Мольфарочка• 18 апреля 2024

Про называние "рпп" заботы о здоровье

А что за тенденция называть расстройством пищевого поведения ограничения, которые рекомендуются для всех, вроде ограничения сладкого или пищи вроде сосисок, газировки и т.п.?
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Тобто? А як я повинна формувати свій раціон? Просто вивчити певний перелік ’мусорної їжі’ та не вмикати мозок?
’Хочу торт -купую торт - це нормально. ’
А що в цьому нормального, якщо в результаті я отримую пусті калорії та шкідливі речовини (трансжири). Якщо я не буду замислюватися про користь, я буду купувати магазинні тістечка майже кожен день, і так, думаю, більшість людей.
’ Хочу торт-чекаю свято -- ні.’ - якщо я дуже хочу чогось схожего на торт не у свято, я можу собі зробити більш корисний десерт, наприклад зпекти самостійно пиріг. Але це буде складніше за часом та трудовитратами, тому скоріш за все мені буде достатньо йогурту з бананом та медом. При чому якщо я себе обмежую у вживанні солодощів, мені їх і хочеться набагато рідше, як це часто зазначають.
Формувати свій раціон -- це прописати меню на тиждень. Виключати продукти, якими ви вважаєте мусорними, ну таке, імхо, тут вся справа в пропорціях заморочок. Якщо ви тривало та постійно замінюєте торт йогуртом, то це прапорець.
’якщо я себе обмежую у вживанні солодощів’ в чому ще ви себе обмежуєте?

автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
От хто це зазначає? Нутриціологи? Це ж повна чухня! Людині властиво їсти цукор, шукати його будь де у продуктах. Для наших предків цукор був найпоживнішим елементом, який дарував енергію відразу і надовго. Шукати калорійні продукти зашито у людській підсвідомості, бо це було єдиним способом вижити. І невживання цукру ніяк не впливає на бажання їсти цукор, ви просто займаєтеся самонавіюванням.
Ті хто обмежує солодке на власному досвіді зазначають , що шоколадок , тістечок хочеться менше, а фрукти здаються більш солодкими) джерел глюкози достатньо , якщо ви вживаєте фрукти, крупи, хліб.
А впливає це тому що обмеження цукру підвищує чутливість смакових рецепторів, та чутливість до інсуліну. Тому глюкозу організм засвоює краще, і не вимагає зайвої їжі . До того ж ви тренуєте таким чином волю , тобто навчаєтесь регулювати свої імпульси
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Навіщо прописувати ? Ні, просто розуміти, які продукти на кожен день, які іноді , які варто купувати навіть якщо вони дорогі досить для мене (наприклад ягоди, гриби іноді) , а які я буду ігнорувати, хоча вони й дуже доступні.
Торти я не їм взагалі, тому що у магазинах поруч вони усі з маргарином. А спеціально їхати у магазин де зустрічається торт на вершковому маслі - це для свята. Але їм шоколад, халву, зефір та деяке печиво. Але звісно не кожен день
Научительница• 18 апреля 2024
У вас есть симптомы РПП не потому что вы не едите сладкого, а потому что у вас вокруг этого построена жизнь.
А учитывая, что вам в час ночи по это так мулит, что вы даже тему создали, то можно предположить, что симптомов есть ещё больше

И, да, маргаринные тортики это фее, но, но для большинства это не ограничение, а область общих знаний, здравого смысла и вкусовых предпочтений
Поліцейський патруль• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Смешно и печально, что называют расстройством здоровые привычки, а потом обсуждают какие лекарства пить от инсулинорезистентности, спкя, диабета, гипертонии и и т.д. и т.п.. Дело далеко не только в фигуре.
Та тема была не моя кстати.
Ваше расстройство не в здоровых привычках, а в том, что вы пытаетесь что-то доказать людям. Есть люди, которые интуитивно чувствуют сколько есть, другим нужен контроль
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Та тема была не моя кстати.
Диагнозы, которые вы перечисляете, могут быть и у худых. Вот где смешно и печально. Всю жизнь себе во всем отказывать , но идеально здоровых и бессмертных не бывает.
Вам кажется, что контролируя питание и вес - вы контролируете жизнь. У тех, кто имеет ОКР и повернут на чистоте - тоже иллюзия контроля.
Если вас это успокаивает - пожалуйста, считайте, не ешьте, но не надо шеймить тех, кто не хочет быть как вы и с удовольствием позволяет себе сладкое.
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Прописувати через зручність формування меню чи економічну доцільність не = прописувати через конкретний тип продуктів, їх ніби-то некорисність.
Маргарин присутній не тільки у тортах, але і у печиві)

Мрію про космос• 18 апреля 2024
И кстати, автор, глядя на время ваших постов - сон очень важен для правильной выработки гормонов. Может даже важнее, чем избегание трансжиров. Кортизол - подлая штука, лучше спать с 23.00 хотя бы. И во сне сгорает до 75% калорий. Так что добавьте в свою Зож рутину ещё и сон.
Б´ю байдики• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Та тема была не моя кстати.
Вы правы на сто процентов!
Б´ю байдики• 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Тому що у той момент коли ви починаєте вираховувати щось важливе, то вже наявна проблема. Хочу торт -к упую торт -- це нормально. Хочу торт-чекаю свято -- ні. Постійно хочу лише торти -- переглядаю увесь раціон, здаю аналізи і дивлюся які дефіцити отак закриваю.
Вы какой-то бред несёте с умным лицом

То, что вы описываете, НЕ является РПП
Техпаспорт на медузу• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Та тема была не моя кстати.
та яка Вам різниця, хто, що і як називає? схоже, що у Вас не РПП, а яскрава залежність від думок інших
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Вы какой-то бред несёте с умным лицом

То, что вы описываете, НЕ является РПП
Ви не бачите мого обличчя. І ні, ’брєд’ я не несу.
НашлаПерепискуМужа• 18 апреля 2024
Ответ дляСанька-4b93
Вы, случайно, пп с рпп не путаете?
ПП это когда осознанно и здраво. РПП это фанатично. Тонкая грань)
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляНаучительница

в час ночи меня может занимать что угодно - от истории Шумера до выращивания розмарина, это не значит что вокруг всего этого построена жизнь)
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
так и речь не только про лишний вес. У худых эти диагнозы странным образом часто сопутствуют тому, что перечислено.
Нет, таким образом я улучшаю свою жизнь, а не полностью ее контролирую. И я не ’во всем себе отказываю’)
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Чому ’ніби-то’ некорисність, якщо це реальна річ?
Я в курсі про маргарин, тому обираю те печиво, де його не кладуть. І з хлібом так само.
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
я знаю про сон) К сожалению, лично мне регулировать сон намного сложнее чем питание. Благо сейчас есть возможность выспаться даже при утреннем засыпании.
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
тому що це впливає на здоров´я оточуючих, у тому числі моїх близьких. Та на моє також впливало поки я самостійно не дослідила тему
Техпаспорт на медузу• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Що саме це? Те, що кажуть аноніми на форумі?

автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Те, що вважається дивним замислюватися про якість та склад їжі, обмежувати солодке якщо ще відсутні проблеми
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Тому що від того що ви будете час від часу їсти неїдеальні продукти, здоров´я не постраждає)
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Що означає ’час від часу’ і неідеальне у вашому розумінні? Для мене це і є їсти покупні солодощі з тих чий склад неідеальний аде й не жахливий 1-2 рази на тиждень, і це суттєве обмеження. При цьому рекомендована медиками норма доданого цукру - це до 25 г на день. Тобто я зі своїм обмеженням в нього ледве вкладаюсь, враховуючи те, що п´ю кофе з цукром
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Ви можете пояснити про що ми зараз ведемо діалог? Ви обмежуєте лише кількість цукру та маргарин не вживаєте? Все інше ви їсте без обмежень, у будь-який час? Не зважується? Не скидуєте к літу? Не вираховуєте калорії?
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ні, є і інші продукти, що уникаю, але їх не виключаю. Зважуюсь, калорії рахую якщо набираю на стресі, але це буває якраз коли не обмежую солодке.
Tammy21• 18 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Я була впевнена, що ви щось приблизне таке напишете(
Ви мені все одно не повірите, та не послухаєте, але якщо вам дійсно цікаво, знайдіть психіатра, бажано того, хто з рхпшеніками працює. Він вам все розкаже.
автор Мольфарочка • 18 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви можете аргументувати це критеріями визнаних класифікацій МКБ, DSM ? Тому що поки я бачу тільки те, що вам здається чомусь нездоровим будь-яке обмеження.
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Я можу це аргументувати власним досвідом лікування та досвідом близьких подруг. Ви бачите лише те, що підтверджує вашу точку зору. Це нормально у цій ситуації.
Ще раз -- якщо дійсно хочете зрозуміти, йдіть до спеціаліста.
автор Мольфарочка • 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Я нічого не знаю про ваш досвід, але теж можу припустити що ви вбачаєте симптоми що були у вас там де їх немає.

І як ви бачите мій похід до спеціаліста, ’я ні на що не скаржуся , але ось на форумі вважають що у мене рхп тому що я обмежую вживання їжі у якої немає харчової цінності’
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка

Ви можете припустити що завгодно) Я пишу про те, що вас абсолютно нічого не здатне зрушити з власної точки зору зараз. Наскільки би аргументовані відповіді ви не отримали.
Ваш останній абзац зійде за причину звернення. Я приблизно з таким же вперше звернулася.
автор Мольфарочка • 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А яких дій ви очікуєте від спеціаліста тоді, якщо не аргументів? Примусової госпіталізації?

Тобто ви теж добре себе почували, але вас взялися лікувати? Хм.