Мольфарочка• 18 апреля 2024
Про называние "рпп" заботы о здоровье
А что за тенденция называть расстройством пищевого поведения ограничения, которые рекомендуются для всех, вроде ограничения сладкого или пищи вроде сосисок, газировки и т.п.?
Ответ дляМольфарочка
А яких дій ви очікуєте від спеціаліста тоді, якщо не аргументів? Примусової госпіталізації?
Тобто ви теж добре себе почували, але вас взялися лікувати? Хм.
Спеціаліст вам на пальцях поясніть що з вами не так. Повірите ви йому? Сумніваюся, що з першого разу.
Ваша остання фраза вона про що?
Мольфарочка
• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ваша остання фраза вона про що?
Про те що за вашими словами виходить, що у вас радісно знайшли розлад, щоб було що лікувати. Якщо скарг у вас не було.
Дякую, але в мене немає мазохізму, щоб просто витрачати час у сподіванні послухати ’що зі мною не так’.
Ответ дляМольфарочка
Ви читаєте те, що хочете читати. У мене скарг не було, тому що я в тому стані не могла об´єктивно оцінити свій стан. Це не те щоб унікальна історія)
У вас є ’біль’, який тригерить згадка рхп. Якщо ви логічно подумаєте чому, то прийдете до деяких висновків.
У будь-якому випадку -- здоров´я і задоволення життям!
Мольфарочка
• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Біль майже у всіх є якийсь. Мене тригерять закиди типу ’ти якась не така’, ’треба бути простіше та робити як усі роблять’, ’навіщо ти оте нудне читаєш, краще б Донцову взяла’) А з харчуванням це пов´язане, чи ще з чимось не суттєво.
Ответ дляМольфарочка
Не думали сходити до психотерапевта, щоб розкопати звідки така реакція йде?
Мольфарочка
• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Я знаю звідки вона йде і вважаю її нормальною