Всміхайлик• 17 апреля 2024

Сім‘я зазомбована рос.пропагандою

Мені дуже важко, підтримайте мене, будь ласка. Я звела спілкування до необхідного мінімуму, питаю, як вони, чи здорові, чи неушкоджені (особливо, якщо десь в їхній області прилітає). Про війну не говорю, бо їм одразу зносить башню, вибачте. Стають агресивними. Причому мені про війну говорити не можна, а їм можна. У нас ледь не щодень прилітає - їм пофіг. Кажуть, то ваше «пєвєо». І все про НАТО, Україна продалась, таке інше… я дуже втомилась. Хочу нормального спілкування, вони постійно на мене в образі, постійно агресивні…між нами лінія фронту вже багато років. Багато років не бачились. Я сумую, але з таким відношенням, з такою їх агресивною проросійською поведінкою відверто не хочу їх бачити, бо навіть мінімальне спілкування по телефону дається дуже важко. Що робити? Чоловік мій тут, воює, а вони його ненавидять… та й схоже, що і мене ненавидять. Вибачте, крик душі…
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Не ровняйте Харьков с парочкой туташних барышень
Я не ровняю я и сама мнение изменила после парочки сбитий возле дома (Киев)

Заліковий троль• 17 апреля 2024
А де вони проживають?
Fistashka_ya• 17 апреля 2024
’Кажуть, то ваше «пєвєо». ’

Задайте им задачку на логику ’Зачем делать ракету для ПВО такой мощности, что при детонации гром на весь город стоит?’

Не знаю сколько у них там мозга, но понимать, что ракетки пво маленькие и практически бесшумные и безобидные должен любой дегенерат.
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2024
Для меня родители-это святое,самые родные и близкие люди,никогда бы я от них не отказалась, просто тема войны была бы-табу.
Бегущаяпо• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
В мене душа болить. Все ж таки рідня. Якби якісь тітки-дядьки двоюрідні, а ці ж найближчі….
Живы, здоровы и хорошо, это главное. Успокаивайте себя этим
Колдунья-вещунья• 17 апреля 2024
Столько семей так разосралось.тут нет правильного ответа. Из своего опыта,мне семья дороже.
автор Всміхайлик • 17 апреля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
А де вони проживають?
В Молодогвардійську.
Неместная Я• 17 апреля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ось, сьогодні викладали. Розкажіть їм як буде.
Це ті, хто там лишилися вбиті стали?
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляFistashka_ya
’Кажуть, то ваше «пєвєо». ’

А вы вообще слышали как работает система ппо?

дама_из_декрета• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Батьки. І рідний брат.
Обіймаю. Важко це
Я б ставила умови, якщо не можуть не згадувати ці теми, то припиняти спілкування
Чоловіку вашому шана і янгола-охоронця. Сил та здоров´я. Дякую
автор Всміхайлик • 17 апреля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так бачте, зараз дуже важко не зачепити тему війни. Бо все навколо пронизано війною. От так і питаю: чи живі, чи здорові і все. Більше нема тем, які не пов‘язані з війною, або, як вони кажуть «політикою».
Залізний кіготь• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Це я їм пояснювала, але не вірять звісно. Думають, що якщо в них медична страховка є, то і все інше буде.
А чому на болотах цього всього нема, а в них буде ?
Неместная Я• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
І?
Все. Росія не напала на Україну?
У вас прям просвітліло в голові?
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
В мене мати не найближча, мене бабуля з дідом ростили . От їх їм не прощу((( бабулі окремо подзвонити не можу,вона не чує майже, їй в ухо все,що я кажу, хтось має повторювати....а я їх бачити не можу, вивертає мене фізично.
Восени я подумала,може за майже два роки вони щось зрозуміли, набрала маму. Перше спілкування вона трималася, а на друге знов пішло лайно по проводах. Я на півслові її заблочила. І вирішила, що шанс я їм давала. А зараз - все. вмерла так вмерла. І легше стало.
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
І?
Все. Росія не напала на Україну?
У вас прям просвітліло в голові?
Напала і шо, ми тепер маємо всі загинуть, щоб збрегти обраних?
автор Всміхайлик • 17 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Дуже болісно це все. Тримайтеся… Бог знає як, звісно…нам вже треба якісь збори, як для анонімних алкоголіків робити, щоб кожен міг виговоритись і отримати підтримку…)
Fistashka_ya• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Я из Запорожья. Конечно слышал и видел своими глазами из окна.

И, кстати, ерунда про ’обломки рекет сбитой над городом падают на дома и поэтому у вас подъезды падают целиком’ - при сбитии ракеты в воздухе системой ПВО ракета детонирует и все ее части разрываются на мельчайшие кусочки и разлетаются на много км, они никак не могут кучно с неба свалится прямо на один подъезд. А даже если бы и смогли - они не весят столько, чтоб завалить этот подъезд. Максимум крышу бы повредили немного.
Неместная Я• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Якщо обраною станете ви, то на інших можна і начхати. Правильно?
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляFistashka_ya

Розкажіть тепер як же наша ппо вбила сім´ю поляків, коли залетіла на їх територію?

Для драки• 17 апреля 2024
А мне интересно наши продадут земли
Как я могла за этого зелю голосовать
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляFistashka_ya
’Кажуть, то ваше «пєвєо». ’

Не поможет, скорее всего.
Обычно там иллюстрация к пословице Ти йому сси у вічі, а воно каже - дощ іде(
Увы.
Автор, мне кажется, тут уже писала на эту тему. И в той теме я рассказывала про свою мать. Она живет в Харькове на Северной Салтовке. Вначале войны к ним орки подошли вплотную. Району устроили ад на земле. Она сидела у себя дома, без света, окон, воды и отопления, под грохот снарядов. Но! Убежденно поддерживая русню. Для меня это за гранью.
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
В мене є чоловік, дитина. Це моя родина,яка підтримує.
Дитину лякаем,як буде погано себе вести , поїде до бабці в рашку
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
Я не хочу себе приносить в жертву заради чужих мені людей.
Кракадэ• 17 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Так і є. Я теж стала сирота.
Раніше,коли читала,як рідний люди вбивали один одного на війні, якщо були пл різні боки барикади,то дивувалася,як таке може бути. А ось воно як .
Зранку 24 лютого я дзвонила мамі і плакала в слуз´хавку,що нас бомблять. А вона крижаним голосом відчеканила: не видумуй, ніхто вас не бомбить. І от тоді я вмерла в першій раз....
А где были вы и мама?
Коплю на груди• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ой, да різне… в основному хочуть, щоб повернулося щось накшталт совка. Щоб скрізь була одна держава і всі були, як в совку.
вчора під магазином в Чернівцях мені одна ше не стара жінка доказувала, що в совку було краще. Які доводи я їй приводила, а їй все одно там було краще і ’а что харашево сейчас’. То що казати про людей в окупації.
Fistashka_ya• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Даже если такое и имело место быть, то видимо она попала прям им на голову, а при таком условии и камешек убить может. Но свалить подъезд 9-ти этажки невозможно даже прямым попаданием в подъезд.

У нас на набережной есть возле Ашана похоже случай попадания ПВО в подъезд, там немного балконы повредило на углу дома. Попади же в ту часть русской военной ракетой - подъезда бы не было.
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
А где были вы и мама?
Мати на болотах, туда же вкрала бабулю (і діда,але він до початку повномасштабного помер). я в Україні.
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Я Вас понимаю,что тяжело не зацепить такую тему. Как правильно написали выше, здесь нет правильного ответа. Каждый сам принимает решение для себя,кто-то прекращает общение полностью,кто-то пытается избегать тему войны. Для меня-моя семья дороже всего,какими бы они не были и чтобы они не сделали. Ведь Вы же знаете,что многие матери,не отказываются даже от детей убийц и маньяков, это к примеру.
Неместная Я• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
То сидіть мовчки в Україні. На росії вам таких вольностей не подарують. Будете на кожному кроці царю челобитні бити та у своїй вірності запевняти.
автор Всміхайлик • 17 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вони при совку просто були молоді, тому і було краще. Коли молодий, здоровіший - все буде здаватися кращим.