Маю сечі• 27 апреля 2024
Пече в грудях вже годин п‘ять
Рефлюкса немає, але відчуття печіння посередині грудей не проходе. Останній раз їла десь о 12:00. Їжа була гострувата. Живіт бурчить, але печіння не проходить. Є ще легке відчуття тиску, але він нікуди не віддає. Прийняла дротаверин та андіпал, відчуття не пройшли ( раніше таке бувало, така комбінація знімала подібний стан) Боюсь, щоб не серце… Останніми днями прихворіла, але без температури, тілько горло болить, не міг вилізти міокардит через те, що переношу вірус на ногах? Дискомфорт при зміні положення не змінюється. Що це може бути? Пару місяців тому робила УЗД серця і ЕКГ - було в нормі.
Маю сечі
• 27 апреля 2024
Ответ дляOlenaMriya
В руку и лопатки не отдаёт? Тогда ок
Наче не віддає нікуди. Але і на нєвралгію не схоже, на рухи не змінюється.
OlenaMriya• 27 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
А раньше когда-то такое было?
Маю сечі
• 27 апреля 2024
Ответ дляOlenaMriya
А раньше когда-то такое было?
Було, я навіть прийняла нітрогліцерін - допомогло, але голова дуже боліла. По суті нітрогліцерін знімає спазм коронарних судин, то я вирішила приймати спазмолітики, але не такі швидкодіючі, як нітрогліцерин. Таке було рази три у мене і один раз в чоловіка.
OlenaMriya• 27 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
Если нитооглицерин.. я бы сходил к кардиологу просто от греха подальше