Мама Никитки-2• 20 апреля 2024

В штатах почалось голосування за надання допомоги Україні.

Щось мені лячно. Дуже переживаю.
forumchanka• 20 апреля 2024
спасибо США,спасибо американскому народу за веру в нас и поддержку и всем союзникам

forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Землями віддадуть
ой боже ще сексом напишить.воздухом
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Землями віддадуть
уже не ліпіть ці ліпаки смішні
LudaSHS• 20 апреля 2024
Ответ дляliss
Ну вот видите )) все вы понимаете )
Так то другая история. И что делать? Слуги пришли к власти. Тоже блин технология, как в сша сейчас .. популизм зашкаливает.

А Украина одна у нас, дом , и помощь то нам, украинцам.
Ну как нам выжить без пво? Как держать фронт?
Чтоб наши меньше гибли,😥 надо дальние ракеты, чтоб издадека все это поражать, не воевать по советским шаблонам, людьми, нет.
Чтоб не людьми, Тогда надо технологии и оружие. А западное превосходит рашкино, все одно за другое тянется крючочком.
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Найбільше радіють ті хто подалі від епіцентру подій
Удалено администрацией...
Seehund• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Так, я про це і мала на увазі. Хто платить, той замовляє музику
Никто не будет что-то делать безусловно, за все надо платить.
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ну шо,готовим чоловіків ,синів, братів до мобілізації,show must go on.Бідна наша Україна.
Wendy Rhoades• 20 апреля 2024
Ответ дляМанула
Дівчата, тут якось дали посилання на астрологіню Ілону.
Так ось, я відтоді слухаю її. Як би не вірю з однієї сторони, але вона в лютому говорила, що зброя буде з 20 квітня. Ну от як після цього не вірити?
І взагалі, най збудуться всі її позитивні прогнози!
а що вона ще прогнозувала?
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
ой боже ще сексом напишить.воздухом
Так і запишемо , є згодна форумчанка )

nabludatel• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Гульйпільці (лінія фронту). На час війни виїхали до Запоріжжя.
Купили вдень шампанське. Зібралися. А зараз сидимо і плачемо від того, що в нас з´явилася надія.
Басина• 20 апреля 2024
Ответ дляrybka21
шо ця навіжена Марджорі пропонувала:
- Перенаправить финансирование на строительство Стены.
- Перенаправить финансирование семьям людей, умерших от фентанила.
- Создать фонд помощи семьям лиц, убитых нелегалами.
- Запрет финансирования, пока Украина не запретит аборты.
- Запрет финансирования, пока Украина не предоставит всю информацию, связанную с Хантером Байденом и Burisma.
- Приказ президенту вывести США из НАТО.
- Запрет финансирования до начала мирных переговоров между Россией и Украиной.
- Запрет финансирования, пока бывший актер Владимир Зеленский не уйдет с поста президента Украины (это не я придумал, а описание правки такое).
- Требование от любой страны, получающей финансовую помощь США, предоставить США средства для строительства стены на южной границе.
Кончена...
Renesmeе 16• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
А ви вже знаєте хто тут і звідки? 😂
Манула• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Дайте мені посилання будь-ласка на неї
написала в особисті
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS

Так в том то и дело боюсь за экономическую удавку и людей ((
Расписывать здесь не хочу , думаю поймёте .
До• 20 апреля 2024
Ответ дляliss
Скажіть, Ви знаєте анекдот про качечку і лебедів?)
Piracanta• 20 апреля 2024
Ответ дляliss
Надо .. помощь растащат , а кредиты будем отдавать . Нам тоже 30 лет ничего не мешало развиваться , какая отрасль развита ?
Почему вы до сих пор в такой неразвитой стране? Весь мир открыт перед вами.
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
То кошмар видимо будет ((
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А ви вже знаєте хто тут і звідки? 😂
Звичайно. Це для більшості не секрет
In limbo• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Як давно ви повернулись з-за кордону?

автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ще раз всіх вітаю з початком.
Чекаємо понеділок і голосування в сенаті.
Нарешті маємо надію
kryasanchik• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Погляд військового на голосування

Приняли…чесно, мене взагалі не бере ніяка ейфорія…Чому? Знаєте, не те, щоб я не сприймав допомогу від США як щось в порядку речей, розраховувати завжди потрібно лише на себе, але, сука, скільки пацанів загинуло через те, що срана купка трампістів блокувала нам допомогу; я можу згадати десятки випадків, коли хлопці не могли викликати підтримку артилерії, бо в арти просто не було чим стріляти…. і пацани просто там гинули, затримка допомоги відобразилась не тільки на карті, а і на цвинтарях.

Як би там не було, але ця купка на чолі з Трампом та Джонсоном залишиться навіки чортами в історії.

Тримаємо стрій🫡

Офіцер ✙ | Підписатись
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляДо
Не скажу .
LudaSHS• 20 апреля 2024
Нарративы
Речевка
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляIn limbo
Як давно ви повернулись з-за кордону?
Нещодавно. Не соціальщиця)
liss• 20 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Вы со свечкой где то рядом 😹?!
df364tye3• 20 апреля 2024
Ответ дляliss
А нам в Украине лячно от кредитов размером со снежный ком .
так вам не кто и не дает
mymoly• 20 апреля 2024
А чому ніхто не переймається, в демократичній країні забороняють тік ток?
rybka21• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Нарративы
Речевка
турботливий брат який
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Нарративы
Речевка
Щас будуть нові методички
І так дві доби вичікували.
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляkryasanchik
Погляд військового на голосування

Тримаємо стрій🫡

Офіцер ✙ | Підписатись
Отож. Піар, політичні амбіції ..і все омите кров´ю українців. Радіти лишається