Дуняша• 14 апреля 2024

Потіє 1 підпахва

1 підпахва має неприємний запах, так як є проблема з мʼязами з правої сторони, з лівої все добре, в кого є така проблема, як вирішили? Дякую
А Я Самая Самая• 14 апреля 2024
Послухаю.
Бідося• 14 апреля 2024
Вирішувати проблему з мʼязами. Масаж, наприклад. А як інакше?
Прагматик флегма• 14 апреля 2024
А ви грудь перевіряли?
автор Дуняша • 14 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А ви грудь перевіряли?
Все добре
автор Дуняша • 14 апреля 2024
Ответ дляБідося
Потрібно постійна зарядка спеціальна , ліки для розслаблення мʼязів, вони постійно напружені, також коврик з голками
Кондуктор трамвая• 14 апреля 2024
Підпахва что это? Подмышка? Слышала ’пахва’, а підпахва нет
автор Дуняша • 15 апреля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Подмышка, да