Гидроусилитель руля• 30 апреля 2024
Яке борошно використовуєте для Пасок?
Знаю тільки, що Хуторок погане для цього.
В тому році брала Зернарі. Можливо, є ще якесь хороше? Буду вдячна за пораду
Гидроусилитель руля
• 30 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Зернари, но в этом году буду на Манитобе печь
Де купували?
Мстящий за Зайца• 30 апреля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Де купували?
В сети, сайт пекар-кондитер, по 95 за кг
Аленький носочек• 30 апреля 2024
Тільки вчора слухала одного кухаря. Для українських пасок треба звичайне борошно, а манітоби та інше таке воно підходить для панатоне, яке геть інше за структкрою тіста
Залатавая• 30 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
На мою думку, ідеальний варіант використання манітоби - чіабата і тому подібна випічка з високою вологістю, тому теж печу паски на нашому борошні. Позитивний досвід з манітобою, якщо що , маю.
Варена цибуля• 30 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Купила зернари, но терзают сомнения, пакет распечатан и так все пачки на полке, дороже обычной, попробую
Кнопус• 30 апреля 2024
У мене завжди на Хуторок супер паски виходять, вперше чую, що не дуже мука.
Може і правда спробувати цьогоріч іншу для порівняння...