Партизанка• 24 апреля 2024
Больше паспорт за границей для мужчин получить невозможно
Фото документа прикладываю.
Я в тихом абалдении.
Если раньше при обновлении данных в консульстве все-таки можно было получить, то теперь только в Украине.
И в чем отличие от кореи, совка?
Да. Я говорю на русском.
Нет. Я не матрёшка.
Нет. После снятия анонимов не приду.
Я в тихом абалдении.
И в чем отличие от кореи, совка?
Да. Я говорю на русском.
Нет. Я не матрёшка.
Нет. После снятия анонимов не приду.
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Та все жесть,я просто в шоці з тих ,хто пише що все нормально.Надіюся,що це несправжні люди пишуть
а що Вас дивує? згадайте ковідошизні теми, де спочатку радісно ковбасились, що нагнули медиків/вчителів, потім стояло виття ’ну що, тяжко піти зробити той укол, зате заживемо, як раніше.....’
Flower Girl23• 24 апреля 2024
Вот...
Запрет получения загранпаспортов мужчинам за границей распространяется только на получение их в ГП «Документ». В консульствах загранпаспорта будут и далее выдавать всем. Это следует из разъяснения МИД по поводу постановления Кабмина.
Впрочем, пока в любом случае предоставление консульских услуг мужчинам приостановлено.
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляjulil
Ну наверное…Все это очень и очень плохо. Не знаю, кто тут радуется таким законам. Но эти люди среди нас…
вже в подібній темі писала: радіють такі, як моя сусідка, що на початку карантину радісно кричала сусіду-зарабітчанину ’ага, тепер і ти в сраці будеш’
Вкусныйпончик• 24 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Да, а им просто всем по желанию шенген ставят
Їх ніхто за ноги в країні не тримає.
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляMila228
Хай повертаються, країна в біді, потрібно допомагати.
з якого переполоху їм повертатись? закордонні округи чітко показали, що вони до 73%них не належать
Khmelnichanka• 24 апреля 2024
Ответ дляmar_mar
Якщо виїхав студент, він мав мати паспорт виданий свіжий мінімум в 16 років, термін дії паспорта 10 років, йому точно нікуди їхати не треба).
А чому Ви вирішили, що всі саме в 16 років отримали паспорт на 10 років? А як бути з тими, хто, приміром, отримав в 15 років з терміном діі на 4 роки?
алергирина• 24 апреля 2024
Ответ дляkharkovchanka
по доверенности, например
Довіреність оформлюється в консульстві, консульство без воєнніка не обслуговує осіб від 18-60 років
Киев_Елена• 24 апреля 2024
Ответ дляMagaMama
На 1 семестр и назад, даже не на весь срок обучения
Интересно, какой процент вернется назад в Украину
?
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я послухала юридичний супровід українців в Данії . Це данські адвокати
Кажуть, що за паспорти переживати не потрібно нікому і біженцям і тим, хто до війни тут працював по робочій
Якщо, раптом, Конституційний суд України, не дасть заборону на цей закон , чого ще чекають данці
То вся інфо піде в публічне юридичне поле. Тоді, українці підуть по вже прописаному закону , де дають «паспорт іноземця» в Данії
Раніше українці не звертались по ньому , бо не мали таких обмежень в правах
Але, для недемократичних країн ( їх громадян ) він давно діє, які обмежені в послугах ( як приклад Білорусь )
Дали і посилання на закон.
І параграф
З тим паспортом можна жити/подорожувати.
Впевнена, і в інших країнах є подібні доки
Дали і посилання на закон.
І параграф
тут справа навіть не в паспортах.... ці удар по іміджу України в першу чергу, і явно не від дурості він зроблений
kharkovchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляMagaMama
Для доверенности нужны действительные документы. Да и сами доверенности вроде тоже пока мужчинам не сделают.
действительные документы - да, а доверенность делается в стране пребывания у местного нотариуса, отправляется в Украину, там переводится и заверяется у нотариуса доверенным лицом.
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляПавела
Так боляче звучить ’для недемократичних країн’. От ми в цьому списку.
73% зробили це разом, по приколу
алергирина• 24 апреля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
То до 18 років можна переробити
kharkovchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляалергирина
нет, не обязательно в консульстве, я выше написала
Киев_Елена• 24 апреля 2024
Ответ дляMila228
Помогали - донатили, теперь не будут)
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляole4kakissa
Что там было: раздел по Днепру?
По ходу не долго осталось...
Такими темпами мне уже можно начинать задумываться о продаже квартиры... на том самом левом берегу :(
По ходу не долго осталось...
та яке по Дніпру)))) там вже нічого ловити, а на решту ще може видурять грошей у довірливих європейців
Ответ дляjulil
Значит у него какие-то другие основания. Студентов точно не выпускают больше. Я своего сына не видела уже почти 2 года.
Спитаю, але інвалідності точно нема, трьох дітей теж)) йому тільки 19 виповнилось. Виїхав з мамою в березні 2022, потім поверталися влітку, щоб отримати атестат, з вересня вступив в університет.
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляjulil
Ну вот там девушка как раз недавно оформили и продали. Консульство для этого не нужно и мужчине ехать не нужно. Многие этого в теме не знали. Нагуглили- правда.
так і є, мої знайомі літом так спродали все
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляалергирина
не знаю за інші країни, але знайомі з Польщі і родичі чоловіка з Франції ні до якого консульства не ходили, були довіреності, перекладені і нотаріально завірені в Україні
алергирина• 24 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ок. Припустимо хлопцю зараз 18 і у нього вже не буде укр паспорта, на якій підставі він оформить довіреність?