Привіт з ботойбіччя• 20 апреля 2024

Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В фоззі вони теж в таку ціну.
Нет сейчас в Фоззи желтых помидоров . https://fozzyshop.ua/rivne/ru/ovoshhi/23128-pomido...

А в Сильпо по 250 за 1 кг

автор Привіт з ботойбіччя • 20 апреля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ага, я помітила. Такі високі стосунки що в дітей з рота ладна полуничку вирвати.
Так жалюгідно)
Мама з Дніпра теж би хотіла вирвати з роту в сина полуничка але вже пізно.
Жалюгідно , в чужий рот зазирати) як ви
Ответ дляЧучало яблуні

А в Сильпо по 250 за 1 кг
Ну в Гордій є. Навіть дорожче.
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну в Гордій є. Навіть дорожче.
Чего в вашем лесу только нет И Фоззи , и Гордий , и желтые помидоры ... Кстати , в Гордий тоже по 25 за кило https://tomatgordii.com.ua/
Пацелуйнитуда• 20 апреля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Я не готую. В молодій капусті рівень нітратів може бути таким же як в квітневій полуниці.
І ще з техніки безпеки: не можна маленьким дітям, і стареньким пити воду з колодязя - з полів можуть потрапити ті ж нітрати
А картошку не боитесь есть? Ее ведь тоже химикатами брызгают.
ФФФФристайла• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Жалюгідно , в чужий рот зазирати) як ви
Так то ви зазираєте власним дітям щоб полунички не з´їли))

Уявляю тих бідних дітей які сидять дивляться на огірочки, а мама їх навіть в гостях змушує буряком давитися

Сподіваюсь ви справді туди більше не поїдете і ваша родина надалі там спокійно собі відпочиватиме від ваших заскоків.
Ответ дляЧучало яблуні
В вашому мабуть книжок не було, ви так читати і не навчилися.
Гордій без проблем може надіслати Новою поштою, якщо вона звичайно в вашому лісі є
Ответ дляФФФФристайла

На Великдень їдемо на 4 дні.
Діти достатньо мають якісної і смачної їжі, щоб не хотіти хіматозної полуниці в квітні.
Ответ дляФФФФристайла

Ну ваша ж родина, якось живе з вашими заскоками.

Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
В квітні 6-річний хлопчик помер після того, як поїв полуниці. Це встановлено.
А ви і далі проводьте експерименти над своїми дітьми.

А друге, може супермаркети хоч Уісь документи мають звідки ті овочі але ринки????
полуниця - це продукт якою отруюються безліч людей, особливо дітей в будь-яку пору року. Навіть домашньою.
Полуниця - це дуже сильний алерген.
Чому саме помер хлопчик ще не відомо. Можливо, ягоду не помили, а які патогенні мікроби на ній містились не ясно.
Я в 5 років отруїлась домашньою, городньою полуницею. Отруєння було таке сильне, що досі пам’ятаю.

Я не агітую їсти полуницю в квітні, але, на жаль, сучасні фрукти що з Греції, що сезонні місцеві не дуже то й відрізняються. А в бабок з городу купувати ще страшніше, тому що вони не витримують технологічних норм хімії, якою поливають ягоду. А в тому, що поливають і обприскують навіть не сумнівайтесь, шкідників повно.., ті слимаки червоні чого тільки варті.
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Еще раз . У Гордия желтые помидоры по 250грн за кило . Вы хоть бы подготовитесь , если уже троллить начали .
Ответ дляЧучало яблуні
А це що?
НеГолосую• 20 апреля 2024
Дивна Ви мама. На 1500 різного вітамінного(хай і з нітратами,але повітря теж не дуже чисте зараз) - не кожна родина зараз може купити. Ви хоч дітей питали? Може вони хочуть чогось свіжого а не моркви з буряком? Поїли б смачненького трохи і все. Якщо алергія - ну про це зазвичай всі родичі знають. Ви придумали проблему з нічого,свекруха хотіла щось доброго внукам купити. Зварити бульону цілий рік можна.
Ответ дляЧучало яблуні
Яка зрештою різниця? Чи по 250 чи по 350 грн. Купувала вона ясно що більше ніж по 1 кілограму ось і назбиралася суму близько 1500 грн. Хіба це так багато на теперішній час))
Ответ дляНеГолосую
Я сама вирішую, що мені і моїм дітям їсти. Крім моркви з буряком є безліч прекрасних не шкідливих продуктів.
Нехай думає наступного разу.
Ответ дляНеГолосую
Що з списку вітамінне навіть запитувати не буду. Можливо ревінь - в бабусі якоїсь купила
НеГолосую• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Нехай думає наступного разу.
Аби Ваша принциповість Вам потім боком не полізла колись. І діти потім не пригадали як виростуть. Я своїй дитині купую ті овочі регулярно, в невеликих кількостях,більше не можу просто, ніяких проблем ніколи не було, навіть коли уцінені овочі брала.
А те що дитина може сама обирати хоч щось в голову не приходило? Ви хоч колись питали їх думку? Чи у Вас кров вліво,вправо - все, розстріл моральний?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А це що?
А это что ? https://tomatgordii.com.ua/product/zhovtyj-tomat/
За 1,5 кило - 375грн , значит за кило - 250 .
Ответ дляЧучало яблуні
А привести в Хуст? Безкоштовно мабуть

Ответ дляНеГолосую
Для чого мені що ви купуєте своїм дітям?
НеГолосую• 20 апреля 2024
Зараз на жаль фінансово просіли цю зиму,зайвий раз собі з чоловіком не можемо цієї хімози як Ви кажете купити(консервацію їмо,як і зимові овочі) то вже відчувається що чогось не вистачає і здоровья просіло, ще й імунітет гірше став, частіше хворіти почали. Період такий, треба до літа витримати. Але щоб добровільно відмовлятись від свіжого салату - я на таке не згодна
Ответ дляНеГолосую
Горіхи різні, риба морська і морепродукти, молочка якісна, груші, мандарини, яблука, квашені/ ферментовані овочі, олія оливкова, телятина, говядина, шоколад. Та повно продуктів, щоб здоров´я не просіло.
Мені вони насамперед зовсім не смачні
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А привести в Хуст? Безкоштовно мабуть
Надо было домой заказывать . вышло бы по 450 . А могли бы и в лес сходить за помидорами или дома вырастить - было бы бесплатно .
Пишу_граммотно!• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Тримають кролі, кури і купують ревінь. Ось ваш прокол, трошки не дотрималися легенди
Ответ дляЧучало яблуні
Вам ’ надо’ ви і заказуйте)
Я дуже рада, що в вашому лісі ростуть помідори
Ответ дляПишу_граммотно!
Який зв´язок?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вам ’ надо’ ви і заказуйте)
А у меня личного леса нет , у нас тут вообще лесостепь . Это вы в лесу все собираете - сами писали . И да , я еще в своем уме и не заказываю химозные помидоры по 350грн .
Пишу_граммотно!• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мені вони насамперед зовсім не смачні
Тобто в грушах та мандаринах ви впевнені?
Ответ дляПишу_граммотно!
Груші з саду, мандарини - батьки з Іспанії передають
Пишу_граммотно!• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Який зв´язок?
Люди , які тримають тварин і не мають городу? Ну ви серьйозно?