Всміхайлик• 17 апреля 2024
Сім‘я зазомбована рос.пропагандою
Мені дуже важко, підтримайте мене, будь ласка. Я звела спілкування до необхідного мінімуму, питаю, як вони, чи здорові, чи неушкоджені (особливо, якщо десь в їхній області прилітає). Про війну не говорю, бо їм одразу зносить башню, вибачте. Стають агресивними. Причому мені про війну говорити не можна, а їм можна. У нас ледь не щодень прилітає - їм пофіг. Кажуть, то ваше «пєвєо». І все про НАТО, Україна продалась, таке інше… я дуже втомилась. Хочу нормального спілкування, вони постійно на мене в образі, постійно агресивні…між нами лінія фронту вже багато років. Багато років не бачились. Я сумую, але з таким відношенням, з такою їх агресивною проросійською поведінкою відверто не хочу їх бачити, бо навіть мінімальне спілкування по телефону дається дуже важко. Що робити? Чоловік мій тут, воює, а вони його ненавидять… та й схоже, що і мене ненавидять. Вибачте, крик душі…
Кракадэ• 17 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А хіба це рідкість, таке скрізь в кого родичі з росії, вони проти нас, проти України.
Удалено администрацией...
Все возможно• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Батьки. І рідний брат.
Автор, скажу непопулярну думку. Нормального спілкування і взаємоповаги вже не буде. Тільки нескінченні сварки і ваш розпач.
Не ріжте хвіст по шматочкам, припиняйте спілкування. Добровільне сирітство - це страшно. Але такі стосунки як на мене ще страшніше. Тим більше ваш чоловік влює, а ваші батьки фактично бажають йому смерті
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляFistashka_ya
Даже если такое и имело место быть, то видимо она попала прям им на голову, а при таком условии и камешек убить может. Но свалить подъезд 9-ти этажки невозможно даже прямым попаданием в подъезд.
У нас на набережной есть возле Ашана похоже случай попадания ПВО в подъезд, там немного балконы повредило на углу дома. Попади же в ту часть русской военной ракетой - подъезда бы не было.
У нас уже 3й год войны, вы думаете все такие глупые и не видят и не слышат. Ракеты пво, это ракеты с300. Точно такими же рашка обстреливает приграничные города. Да по колличеству взрывчатки это не х22, то пару этажей сносит.
Мафиозная• 17 апреля 2024
Ответ дляДля драки
А мне интересно наши продадут земли
Как я могла за этого зелю голосовать
Тоже себя корю, но выбора не было как по мне, хотя возможно Порошенко был бы по хитрее...
Не люблю натовп• 17 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Удалено администрацией...
Сніжана Єгорова зрадниця, дочка її в Україні проти війни, ведучий Суханов його мати теж не спілкується з ним взагалі і таких випадків багато.
Докладальниця• 17 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
То сидіть мовчки в Україні. На росії вам таких вольностей не подарують. Будете на кожному кроці царю челобитні бити та у своїй вірності запевняти.
Ми б сиділи мовчки, якби воювать насильно не відправляли і не обмежували в пересуванні.
Пластилин_Колец• 17 апреля 2024
Ответ дляdulenok
Если близкие родственники из рашки..то да, они такие. Там кисель вместо мозгов. У меня там тоже вся родня...общаюсь , как с психично хворими
А они с вами, как с такой же...
Коплю на груди• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Вони при совку просто були молоді, тому і було краще. Коли молодий, здоровіший - все буде здаватися кращим.
так я теж з того покоління, може ми й ровесниці, може вона й молодша на пяток років, я памятаю черги за продуктами, блат і ’з-під прилавка’, не говорячи про різні утиски і не можливість бути інакшою, а для неї це нічого страшного. От що дивує.
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
При совке выбора не было. Либо ты серая масса и думаешь как положено, либо в тюрьме или расстрелян. И большинство все ж думало, как положено. Радостно ходили на субботники, демонстрации, радостно ехали бам строить... Бл, да чему ж там радоваться??? Но мозги настолько промывали, что такое считалось нормальным и не вызывало вопросов.
Fistashka_ya• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Я видел в небе другу картину, куча маленьких вспышек от пво ракет, шумят примерно как хлопушка. При этом при прилете русской ракеты шум как гром.
Зачем юзать с300 для пво - хз даже, все равно что с пушки по воробьям. К тому же они не точные, тут даже куча маленьких ракеток пво попадают далеко не всегда.
Кракадэ• 17 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
Я не ровняю я и сама мнение изменила после парочки сбитий возле дома (Киев)
С какого на какое?
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляВсе возможно
Фактически, они и автору желают смерти(
Все возможно• 17 апреля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Для меня родители-это святое,самые родные и близкие люди,никогда бы я от них не отказалась, просто тема войны была бы-табу.
А ви для них - теж святе? Чи вони раділи б смерті вашого чоловіка? І тому що вас бомблять?
Мафиозная• 17 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
вчора під магазином в Чернівцях мені одна ше не стара жінка доказувала, що в совку було краще. Які доводи я їй приводила, а їй все одно там було краще і ’а что харашево сейчас’. То що казати про людей в окупації.
Все зависит от в времени в котором она жила в 33 было жесть в 37 тоже в 41 еще хуже, а после ВОВ все лучше и лучше ( все познается в сравнении )
Я вот тоже сейчас думаю каникулы как в ссср 3 мес остались, а лагерей и 10% путевками нет :(
Кундалина• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
В мене душа болить. Все ж таки рідня. Якби якісь тітки-дядьки двоюрідні, а ці ж найближчі….
Вони в рідну людину спокійно ллють своє лайно, а вам не можна.
Ну це вони вам рідні, а ви їм - ворог.
У мене батько в рашку переїхав, для мене помер. Потім забрав туди бабусю з дідом, ще двох в серці відспівала. Не бачу сенсу думати за тих, хто підтримує країну-людожера. Хай і найближчі. Їм же нормально так сильно хотіти нашу землю, щоб аж на дітей-онуків було наплювати. От чого ж я буду за них думати, і оці паскудні емоції під час спілкування переживати.
Та і мама мого чоловіка теж від нього вже 10 років як відсахнулась. У неї путін-пріході в голові, теж Донбасс, окупована частина. І сини в воюючих арміях, з двох боків.
Кров у нас спільна, минуле, а теперішнє та майбутнє - ні. Чим би не закінчилося, не буде у нас більше нічого з ними. Не захочу ніколи везти до них дитину чи у себе приймати.
Вони нас ненавидять. Їх цьому вчать цілодобово, і вони чудово вчаться. Що тут рятувати цим мазохістським спілкуванням?
Краще раз оці нитки до минулого перерізати, відкровити і відплакати, і йти собі далі.
Ну це вони вам рідні, а ви їм - ворог.
Фима Собак• 17 апреля 2024
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2024
Ответ дляВсе возможно
Да,я для них тоже святое. Ещё есть вопросы?
Ответ дляДай подивлюся
Так і є. Я теж стала сирота.
Раніше,коли читала,як рідний люди вбивали один одного на війні, якщо були пл різні боки барикади,то дивувалася,як таке може бути. А ось воно як .
Зранку 24 лютого я дзвонила мамі і плакала в слуз´хавку,що нас бомблять. А вона крижаним голосом відчеканила: не видумуй, ніхто вас не бомбить. І от тоді я вмерла в першій раз....
нашей невестке ее папа казал , ну, в вас же не попали....не общаютсяя..
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это не просто тема табу.
Это когда с тобой общаются, как с душевнобольной, не понимающей ’очевидных’ вещей. И ждут, что когда-то ж ты образумишься наконец-то.
Это не в словах. Это между строк
Кракадэ• 17 апреля 2024
Ответ дляFistashka_ya
’Кажуть, то ваше «пєвєо». ’
Задайте им задачку на логику ’Зачем делать ракету для ПВО такой мощности, что при детонации гром на весь город стоит?’
Не знаю сколько у них там мозга, но понимать, что ракетки пво маленькие и практически бесшумные и безобидные должен любой дегенерат.
То над вами ракеты патриота не летали
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Удалено администрацией...
Ну потому, что вы, матрешки, думаете со стороны, а мы это все переживаем.
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Это не просто тема табу.
Это не в словах. Это между строк
Я же написала,что каждый принимает решение сам для себя, не хотите не общайтесь,к примеру.
Амелі на мілені• 17 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ой, да різне… в основному хочуть, щоб повернулося щось накшталт совка. Щоб скрізь була одна держава і всі були, як в совку.
И что за 10 лет у них стало как в совке? Квартиры от государства или колбаса по 2,20?
Всміхайлик
• 17 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Для мами то дискотека 80-их в першу чергу, все що ви описуєте, ними романтизувалося. Типу: з першої зарплати купила сапожки, так важко дісталися, на розмір менше, ніж треба, але які класні, скарб! Мабуть до сих пір десь лежать ті сапоги, як пам‘ять….
Мафиозная• 17 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
А сейчас как то по другому ?
Все возможно• 17 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Можливо, та жінка якась блатна була. І її дефіцит та інші прєлєсті совка не торкалися. А може просто дурна
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
То над вами ракеты патриота не летали
О да,я их звука боюсь больше чем звука от взрывов,хоть мозгами понимаю,что это патриот летит.
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
То над вами ракеты патриота не летали
Над нами летали. Що далі?
Я тут Живу• 17 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Столько семей так разосралось.тут нет правильного ответа. Из своего опыта,мне семья дороже.
Мне повезло.У меня в этом плане все адекватные.В политике единомышленники.Спасибо им за это.
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
А сейчас как то по другому ?
Вообще-то да.