Котомафия• 16 апреля 2024

Бачу, що чоловік почав згасати до мене, як поводитися

Дівчатка, допоможіть. Криза в стосунках. Бачу, що чоловік починає втрачати почуття. Я сама винна - була нестримана, виносила йому мозок. Довго терпів, але після останньої сварки очі якісь погаслі. Робить вигляд, що все окей, але я відчуваю зміну в ньому. Посмішки награні, поцілунки - чмок для годиться, розмови якось не клеяться. Не думала, що може бути так боляче це відчувати. Ми разом лише рік, плануємо одружитися, але останнім часом шось все пішло не туди

Я дуже не хочу його втратити. Чи є можливість все повернути? Як? Як правильно поводитися? Підтримайте, будь ласка. Після сьогоднішньої зустрічі з ним просто плачу весь день. А здавалось би, не маленька дівчинка
Уходя дверю не хлопать• 16 апреля 2024
Не виносити мозок - перше правило.
Яке я знаю, але мозок час від часу все ж виношу…(

Герцогиня• 16 апреля 2024
Вы выносили мозг, добиваясь чего? Какие причины вашей несдержанности и ссор?
Замурмишка• 16 апреля 2024
Зараз вони усі понурі, не до гигикавок.
Попадалочка• 16 апреля 2024
по-ходу мужик зрозумів, що в нього є шанс знайти адекватну
Ужгород• 16 апреля 2024
Господи, просто здайте этого засранца ТЦК и дело с концом. Ибо нефиг.
А себе найдете нового, более стресоустойчивого.
Н@Диете• 16 апреля 2024
Вынос мозга - это антисекс.
Вимагаю спілкування• 16 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
Та дратує він її. Але ж зручний, шкода втрачати донора
Голодаю• 16 апреля 2024
В одну реку не войдешь дважды. Ну мужики ленивые, вряд ли от вас убежит. Влюбить в себя второй раз не выйдет, а жить нормально как с другом вполне.
очки_ннадо• 16 апреля 2024
пожелаем мужчине найти адекватную женщину.

Tammy21• 16 апреля 2024
’Я сама виннаЯк правильно поводитися?’
Домострой якийсь почитайте. Якийсь посібник для зручної дружини. Ну там @#юха у спальні, хозяюшка на кухні, психотерапевтка у ванній.
Tammy21• 16 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ту, яка не буде займатися самоприниженням?
З царем в голові• 16 апреля 2024
Перші пару років у вас точно не має бути таких проблем в стосунках.
Через що взагалі ви виносили мозок?
очки_ннадо• 16 апреля 2024
Ответ дляTammy21
именно.
автор Котомафия • 16 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
Соромно про це писати, але вже як є. В мене поганий минулий досвід, тому я постійно шукала докази його любові, вірності, ревнувала і тд.
ЛолитаНеРазлита• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Ого, він і так довго протримався
Телячі ніжноСті• 16 апреля 2024
Автор, вы уже потеряли этого мужчину, вынос мозга - не самая лучшая модель отношений. Это убивает любовь.
З царем в голові• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Знайшли докази?
Пройшов перевірку?
Чи досі є невпевненість?
ИграйМойГормон• 16 апреля 2024
finita la commedia
автор Котомафия • 16 апреля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не виносити мозок - перше правило.
Отож ( я просто навіть якшо стримаюсь і промовчу, по обличчю буде видно, що мені щось не так. Не вмію грати

Единорог_помог• 16 апреля 2024
Він на Вас образився і розчарувався. Так себе веде, бо є сумніви щодо Вас. Тобто думає, але ще не прийняв остаточне рішення. Тут дуже складна ситуація. Ви не зможете себе стримати. Просто будете хорошою до пори. А потім взірветесь знову.
Для того, щоб хоча б якось спасти стосунки, спочатку треба вивчити його світогляд, емоційну складову, зрозуміти чого хоче він. Для цього треба переступити через себе. А це не так просто, як хочеться, на жаль
Инстагра_мерша• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Ну не пропадати ж досвіду. Ви його удосконалюєте.
Герцогиня• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Тогда вам с психологом нужно проработать старые отношения. Без этого вы не добьетесь успеха ни с этим, ни с любым другим мужчиной. Вы везде будете искать подвох и доказательство любви и верности
З царем в голові• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
А навіщо грати?
В стосунках ви маєте бути сама собою.
З ким ви ще можете бути відвертою, як не з чоловіком своїм?
Шопингмонстр• 16 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Голову лечите у психолога, чтобы нормальным людям мозг не выедать чайной ложечкой
НеГолосую• 16 апреля 2024
Я також іноді грішила виносом мозку, але зрозуміла, що мій скорпіон довго не витримає, тільки похвалою, коханням, заботою. Все налагодилось. І Вам бажаю, якщо Ви кохаєте свого чоловіка, циніть та кохайте його. І все налагодиться
автор Котомафия • 16 апреля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Через що взагалі ви виносили мозок?
Ревнувала. Він спочатку давав реальні приводи. Потім перестав, але в мене тривога залишилася
Україна понад усе!• 16 апреля 2024
Ну, если вы осознали свою ошибку, можно ему так и сказать, как вы чувствуете. Раз он встречается и целуется, может вы просто теперь себе выносите мозг, и все не так плохо
Мороженная курица• 16 апреля 2024
Ответ дляУжгород
Чтобы никому не достался, да? Так автору он самой нужен.
Лика-прилипка• 16 апреля 2024
Изменить своё поведение, перестать выносить мозг , быть более сдержанной и доброжелательной. Может это ещё поможет, но не факт. Не все мужчины могут долго терпеть истеричек.
автор Котомафия • 16 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А от просто поясніть, як поводитися, коли щось не влаштовує? Ми з ним домовилися розмовляти. Я перші пів року все проковтувала, бо якраз не хотіла виносити мозок, хотіла бути легкою і такою, яка дарує тільки радість. Але він ображався, що я нічого не кажу, бо типу не довіряю. І просив, якшо ми рідні люди, говорити про все, про кожну дрібничку. Питати, якшо шось цікавить, а не додумовувати. Я почала говорити, питати. Просто, спокійно. Ніколи не було упрьоків, криків, істерик чи чогось такого. Винос мозку - це просто розмови, про які він так просив. Але в решті він втомився ’розмовляти’