі
1
4
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
250 за кг или весь торт?
Дрібка щастя• 10 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
В часи короновірусу торт Пташине молоко був 300 гривень. Це продавала кондитерська.
500 гривень в Києві - це даром.
500 гривень в Києві - це даром.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую дуже дівчата за підтримку)
Але я не профі, і торти не ідеальні.
Покажу мабуть, для розуміння
Але я не профі, і торти не ідеальні.
Покажу мабуть, для розуміння
Ничего себе. Красота
Я сладкое не ем, но Ваш торт попробовала бы)
Только как-то дешево Вы берете
Я сладкое не ем, но Ваш торт попробовала бы)
Только как-то дешево Вы берете
2
Садова гойдалка• 10 апреля 2024
На кожен товар свій покупець, на домашні прості тортики мільйон бажаючих, не сумнівайтесь. В мене було таке, що знайомі попросили спекти два торта на дн. Я люблю пекти, але я занадто переживаю, це для мене було стресово. А якщо вам подобається - то на здоров´я, займайтеся улюбленою справою і радуйте людей
4
ИзЮмрудная• 10 апреля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
У меня не будет 200 грн... Больше.. мед, масло, сахар, хорошая мука, сливки литр, полтора домашние. Ну и я шоколадом еще поливаю..
3
4
автор
Хитрушка-чекушка
• 10 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
250 за кг или весь торт?
200 за кг, 500 торт 2,500 +-
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
Садова гойдалка• 10 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Це Ви продукти порахували? А побиться він ,мабуть, сам? В повітрі
1.мова про те, що там ні вершків, ні крем-сиру і тд
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
5
1
автор
Хитрушка-чекушка
• 10 апреля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
1.мова про те, що там ні вершків, ні крем-сиру і тд
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
Так. Це звичайні прості торти з базових продуктів. І так, без маргарину)
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
3
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
200 за кг, 500 торт 2,500 +-
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
А ви газ, воду, электрику порахували? Я продаю дешеві торты, але 2, 5 кг будуть коштувати більше 250грн. Наполеон на згущення молоці, на одне молоко потрібно 100грн., масло зараз не дешеве. Пергамент щось коштує.
5
1
1
автор
Хитрушка-чекушка
• 10 апреля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
У меня не будет 200 грн... Больше.. мед, масло, сахар, хорошая мука, сливки литр, полтора домашние. Ну и я шоколадом еще поливаю..
Хорошая мука это какая? Советуйте)
Пока лучшая для меня зернари. Смотрю по хлебу)
Пока лучшая для меня зернари. Смотрю по хлебу)
Дрібка щастя• 10 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так. Це звичайні прості торти з базових продуктів. І так, без маргарину)
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
Які б вони не були базові, а 500 гривень за 2,5 кг - це даром .
Бенто торт коштує 600 гривень
Бенто торт коштує 600 гривень
2
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Які б вони не були базові, а 500 гривень за 2,5 кг - це даром .
Бенто торт коштує 600 гривень
Бенто торт коштує 600 гривень
Вы праві, вафельний зі згущеним молоком обійдеться 100 грн, і то кг не буде.
Мусик Пусик• 10 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вы праві, вафельний зі згущеним молоком обійдеться 100 грн, і то кг не буде.
Ви давно його робили? Не обійдеться в 100 грн.
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу