Привіт з ботойбіччя• 20 апреля 2024

Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
Лунтик-паунтик• 20 апреля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Люди живуть поняттями 80х років. Тоді в квітні не було полуниці, а мандарини були тільки в грудні. В них є такий собі календар вживання овочів та фруктів. Не по календарю їсти це щось типу гріха... не можна
Ну не знаю, огірок що за 3 дні перетворюється на слиз.... Я гидую таке їсти.
Полуниця теж, якщо в перший вечір не з´їсти, то переходить із стану флори, в стан фауни🥶

Надежда наш компас• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вы детям вообще овощи , фрукты , ягоды не даете ?
Ми минулої весни сильно отруїлися огірками. Близько тижня приходили до тями. Цього року подруга помідорами отруїлася, навіть потрапила в лікарню. Тому це питання досить спірне. Якщо хоча б раз таке отруєння переживеш, сто разів подумаєш чи вживати свіжі овочі не в сезон.
Пацелуйнитуда• 20 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
в зимней моркови и яблоках нет клетчатки?
при чем здесь морковка и яблоки? вы читать умеете? речь идет о квашенных помидорах и огурцах.
ДлинноНожка• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
И не лень вам по лесу лазить ? Это ж еще места надо знать ...

А капусту тоже лесную едят ? А яблоки , груши , мандарины ?
Так там безкоштовно.
А за груші і мандарини платити треба
ДлинноНожка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ні, до..батися там є до чого і без огірків
То чому королівна вирішила в гості приїхати до свекрухи?
Сиділи б вдома і не тріпали людині нерви
автор Привіт з ботойбіччя • 20 апреля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так там безкоштовно.
А за груші і мандарини платити треба
Ми втрачаємо близько 30000 грн на харчування в місяць. Так, що нехай вас моя купівельна спроможність не обходить. Мандарини в сезон батьки з Іспанії присилають - тут таких немає
ДлинноНожка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А яка користь в парникових, оброблених хімією овочах і полуниці? Від полуниці недавно хлопчик помер в Дніпрі
Хлопчика жалко.
А чим кролик провинився?
Ответ дляДлинноНожка
Про королівну ви вірно зауважили - вони будь що не будуть їсти
Вона вибачилася і все зрозуміла, більше ніякої самодіяльності.
ДлинноНожка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ізбранная каста, я зрозуміла.
З самої Іспанії)))

Ответ дляДлинноНожка
Хлопчика жалко.
А чим кролик провинився?
Він їх вирощує для їжі. 80 штук має.
Ответ дляДлинноНожка
Ізбранная каста, я зрозуміла.
З самої Іспанії)))
З України. Маю право і можливість їсти те, що вважаю за потрібне і корисне.
Ответ дляЧучало яблуні

Я знаю місця і дуже люблю ліс.
Вам весь мій раціон цікавить?
ДлинноНожка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так ви ж писали, за з Іспанії мандарини.
І не «ізбранним» недоступні
Ответ дляДлинноНожка
І не «ізбранним» недоступні
Тема не про мандарини
Лунтик-паунтик• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Это понятно, и шесть гектар леса. И там круглый год растут сельдерей, морковка и яблоки?
Таке враження, що ви ще більш тріль, ніж автор🤣
Ответ дляЛунтик-паунтик
Навіть не можу зрозуміти, що трільного в темі? Все як є в житті.
Краще б вона за ті гроші бідним щось купила
ГейТуда• 20 апреля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Сподіваюсь мій син колись так не втрапить
Удалено администрацией...
Ответ дляГейТуда
Удалено администрацией...
Смурфик• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Квашені і ферментовані овочі. Свіжі сезонні овочі - редька, буряк, морква, селера.
Квашені і консервовані це мабуть ще гірше тих ранніх огірків))

Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Прям в кадастре весь лес по шесть гектар нарезан и записан на Полищукив, Давиденкив и Голопупенко!
вам смішно, але так і є. Подивіться по скільки гектар продають землю в Карпатах звичайні люди. У нас самих 3Га землі в Карпатах, але ми її купили по ринковій ціні, а ось в свій час землі , які подобаються, можна було оформити від держави, плюс купити за безцінь. Таке і зараз можна, але колись легше було. Корупційні схеми.
Ответ дляСмурфик
А де ви прочитали ’ консервовані’ ?
Дивний коментар від людини яка не знає, що таке ферментація)))
ничевока• 20 апреля 2024
Я думала тема буде про свекруху, яка збирається в Польщу на полуницю.
Ответ дляГаля-краля
Зараз ціна зросла в кілька разів.
Ответ дляничевока
В неї пенсія 10000 грн і квартиру в оренду здає. Сама ще робітників наймає, має власну справу.
Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
квашені і консервовані продукти ставити в один ряд не можна. Одні дуже корисні, інші шкідливі.
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Обработанные мандарины ? Фууууууу ....
Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Где уж мне уж
Ви така смішна)
А Ви в курсі, що також маєте право на 2Га землі від держави? І навіть більше, якщо не помиляюсь, там по категоріям різного призначення розподілено. Безкоштовно! І кожен член Вашої сім’ї має право.
Можете там собі ліс посадити, озеро викопати.
Молчалка• 20 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ваші діти огірків помідорів не бачать до літа?))
В квітні 6-річний хлопчик помер після того, як поїв полуниці. Це встановлено.
А ви і далі проводьте експерименти над своїми дітьми.

А друге, може супермаркети хоч Уісь документи мають звідки ті овочі але ринки????
Котики-муркотики• 20 апреля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так там безкоштовно.
А за груші і мандарини платити треба
Вот это логика...ехать в лес по грибы, на рыбалку, только потому что бесплатно...
Пишу_граммотно!• 20 апреля 2024
Щось ви загнули. Огірки 120, помідори - 120, кабачок - 80, полуниця - 300( не впевнена. ) капуста - 60. Це скільки вона його набрала?