Ужгород• 01 мая 2024

Пробнон Нмт

У кого сегодня дети писали пробное нмт? Что говорят? Как математика?
КаваЗМолоком• 01 мая 2024
Сьогодні? А не в суботу хіба?

Укр_жіночка• 01 мая 2024
Пробного нмт в 2024 році не існує. Є імітації пробного нмт від приватних центрів підготовки, але тоді звідки нам знати, який саме центр ви маєте на увазі? Я писала вже багато авторських нмт.
автор Ужгород • 01 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Сьогодні? А не в суботу хіба?
Да, сегодня писали
автор Ужгород • 01 мая 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Как это ? Сегодня писали дети в гос школе Киева. Через сайт еосвита. Луцк тоже писал.
КаваЗМолоком• 01 мая 2024
Ответ дляУжгород
А мій писав в суботу та неділю. А в колеги - десь в листопаді . То про яке Вам розказати?
Укр_жіночка• 01 мая 2024
Ответ дляУжгород
Може, писали демоваріант? Він там висить кілька місяців у вільному доступі. Пробного нмт нема і не планувалося.
Укр_жіночка• 01 мая 2024
От демоваріант офіційний https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty...

автор Ужгород • 01 мая 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Нет. Платформа всеосвита. Тест онлайн.
автор Ужгород • 01 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Про те яке писали сьогодні. Раз ви не писали то й розказати вам нема чого.
Укр_жіночка• 01 мая 2024
Ответ дляУжгород
Нет. Платформа всеосвита. Тест онлайн.
Всеосвіта - це просто платформа, де будь-хто може виставляти свої тести.