Кидстаффовна• 30 апреля 2024

У сонячних окулярах нічого не видно

Подарували сонячні окуляри, а в них нічого не видно, все чорне, дуже затемнені, коли дивлюсь на екран телефону - не бачу його на вулиці (на сонці).
Чи не шкідливо це для зору?
Накладні мюслі• 30 апреля 2024
А очки какой марки?)

ДолькиКабана• 30 апреля 2024
Мне хуже видно в очках, не ношу
ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля 2024
Есть нюанс, если очки с поляризацией, то экран телефона не видно, если не амолед. Амолед вроде норм 🤔 но если вы вообще ничего не видите, то не стоит такие очки носить)) разве только красиво сидеть на шезлонге на пляже)
Тюрюнь_Тюнь• 30 апреля 2024
Я купила очки, и тоже не очень вижу в них, они какие-то сильно темные и/или я вижу в них отражение своих глаз кроме улицы
Деловитая• 30 апреля 2024
Здайте марку окулярів. Мені треба темні-темні.
автор Кидстаффовна • 30 апреля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А очки какой марки?)
У сусідній кімнаті лежать, там сплять, не можу глянути, але здається маркувань ніяких не було, звичайні прості окуляри
Вперше таке бачу,подумала якийсь брак
Накладні мюслі• 30 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Вперше таке бачу,подумала якийсь брак
Если ноунейм, от них больше вреда
Коли мовчу- приємна жінка• 30 апреля 2024
Окуляри з поляризацією. Вдягаю інші в телефоні все видно.
Библиотекарь• 01 мая 2024
Ответ дляКидстаффовна
Вперше таке бачу,подумала якийсь брак
Ой,нет.очки должны быть фирменными

Напланетянка• 01 мая 2024
У меня от таких голова болит. Пришлось делать очки с поляризацией на заказ. Да, стоили несколько тысяч, но разница очень ощутима.
Обращеница• 01 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ой,нет.очки должны быть фирменными
Не обязательно. Достаточно, чтобы они были качественными
Новопоштинская• 01 мая 2024
В мене лінзи чорні з діоптріями, в мене -2, теж дуже темні на вигляд, але гарно все видно. Оправа не сучасна, але щоб зробити нові, потрібна не одна тисяча грн :(