Партизанка• 24 апреля 2024

Больше паспорт за границей для мужчин получить невозможно

Фото документа прикладываю.
Я в тихом абалдении.
Если раньше при обновлении данных в консульстве все-таки можно было получить, то теперь только в Украине.
И в чем отличие от кореи, совка?
Да. Я говорю на русском.
Нет. Я не матрёшка.
Нет. После снятия анонимов не приду.
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...
Soufit• 24 апреля 2024
Ответ дляIncol
Ну от виїхав студент денного відділення в 17 років і це було абсолютно законно, через місяць йому 18 , він може заїхати але тільки в одну сторону.
Студентів не випускають?

Olga Zelenyak• 24 апреля 2024
Ответ дляПавела
Загалом зрозуміло для чого це все робиться. Люди закордоном якийсь вихід знайдуть. А люди, що залишились тут запасайтесь, терпінням, попкорном, антидепресантами, кому що більше до вподоби. Далі буде ще цікавіше.
А какой выход можно найти? Если уже нет ПМЖ, то выхода никакого. Единственный выход это нелегалом быть. Потому что для всего остального везде нужен действующий паспорт.
julil• 24 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Студентів не випускають?
Нет конечно… Выпускали их до лета 2022 и то с полным пакетом документов и уже там учащихся. Не вновь поступивших. Мой сын так выехал…
Вкусныйпончик• 24 апреля 2024
Ответ дляMila228
Удалено администрацией...
Почнуть отримувати курячі паспорти і з ними вже розсікать по Європі.
Murrr4a• 24 апреля 2024
До уваги чоловіків-українців, які перебувають за кордоном. У зв´язку із паскудними постановами тих, хто чомусь вважає себе урядом України, хочу вас проінформувати про наступне.

Перше. В кожній країні, де ви перебуваєте, існує процедура видачі так званого ’сірого’ паспорту іноземцям. Це повний аналог закордонного паспорту, який країна перебування видає іноземцю, який легально проживає в цій країні, але з будь-яких причин залишився без паспорту своєї країни. Отже, в попередньому пості - скрін ідиотської постанови Кабміну, який унеможливлює вам оформити паспорт поза межами України. В вас є всі підстави звернутись в країні перебування за отриманням ’сірого’ паспорту. Цей паспорт дає вам свободу переміщення всією планетою Земля на тих самих умовах, що були б, якби ви мали український закордонний паспорт.

Друге. В кожній країні, де ви перебуваєте, існує процедура заміни посвідчення водія іноземця на місцеве. До того, як вам заборонили керування рішенням українського суду, встигніть змінити посвідчення водія.

Третє. В кожній країні, де ви перебуваєте, є програми легалізації без прив´язки до війни - робоча візи, візи цифрового кочівника, вид на проживання. Вивчіть ситуацію в вашій країні і до 03 березня 2025 року легалізуйтесь за програмами, не прив´язаними до війни в Україні, оскільки є велика вирогідність, що після березня-25 ’міжнародний захист’ не продовжать.

Четверте. Вчіть мову країни перебування, вивчіть спосіб отримання громадянства. І почніть рух в цьому напрямку. Це зазвичай не потребує відмови від українського громадянства і ви в будь-який момент можете зупинитись і повернутись. Але краще робіть, ніж не робіть. Бо що далі - знає лише зграя на Банковій.
Павела• 24 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Не підкажу, так як я в Україні і не цікавлюсь цим питанням. Сюди не повернуться поки буде вилов і репресії. А так як обороти тільки розганяються, то зрозуміло, що вихід будуть шукати там. Он про якісь сірі паспорти пишуть. Щось придумають.
Olga Zelenyak• 24 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Да, а им просто всем по желанию шенген ставят
Rabbit2012• 24 апреля 2024
Ой, да написали уже, какие категории смогут, получить а это значит, что в нашей коррумпированной системе лазейка будет, но дороже. Ну продолжают же тупо люди выезжать как-то, так и доки будут делать. Эта постанова кабмина гласит о другом. Подсунули нам закон о мобилищации, а все прямые нарушения Конституции и ущемления прав людей будут постановами дополнять. Вот уверенна, что следующей такой писулькой будет запрет на админ услуги, на услуги нотариусов, на получение мед.помощи.
dajkiri-irina• 24 апреля 2024
Ответ дляMila228
Хай повертаються, країна в біді, потрібно допомагати.
Куда возвращаться? Если квартира на оккупированной с 2014 года территории? И это было одной из причин эмиграции-отношение государства к ВПО?

florak• 24 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Студентів не випускають?
Ви думаєте хтось зараз захоче ризикувати із такими постановами, що затверджуються за один день?
Olga Zelenyak• 24 апреля 2024
Ответ дляПавела
Это был не вопрос, а скорее констатация факта. Сказок и легенд уже достаточно много.
MagaMama• 24 апреля 2024
Ответ дляBad.girl
Як я розумію, ті хто виїхав законним шляхом не мають проблеми в´їхати, зробити і повернутися.
Як студент 18+, який виїхав законно, має в´їхати, зробити і повернутися, якщо з 28 не випускають, а навчання за кордоном не ж причиною для виїзду? Чи працюючі там чоловіки?
florak• 24 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Європейський паспорт будуть робити, сіренька така книжечка, він тимчасовий, але щ ним можна і працювати і подаватися в майбутньому на ПМЖ
Мандарина• 24 апреля 2024
Ответ дляBad.girl
Вижу очередь на въезд, ага
СhanelKa• 24 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Я послухала юридичний супровід українців в Данії . Це данські адвокати
Кажуть, що за паспорти переживати не потрібно нікому і біженцям і тим, хто до війни тут працював по робочій
Якщо, раптом, Конституційний суд України, не дасть заборону на цей закон , чого ще чекають данці
То вся інфо піде в публічне юридичне поле. Тоді, українці підуть по вже прописаному закону , де дають «паспорт іноземця» в Данії
Раніше українці не звертались по ньому , бо не мали таких обмежень в правах
Але, для недемократичних країн ( їх громадян ) він давно діє, які обмежені в послугах ( як приклад Білорусь )
Дали і посилання на закон.
І параграф
З тим паспортом можна жити/подорожувати.
Впевнена, і в інших країнах є подібні доки
Inno4ka-ya• 24 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Подавать на беженство будут
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляole4kakissa
Законные основания год назад и сейчас - две большие разницы
Поэтому в 90% случаев это будет поездка в одну сторону.
Украинцы дураки? Нет 🤷‍♀️
ну, судячи по останніх демократичних виборах, то сумніви в останньому дуже великі
inco• 24 апреля 2024
Ответ дляBad.girl
Ну например выехал ребенком. А потом как повернуться?
florak• 24 апреля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Подавать на беженство будут
Ні, це у дуууууже крайньому випадку

Павела• 24 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Дали і посилання на закон.
І параграф
Так боляче звучить ’для недемократичних країн’. От ми в цьому списку.
Стрекоза любви• 24 апреля 2024
Сьогодні вранці в телеграмі читала, що між країнами починають на рівні відомств розмірковувати про можливу екстрадицію чоловіків. Можливо вкид звичайно, зараз ніяк не перевіриш.
Ну і в варто задуматись ще тим чоловікам, хто має рахунки в українських банках…
Sentjabrinka• 24 апреля 2024
Ответ дляMurrr4a

При получении гражданства во многих странах как раз таки требуют отказа от уже имеющегося
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляole4kakissa
А где и кому за границей нужен внутренний паспорт Украины?
18-ти детки - новая перспективная волна беженцев.
Украине не нужны умные и образованные люди :(
напевно, це і є основна мета. Думаючими важко управляти
Angel Dast• 24 апреля 2024
Давно пора притеснять заграничных.
Сыночки-корзиночки 30 летние лесом)))
unser• 24 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Студентів не випускають?
Вроде по новому закону будут выпускать студентов гос вузов
СhanelKa• 24 апреля 2024
Ответ дляПавела
Я передала прямий текст майже дослівно 🤷‍♀️що маємо
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляMargo-01a6
Я не представляю как можно этому радоваться, не хочу верить что наши люди настолько глупы....Зе положил болт на все законы, на конституцию и тд....мзс вообще ахерели, закон вступает в силу 18 мая, а они уже внесли изменения...на основании чего?
Уроды!!!! И зеля урод в первой степени!!!! Почему???? Да потому что итоговая подпись за ним , и он это делает в сознании!!!!!!!
ось тут відповідь від спеціаліста на всі Ваші питання
«Зеленському потрібно вийти з «бункера» до суспільства». Аналіз поведінки та відповідей президента на пресконференції від політичної психологині Світлани Чуніхіної
https://forbes.ua/war-in-ukraine/zelenskomu-potrib...
ole4kakissa• 24 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Увы, так было всегда:(
mar_mar• 24 апреля 2024
Ответ дляIncol
Якщо виїхав студент, він мав мати паспорт виданий свіжий мінімум в 16 років, термін дії паспорта 10 років, йому точно нікуди їхати не треба).
nata.ant• 24 апреля 2024
Ответ дляunser