Добрий вечір ,можливо хтось може продати,замовити ось такий фен
,це філіпс,у нас його не продають,стара модель,просто я ним вкладаю волосся,нічого іншого не підходить,я бачила що на російських.польських сайтах він є в продажі
Ответ дляvickett
а это что, супер-особенная модель? я просто видела в Фокстрте к примеру кучу таких фенов, и филипс в том числе. не именно такой конечно, но принцип действия этот.
Я перерила всі магазини побутової техніки, але, фішка в тому що це плойка, яка крім нагрівання подає гарячий пар, є повно подібних, але фенів, які видувають повітря, але ефект далеко не такий
Ответ дляblum1982
Дякую, але це зовсім інше,мені не потрібно фен -сушка, в тому що мені потрібно зовсім інший принцип дії
AVRORA _ RY• 15 ноября 2012
Найдите посредника на Кидстаффе по Польше или России, для красоты ничего не должно останавливать Вас, если этот фен реально такой хороший для Вас почему бы и нет