ЯсноВидящая• 02 мая 2024
Заборгованість з пенсії на ТОТ
Померла мама на ТОТ. До лютого 2022 року вона отримувала пенсію через Укрпошту. З лютого 2022 року пенсію не отримувала. Чи можливо отримати заборгованість з пенсії як спадщину? Може хто стикався з цим питанням? Або порадьте толкового адвоката для консультації
ЯсноВидящая
• 02 мая 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А куди поділась пенсія?
я так розумію нараховувалася пенсійним фондом, але не виплачувалася, бо Укрпошта на ТОТ не працює, банківської картки у неї не було.
Міс Всесвіт• 02 мая 2024
Ви вже задовбали, ляпалки. Пенсія нараховувалась, її не можна просто відмінити. Де вона?
ЯсноВидящая
• 02 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Начните с обращения в пенсионный. Свидетельство о смерти есть ?
В процесі
ВільнаНазавжди• 02 мая 2024
Ответ дляЯсноВидящая
В процесі
Свидетельство в процессе?
Если оно будет, то да, реально получить.
Міс Всесвіт• 02 мая 2024
Ответ дляЯсноВидящая
От. Зверніться в пенсійний. Я би і до адвоката сходила.
ЯсноВидящая
• 02 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Свидетельство в процессе?
Як спадщину?