Заместитель Анонима• 26 апреля 2024

Ви б звільнилися?

Працюю 2 роки віддалено. Може здатися, що це ж така лафа, але ні або я не така людина. За 2 роки задовбдалася і думаю про звільнення. Цікавить думка зі сторони і як би порадниці вчинили на моєму місці. Маю зарплату +/- нормальну — 20 000 гривень. Це і не зірки з неба, але й не мінімалка, звичайно. Можу трохи підпрацьовувати ще паралельно і якусь копійчину мати додатково. Але от колектив на роботі мені шалено не подобається. Починаючи від керівника і закінчуючи колегами. Ми реально не згуртовані, хто куди і хто що. Працюю у відділі реклами. Якихось брейнштормів, нічого такого немає, а робота така що це хоча б час від часу, але має бути. Керівник пофігіст і толком не знає хто чим займається. Враження, що він працює під чиєюсь протекцією. Коли пише щось тобі, то взагалі незрозуміло що людина хоче і доводиться як ребус розгадувати і ставити купу запитань. Намагаєшся щось обговорити з колегами із відділу по роботі — їм пофіг, аби зарплата капала. Воно класно, звичайно, але як відділ ми ніякі. Наче й добре, що тебе ніхто не дьоргає, що зарплата капає, але що далі? Не відчуваю, що чомусь тут ще навчуся, що буде подальший розвиток. Підвищення треба клянчити, бо керівник не знає навіть скільки його підопічні заробляють. Зараз налетять, що я балувана, що якась дивна, що для чого зря напружуватися, якщо гроші капають?) Друзі, окей, це ваша думка. Всі люди різні)Можливо, Ви зараз так аргументуєте, що я трохи заспокоюся, окей, але поки я в пригніченому стані.
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2024
Скільки вам років?. Йшли туди з досвідом чи без?
Мост_Устал• 26 апреля 2024
Якщо для себе ви хочете розвитку, то скоріше так. Якщо такий ритм як зараз влаштовує то ні.
автор Заместитель Анонима • 26 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
28 років. Так, досвід був. Приблизно, 5 років.
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тоді звільнитися
Тень льва• 26 апреля 2024
ну я б не звільнялась, поки не знайшла нову роботу. тим паче дистанційний режим роботи дуже допомагає у безперешкодному пошуку
Единая страна!• 26 апреля 2024
Я бы нет. Потому что мне нравится делать минимум, а получать максимум. Если без напряга 20 тысяч, то более менее. Но как и вы сказали люди разные. Если бы моей целью был карьерный рост, тогда однозначно да.

Коллектив который не особо контактный - для меня +. Не люблю общение с неинтересными мне людьми и вообще предпочитаю одиночество
Радість моя• 26 апреля 2024
Я вважаю ви вийожуєтесь))))20к зараз ще пошукай.Нашо вам той колектив?Ви хочете з ними тусити?у вас немає свого життя?
Захекалася читать• 26 апреля 2024
У Вас від безділля і рутини просто їде кукуха. Міняйте роботу або знайдіть собі якесь хоббі
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Скільки мов знаєте?
Якщо розвиватися то вчити мови і виходити на міжнар ринок
Єдина Країна• 26 апреля 2024
Ищите работу мечты. Но имейте ввиду, что коллектив выбрать практически невозможно на этапе собеседования.
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляРадість моя
В сенсі людина вийожується?
Я також не люблю просиджувати.
Я люблю жити а не шалтай балтай.
За зарплату мовчу. У наш час технологій , 20 тис для молодої дівчини - це не зарплата.
Единая страна!• 26 апреля 2024
Ответ дляВкаблучках
В сенсі людина вийожується?
Я також не люблю просиджувати.
Я люблю жити а не шалтай балтай.
Без опыта - это нормальная ЗП. Хотя ситуация автора до конца не ясна. Но сейчас попробуйте больше найти в режиме онлайн. Без доп знаний вряд ли
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Автор писала що немає досвіду?
Единая страна!• 26 апреля 2024
Ответ дляВкаблучках
Автор писала що немає досвіду?
Откуда в 23 года опыт? Если она писала что 5 лет уже так работает. А сейчас ей 28.
Добро с Кулаками• 26 апреля 2024
Я б не звільнилася. Якщо все таки надумали, то спочатку знайдіть нову роботу і тільки потім починайте процес звільнення.
Грабля• 26 апреля 2024
Норм зп, я бы не увольнялась
Радість моя• 26 апреля 2024
Ответ дляВкаблучках
В сенсі людина вийожується?
Я також не люблю просиджувати.
Я люблю жити а не шалтай балтай.
У автора є вже інша робота,яка їй підходить і на яку її готові взяти прямо зараз??
От як знайде,тоді можна зробити цій нудній кодлі ручкою.
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Я шукаю фін контролера так в резюме не менше 1,5К
Ответ дляЕдиная страна!
Я на цій роботі 2 роки працюю, а не 5) Мені зараз 28. за плечима, коли починала, було 5 років досвіду.
Пацаааааааан• 26 апреля 2024
Ну, який колектив на дистанційці. Ви разом зберетеся вам поговорити не буде про що, крім роботи, чужі люди. Крім того ви не бачите об´єм роботи керівника, тим більше якщо над ним є ще керівник, який теж ставить певні задачі.
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Автор. Шукайте роботу і міняйте. Бо ви згорите скоро.
Робота має бути цікавою, бо це велика частина життя
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ви прибігли з іншої теми ?
Ви все наплутали , або нафантазували
ПП-шница• 26 апреля 2024
Вітаю, Ви виросли з цієї роботи. Шукайте кращу. Що тут обговорювати?
Вкаблучках• 26 апреля 2024
Ответ дляПП-шница
Підтримую!!
Усміхайлик• 26 апреля 2024
не робота ,а мрія а тут сидишь з цими.... в кабінеті
Frosya32• 26 апреля 2024
Я бы работала на вашем месте, но если вам скучно и не видите смысла то однозначно нужно искать новое
Даже если останетесь это будет ненадолго все равно мысль не будет вас покидать об увольнении и уйдете.
Ищите вакансии примеряйте на себя, собеседуйтесь, успехов вам
Татья-1ef9• 26 апреля 2024
Я зараз на схожій роботі, але в мене дитині 10 місяців. Тому такий темп мені ок.
Але якби дитини не було, то не сиділа і цвіллю покривалась тут, а рухалась і шукала розвитку і зросту.
Бо нинішня робота це зона комфорту з гарною зарплатою, але перспектив 0.
Швидка Настя• 26 апреля 2024
Я зараз на такій роботі, тільки в мене зп більша, але я спеціально сюди йшла, після семи років дуже динамічної праці. Я відпочила, отримала трохи досвіду і, звільняюсь у кінці травня, бо якщо моя мета досидіти пару років до пенсії, то робота-мрія, а от розвитку тут нема.
Не вмію заміряти• 26 апреля 2024
Работаю удалённо. Пофиг на коллектив. Главное что к моей работе нет претензий.
Сільський ансамбль• 26 апреля 2024
Я на роботу за грошима ходжу, друзів і так вистачає. З колективом ввічливий смол толк, решта тільки по ділу.