Сім‘я зазомбована рос.пропагандою

Мені дуже важко, підтримайте мене, будь ласка. Я звела спілкування до необхідного мінімуму, питаю, як вони, чи здорові, чи неушкоджені (особливо, якщо десь в їхній області прилітає). Про війну не говорю, бо їм одразу зносить башню, вибачте. Стають агресивними. Причому мені про війну говорити не можна, а їм можна. У нас ледь не щодень прилітає - їм пофіг. Кажуть, то ваше «пєвєо». І все про НАТО, Україна продалась, таке інше… я дуже втомилась. Хочу нормального спілкування, вони постійно на мене в образі, постійно агресивні…між нами лінія фронту вже багато років. Багато років не бачились. Я сумую, але з таким відношенням, з такою їх агресивною проросійською поведінкою відверто не хочу їх бачити, бо навіть мінімальне спілкування по телефону дається дуже важко. Що робити? Чоловік мій тут, воює, а вони його ненавидять… та й схоже, що і мене ненавидять. Вибачте, крик душі…
Мафиозная 17 апреля в 20:30
А кто они вам ? Почему не перестать с ними общаться ?
2 27
Чтооооооооооо? 17 апреля в 20:30
Вы садомазохистстка , зачем с такими общаться, вообще не понимаю зачем общается если с людьми разные взгляды
1 32 2
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:30
Ответ дляМафиозная
А кто они вам ? Почему не перестать с ними общаться ?
Батьки. І рідний брат.
1 46 1
dulenok 17 апреля в 20:32
Если близкие родственники из рашки..то да, они такие. Там кисель вместо мозгов. У меня там тоже вся родня...общаюсь , как с психично хворими
60 метрів сметани 17 апреля в 20:32
а як так сталося, що в одній родині такі кардинально різні погляди?
12 6
Дай подивлюся 17 апреля в 20:32
Ответ дляВсміхайлик
Батьки. І рідний брат.
В мене так само. Мама , рідний брат, тітка. Ще й бабуся, яку вони вкрали з Донбасу і яка поїхала дахом і зараз вже вірить у їх пропаганду. Прийняла важке рішення, не спілкуюсь з ними зовсім.
19 27 6
Крайня невістка 17 апреля в 20:32
Я розумію родичі, але ж, автор нафіга вам треба те спілкування. Можете їм скинути скріни новин, як русня повбивала ждунів. Бо їм пофіг на них.
19 3 1
Мафиозная 17 апреля в 20:33
Ответ дляВсміхайлик
Батьки. І рідний брат.
Сочувствую, а что они говорят что вам делать в данной ситуации ?
И даже если Украина продалась Нато ( не берут к сожалалению ) то это же не повод ее бомбить ? Просто интересно как они это видят ?
Сладко-соленая 17 апреля в 20:33
При общении с псих больными с бредом желательно избегать темы, на которые у них бред((
1 6
Голубец 17 апреля в 20:33
Ответ для60 метрів сметани
а як так сталося, що в одній родині такі кардинально різні погляди?
легко((( у нас это все прошло еще с 2013 начало 2014.Половина семьи в итоге в раше(((
7 2 1
Непереможна 17 апреля в 20:33
О, я с татом не спілкуюся. Заблокувала його.
А мама та батьки чоловіка живуть під Донецьком. Теж кілька років не бачилися. Але вони патріоти. Дуже хвилюємося одне за одного та сумуємо
7 14 1
Маю сечі 17 апреля в 20:34
Батьки та брат - це жорстко. У мене була подруга звідти. Ключове слово - була. Хоч і не така зомбоване як ваші, але я не витримала. У мене всі, хто там, викликають огиду, навіть якщо вони відносно нормальні.
13 3 6
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:35
Ответ для60 метрів сметани
а як так сталося, що в одній родині такі кардинально різні погляди?
Я поїхала навчатися в ВНЗ в Київ, тут і лишилась. Вже 20 років як. А вони лишились там…Вже 10 років в окупації. В них дуже сильна пропаганда з кожного утюга…не захотіли виїхати, коли я пропонувала і хотіла допомогти.
13 3
Крайня невістка 17 апреля в 20:35
Ось, сьогодні викладали. Розкажіть їм як буде.
2 5 13
Моль Моллівна 17 апреля в 20:35
Ответ дляВсміхайлик
Батьки. І рідний брат.
Автор, смиритесь - Вы сирота.
3 23 7
TAM-rico 17 апреля в 20:37
Автор, сочувствую, но комментарий выше-в точку.
2 9 2
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:37
Ответ дляМафиозная
Сочувствую, а что они говорят что вам делать в данной ситуации ?
И даже если Украина продалась Нато ( не берут к сожалалению ) то это же не повод ее бомбить ? Просто интересно как они это видят ?
Ой, да різне… в основному хочуть, щоб повернулося щось накшталт совка. Щоб скрізь була одна держава і всі були, як в совку.
5 1
Дай подивлюся 17 апреля в 20:38
Ответ дляМоль Моллівна
Автор, смиритесь - Вы сирота.
Так і є. Я теж стала сирота.
Раніше,коли читала,як рідний люди вбивали один одного на війні, якщо були пл різні боки барикади,то дивувалася,як таке може бути. А ось воно як .
Зранку 24 лютого я дзвонила мамі і плакала в слуз´хавку,що нас бомблять. А вона крижаним голосом відчеканила: не видумуй, ніхто вас не бомбить. І от тоді я вмерла в першій раз....
НеКонец-Света 17 апреля в 20:39
Розумію, співчуваю. Якщо не можете не спілкуватися, сприймайте як ментальну хворобу
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:40
Ответ дляДай подивлюся
Так і є. Я теж стала сирота.
Раніше,коли читала,як рідний люди вбивали один одного на війні, якщо були пл різні боки барикади,то дивувалася,як таке може бути. А ось воно як .
Зранку 24 лютого я дзвонила мамі і плакала в слуз´хавку,що нас бомблять. А вона крижаним голосом відчеканила: не видумуй, ніхто вас не бомбить. І от тоді я вмерла в першій раз....
Блін, я вас обіймаю, це дуже важко. В мене теж так було… бігаю, в розпачі, хапаю речі, дзвоню мамі, а вона радісно каже: кордону більше нема!!! Це було страшно…
1 19 2
Докладальниця 17 апреля в 20:40
Ответ для60 метрів сметани
а як так сталося, що в одній родині такі кардинально різні погляди?
Бо десь менше прилітає, а десь більше. От візьміть навіть тут, дівчата з Харкова вде по іншому пишуть ніж місяць назад.
2 9
Не люблю натовп 17 апреля в 20:41
Ответ для60 метрів сметани
а як так сталося, що в одній родині такі кардинально різні погляди?
А хіба це рідкість, таке скрізь в кого родичі з росії, вони проти нас, проти України.
10 3 2
ДаЗдраПерма 17 апреля в 20:41
да пошлите их..
Кракадэ 17 апреля в 20:41
Удалено администрацией...
Мафиозная 17 апреля в 20:41
Ответ дляВсміхайлик
Ой, да різне… в основному хочуть, щоб повернулося щось накшталт совка. Щоб скрізь була одна держава і всі були, як в совку.
Да мы и так как в совке просто совков много...а если они о хороших чертах совка то все поезд ушел квартиры уже никто давать не будет, да и с мед.услугами и образованием нужно все строить сначала, назад не вернуться.
Бегущаяпо 17 апреля в 20:42
Вычеркнуть из своей жизни. Ваша семья это ваш муж и дети. Они свой выбор сделали, не в вашу пользу
8 6
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:42
Ответ дляМафиозная
Да мы и так как в совке просто совков много...а если они о хороших чертах совка то все поезд ушел квартиры уже никто давать не будет, да и с мед.услугами и образованием нужно все строить сначала, назад не вернуться.
Це я їм пояснювала, але не вірять звісно. Думають, що якщо в них медична страховка є, то і все інше буде.
2 1
Бегущаяпо 17 апреля в 20:43
Ответ дляДокладальниця
Бо десь менше прилітає, а десь більше. От візьміть навіть тут, дівчата з Харкова вде по іншому пишуть ніж місяць назад.
Не ровняйте Харьков с парочкой туташних барышень
2 10 1
автор Всміхайлик 17 апреля в 20:44
Ответ дляБегущаяпо
Вычеркнуть из своей жизни. Ваша семья это ваш муж и дети. Они свой выбор сделали, не в вашу пользу
В мене душа болить. Все ж таки рідня. Якби якісь тітки-дядьки двоюрідні, а ці ж найближчі….
Мафиозная 17 апреля в 20:44
Ответ дляНе люблю натовп
А хіба це рідкість, таке скрізь в кого родичі з росії, вони проти нас, проти України.
Нет все разные, у меня дальние.
Двоюродна сестра мамы ( мамы уже давно нет ) сразу позвонила моему папе она и ее семья против войны, но к сожалению сделать ничего не могут :(