Може ще третю?• 15 апреля 2024
Чернівці - камера схову
На вокзалі в Чернівцях є камера схову? Якщо так, там можна залишити не валізу, а просто сумку-шопер?
Може ще третю?
• 15 апреля 2024
Ответ дляjenka
є
ми брали середню за 120 грн, вона досить вмістка - влізли всі 4 рюкзака
Камера схову саме на вокзалі розташована? Її легко знайти?
Леди Г• 15 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Так
Є
70 грн доба
Залишала на цих вихідних
Перон і відразу вікно
Там вокзал весь , як моя хата
Є
70 грн доба
Залишала на цих вихідних
Перон і відразу вікно
Там вокзал весь , як моя хата
Я не в теме• 15 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
так, легко - там є кімната схову, там є черговий, за розкладом. а перед кімнатою схову - стоїть автоматична камера схову, щось схоже на поштомат великий. можна сплатити карткою, все є - і не бути прив´язаним до розкладу чергового