Может кто сталкивался. Польские ветеринары не помогают. уже только тысячи выкачали. в Украину пока не можем.
у собаки началась аллергия и она расчухивает. будет ехать знакомая, купила бы может средство. мазать снаружи . может вовнутрь...не могу уже смотреть
корм гипоаллергенный. не помогает. грешу на воду польскую. у самой волосы вылазят. в Украине такого не было. Сейчас фото добавлю. или отправьте на форум для собачников.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 апреля 2024
Ну корм менять пробовали? На курицу часто аллергия. Но все индивидуально, у собаки может на ее гипоалергенны корм быть аллергия
КоКоКоКоКоКо...• 11 апреля 2024
Автор, ви собаку від паразитів обробляєте?
У нас так хом´як почав розчесувати себе до ран. Ветеринар 4рази кожні 2тижні мазав його засобом від паразитів і колов протиалергійне. Шерсть навіть стала краща, ніж була. Нашого хом´яка стронгхолдом мазали.
Запароленое одеяло• 11 апреля 2024
Вот такая копеечная ерунда спасла кота. Я до конца не поняла на что аллергия. Или на витамины, или средство для зубов. Шерсть клоками лезла и весь в ранах
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так, постійно. закупила таблетки симпаріки ще в Україні.
корм дома їла акану. тут почали бріт і ще якийсь. останній корм дала лікар прямо в клініці, бо це все таки корм сказала вона, і від нього гірше стало
Ответ дляЗапароленое одеяло
дякую. пошукаю. а часом не має онлайн лікарів ветеринарів. як звичайних типу на всілікарі?
Запароленое одеяло• 11 апреля 2024
Ответ для1oksana1
Были онлайн в пескот(Харьков), на почту приходило, не знаю как сейчас, но попробуйте. Я ещё сюда в начале войны писала, консультации были бесплатные, это Киев - @VetHelpKyiv_bot
Джинци на Флісі• 11 апреля 2024
Меняйте корм. На типа гипоаллергенный Брит у моей собаки была аллергия.
Есть прям лечебные корма. У Роял Канин есть вообще аналлергенный крем, на нем ограниченный период времени сидят, потом на гипоаллергенный переходят. Есть еще корма на основе насекомых - например, у Nature’s Protection. Я своей собаке беру их же с белой рыбой, подходит, хотя пес очень сильный аллергик.
Если на воду думаете, то что мешает давать бутылированную?
Ответ дляДжинци на Флісі
я лапки мию водою. воно на кісточках-лапках було довгий час покрасніння. а тепер вигризла ті лапки і на вушка перейшло
дякую. почитаю за корм.
Ответ дляДжинци на Флісі
підкажіть, такий?
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2024
У моєї собані алергія сильна була, весь живіт в ранах, лапи задні, ветеринар-аллерголог сказав перевести її на корм спеціальний, Purina Veterinary Diets HA - Hypoallergenic Canine, мінімум на пару місяців і крім корму нічого не давати, взагалі, проглістовати, почистити параанальні залози, якщо ще є тварини, то їх треба від бліх обробити та дивитись як шкіра буде реагувати. Алергени досить довгий час виводяться з організму. Моя дівчинка досі на цьому кормі, алергія інколи дає о собі знати, але це не зрівняється з тим обсягом, що був раніше.
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Из лекарств Апоквель, длительно.
Нам Апоквель теж виписували, та я почитала про нього на форумах, якось не дуже, побочкі, алергіі немає тільки на фоні прийому, важко злазити з нього, про вартість взагалі мовчу.
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2024
Як не дивно, зняти загострення алергіі допомогали гомеопатичні краплі, теж на форумі знайшла їх. там курсом давати треба
Ответ дляОч@ров@Шк@
о, це нам робили з залозами, була в шоці
дякую, гляну чи є такий корм почитаю
Ответ дляОч@ров@Шк@
от я табл боюсь. мазати, корм. зараз ще запишусь онлайн до укр лікаря, може підкаже
просто в мене собачка з приюту. в неї завжди був гарний імунітет
а тут накрило
Белая котичка• 11 апреля 2024
Ответ для1oksana1
це єдине що є у вільному доступі. але така ціна без лікаря..якось страшно
Абсолютно не страшно, препарат дорогой так как не гормональный в отличии от многих. Месячным курсом по весу и убирайте корма которые он ест. Роял гипоалергенный - лучше нет
Ответ дляБелая котичка
ви знаєте, я таку суму за раз за візит до сраного місцевого ветеринара віддаю.(мін 400 злот виходить без аналізів) тому мабуть так, не страшно( враховуючи що за всі рази- допомого 0 від них і результату