Польша и страны Балтики будут возвращать украинских мужчин домой

https://focus.ua/voennye-novosti/642536-polyaki-vo... после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
показать весь текст
nata.ant 25 апреля в 14:48
Ответ дляСтрекоза любви
Хз, що вони планують. І як це буде виглядати. Думаю, що Польща буде взірцем, як то кажуть.
Зрозумійте, у європейців теж виникають запитання, чому за рахунок їх податків вже 3-й рік деякі чоловіки комфортно живуть.
Ніхто ж не думав, що війна так довго буде.
Ви розумієте,що міністр оборони Польщі нічого не вирішує,такі балачки за два роки кожні два три місяці
4 1
Tammy21 25 апреля в 14:48
Ответ дляvikohka
что нe понятного? как? можно за два года получить ВнЖ?
За два роки чи на два роки?) І те , і те без проблем отримується, особливо, якщо то внж по 24 параграфу)
ПС. Ви, мабуть, переплутали внж та пмж, але навіть пмж іноді можна отримати за 2 роки.
Стрекоза любви 25 апреля в 14:48
Ответ дляTammy21
Які виплати у Польщі?) У Німеччині лишити виплат фактично не можливо.
Це пряма мова литовського міністра:
«Але (можна обмежити цих осіб) у соціальних виплатах, дозволах на роботу, документах – це варіанти, як я чую і від польської сторони. Тож давайте почекаємо і подивимося, який варіант вони запропонують, можливо, він підійде і для Литви», – заявив міністр.
5 5 1
Стрекоза любви 25 апреля в 14:49
Ответ дляnata.ant
Ви розумієте,що міністр оборони Польщі нічого не вирішує,такі балачки за два роки кожні два три місяці
Думаю, в будь-якому разі, він вирішує більше ніж ми на цьому форумі.
3 1 1
Злючкакусючка 25 апреля в 14:49
Ответ дляnata.ant
Ви розумієте,що міністр оборони Польщі нічого не вирішує,такі балачки за два роки кожні два три місяці
Там и премьер тоже заявил это
5 1
Tammy21 25 апреля в 14:50
Ответ дляСтрекоза любви
Це пряма мова литовського міністра:
«Але (можна обмежити цих осіб) у соціальних виплатах, дозволах на роботу, документах – це варіанти, як я чую і від польської сторони. Тож давайте почекаємо і подивимося, який варіант вони запропонують, можливо, він підійде і для Литви», – заявив міністр.
Я не знаю які виплати у Литві, але у Польщі там сльози були, потім і їх зняли.
Ото просто балачки. Не має ніякого алгоритму законного, який би дозволив примусово повернути чоловіків.
6 1
nata.ant 25 апреля в 14:50
Ответ дляЗлючкакусючка
Там и премьер тоже заявил это
Ссилку на слова туска
vikohka 25 апреля в 14:50
Ответ дляНика Вредная
Тріпати язиком-не значить робити.
Цього не буде-екстрадиція-не законна.
Економіку українці їм круто підняли і тому вони дуже в нас зацікавленгі
это уж мантра какая- то?
Tania07 25 апреля в 14:50
Автор а де почитати цю інформацію в польських новинах чи латвійських наприклад.бо видання наше. Я не вірю що то може бути правдою
2 2
Tania07 25 апреля в 14:51
Ответ дляforumchanka
ну как нет.официально уже говорят сегодня и прибалты чиновники вслед за польшей
Дайте ссилку з їхніх новин
lumonbka 25 апреля в 14:52
Ответ дляforumchanka
ну как нет.официально уже говорят сегодня и прибалты чиновники вслед за польшей
І ви кажіть.
Стрекоза любви 25 апреля в 14:52
Ответ дляTammy21
Я не знаю які виплати у Литві, але у Польщі там сльози були, потім і їх зняли.
Ото просто балачки. Не має ніякого алгоритму законного, який би дозволив примусово повернути чоловіків.
Я не сперечаюся. Але однозначно відчуваю, що щось вони намагаються придумати. Наскільки це буде успішним, і для кого покаже час. Ну і законним.
Думаю, що зараз всі «на низькому старті».
2 1
Tammy21 25 апреля в 14:53
Ответ дляvikohka
это уж мантра какая- то?
Це не мантра. Україні доведеться боротися, як мінімум, за дітей. Українці білі, з схожим менталітетом, а ми живемо у тому світі де це перевага.
3 3 1
lumonbka 25 апреля в 14:53
Ответ дляallaM4321
вообще то это правда, что сидят в барах, ресторанах, на пособиях. Стыдно и не справедливо.
Справедливість.. щось знайоме, але не пам´ятаю, де чула
vikohka 25 апреля в 14:53
Ответ дляTammy21
Це не мантра. Україні доведеться боротися, як мінімум, за дітей. Українці білі, з схожим менталітетом, а ми живемо у тому світі де це перевага.
та нe смeшитe!
Tammy21 25 апреля в 14:54
Ответ дляСтрекоза любви
Я не сперечаюся. Але однозначно відчуваю, що щось вони намагаються придумати. Наскільки це буде успішним, і для кого покаже час. Ну і законним.
Думаю, що зараз всі «на низькому старті».
Як думаєте, як вони зможуть відсіяти здорових чоловіків від хворих, від жінок?)
3 2
Tammy21 25 апреля в 14:55
Ответ дляvikohka
та нe смeшитe!
Угу. Я вам дуже раджу трошки ’вийти з коробки’.
3 1
LudaSHS 25 апреля в 14:55
Интересно, какими инструментами и за какие ресурсы там будет это все? Слабо верится.

Или, чтото происходит еще, почему нужны эти тезисы, статьи. При этом от разных лиц. Возможно, идет информ пробивание, так сказать, чего то.
Но мир настолько меняется, что ничему не удивлюсь.
4 2 1
Irina-5d24 25 апреля в 14:56
А они товарняками высылать будут или через границу в цепях переводить? Просто интересно, как будет происходить массовое изгнание украинских мужчин домой. Это будут снимать все издания мировые, все страны срочно начнут менять законодательство. Да здравствует Северная Корея, то бишь, Украина:)))
8 2
Contento 25 апреля в 14:56
Не будет украинских мужчин никто возвращать , не надейтесь ). Будут украинские беженцы и дальше спокойно жить и работать в Европе. Разве с консульскими услугами проблемы будут . Ну ничего переживут.
6 2
автор forumchanka 25 апреля в 14:56
Ответ дляliss
Напишите петицию « ускоренный отказ от украинского гражданства «
Сразу наберете подписи . А то как то людей уже открыто как быдло бесправное используют . Мне уже ужасы снятся выхожу на улицу , а там ни одного мужика .. это уже причинение морального ущерба ..
а мне ужасы в пробке проехать в городе.и особо-припарковаться.и вместо мужиков за рулем не роботы
vikohka 25 апреля в 14:56
Ответ дляTammy21
Угу. Я вам дуже раджу трошки ’вийти з коробки’.
нe нуждаюсь я в вашиx совeтаx!
4 2
nata.ant 25 апреля в 14:57
Ответ дляЗлючкакусючка
Там и премьер тоже заявил это
Де він таке заявив? Я не знаходжу такого,слова міністра оборони Польщі теж вирвані з контексту
автор forumchanka 25 апреля в 14:57
Ответ дляneortoju
Маньку забанили? Теперь форумчанка?
Еще зори осталось. Мурку вроде тоже в бан отправили.
здрасте а кимберли?
LudaSHS 25 апреля в 15:00
Ответ дляСтрекоза любви
Це пряма мова литовського міністра:
«Але (можна обмежити цих осіб) у соціальних виплатах, дозволах на роботу, документах – це варіанти, як я чую і від польської сторони. Тож давайте почекаємо і подивимося, який варіант вони запропонують, можливо, він підійде і для Литви», – заявив міністр.
т е идет пробы на кончиках пальцах сюжетов.
Чтото в мире все завертелось. Не пойми что.
Когда я делала месяцы назад тему со статьей с европейской прессы мне ставили Мол это невозможно?
А сейчас каждая пишет про войну в Ес, или мировые войны.
Вообще при этом права и свободы граждан и неграждан все засунут подальше. Если что
2 1
B i r u z a 25 апреля в 14:58
Ответ дляСтрекоза любви
Хз, що вони планують. І як це буде виглядати. Думаю, що Польща буде взірцем, як то кажуть.
Зрозумійте, у європейців теж виникають запитання, чому за рахунок їх податків вже 3-й рік деякі чоловіки комфортно живуть.
Ніхто ж не думав, що війна так довго буде.
Внесок біженців з України перевищує витрати польської держави на допомогу їм

У 2023 році в Польщі працювали 225-350 тисяч біженців з України, що становить 0,7-1,1% ВВП країни.

Позитивний вплив на економіку зумовлений швидким виходом українців на ринок праці та їхнім внеском у фонд соціального забезпечення та податки. 80% доходів родин українців надходить від оплачуваної роботи та самозайнятості в Польщі, а також віддаленої роботи в Україні.

Однак більшість з них працюють на посадах, що не відповідають їхній кваліфікації. Податки, сплачені біженцями, досягли 10-14 млрд злотих у 2022 році та 15-20 млрд злотих у 2023 році, що перевищує початкові витрати Польщі на допомогу біженцям.
6 2
автор forumchanka 25 апреля в 14:58
Ответ дляd-mixalych
Автор, по какому тарифу вы получаете оплату за такие животрепещущие темы?
при чем тут я.весь гугл гремит
6 2
lumonbka 25 апреля в 14:58
Ответ дляTammy21
Як думаєте, як вони зможуть відсіяти здорових чоловіків від хворих, від жінок?)
А залишати будуть хворих чи здорових?
Стрекоза любви 25 апреля в 14:59
Ответ дляTammy21
Як думаєте, як вони зможуть відсіяти здорових чоловіків від хворих, від жінок?)
Від жінок за статевою ознакою. А хворий чи здоровий, то хз.
2 2
Irina-5d24 25 апреля в 15:00
Ответ дляnata.ant
Так та такого і немає,той же міністр оборони польський сказав,що можливо ,якщо Київ попросить зможуть повернути в тих в кого закінчився срок дії паспорта.Але це балачки,він це не вирішує
Ну ок закончился термин, а карта внж или пмж еще лет 5 действительна. На каком основании вернут?)))