04 мая в 16:33

Ви б пускали друзів своїх дітей в двір після такого?

В мене дві доньки, одній 5, другій 7. Живемо в приватному секторі. І всі їхні подружки з нашої вулиці доволі часто тусуються у нашому дворі. Є затишне місце біля гойдалки, поряд альтанка. Або в хаті, але то частіше в зимню пору. Нещодавно доньки побігли гуляти і повертаються через 10 хвилин. Питаю - що сталося? Каже, Настіна мама з бабушкой накричали, шо ми шумно себе вели, і ще хтось там на квітку в клумбі наступив, і вони розлютились і всіх вигнали, а своїх доньок в хату загнали! І от поспілкувавшись з доньками, зрозуміла, що серед усіх їхніх подруг, тільки у нас в дворі можна гуляти, шуміти і дуркувати. А до інших навіть в двір потрапити не можна! Навіть почекати, поки подруга шнурки зав´яже! І навіть біля двору не дозволяють гуляти, шуміти, в м´яча грати. Аргумент, тіпа, собаку дразнять! І батько чи дід спить після роботи. Чи щось подібне. Хоча у деяких є купа місця в дворі і гойдалка. Є простір для гульок. То хіба це справедливо, що лише на мій двір така ноша випала?
Зате коли чиясь мати йде заганяти свою дитину, то заходячи до нас в двір така привітна і мила, радіє, шо її дитятко тут тішиться в забави. А як на її території опиняться мої діти, і так само будуть галасливо гуляти, то вона одразу ж проявить свою підступну крокодилячу сутність. Чи пригрозить своїм донькам, щоб такого більше не було! Нічого балаган влаштовувати! Лярва ще та!

От ви б пускали після такого друзів своїх дітей до себе в двір чи в хату? Знаючи, що їхні батьки категорично проти такого дозвілля на своїй території?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 201
Так. Хай веселяться!
Ні. Всі к ** матері на вулицю!
10 3
Не цілуюсь з бодуна 04 мая в 16:43
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
Не мені, але я би тим більше стимулювала, щоб тусувалися у мене, а не у них.

У нас зі шкод серйозне один раз наробили: зламали лапи хом´яку. (Вона потім чудом зажила, я АБ йому колола). Більше ми нікому своїх тварин в руки не давали. А так, в нас ділянка не дуже доглянута, тобто як раз ідеальна для дитячої тусні. Мені вони ніколи не заважали.
Просто каралева 04 мая в 16:43
Ответ дляМания-Величия
Не пускайте тиз, чия мати вигнала з подвір´я. Я б пускала тільки чемних дітей, а не всіх підряд
Так може там діти чемні, а хтось із батьків неадекват. Різні ситуації бувають
Якщо інша дитина мою не ображає, я б не забороняла приходити тільки через те, що в неї мама придурошна. Це не її вина, це її біда
Чудовий каламбур 04 мая в 16:44
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
Я б пішла поговорила з дорослими що сталось. Двори ж недалеко.
бювет_в_обед 04 мая в 16:48
Если вас дети не напрягают, то просто радуйтесь и пускайте, конечно. Я неврастеничка, у которой и от своих детей голова кругом, соседских бы тоже погнала. Вот сейчас они подростки, сидят себе тихо в комнатах с друзьями, я их не трогаю, в отличии от других мам и они теперь у нас собираются, но больше не бесят))
Женщинас 04 мая в 16:45
Вообще не понимаю вашей проблемы. Если вам это не мешает, то пусть приходят, если да - не пусть не приходят. Я когда разрешаю детей приводить, когда нет. Также и у нас в детсвте было. К кому-то можно было, к кому-то нет. Все люди разные
Вкаблучках 04 мая в 16:46
Дети не в ответе за своих родителей с приветом. Может там и правда дед больной или еще что-то. Конечно, лучше, чтобы мой ребенок тусил у нас во дворе, чем непонятно с кем и как. Пускала бы, если дети нормпльные
КарамбОлька 04 мая в 16:46
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
И что? Я не понимаю, какая связь между играми у меня в квартире и чужими тётками? Пусть делают , что хотят,а я живу как я хочу.
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:46
Ответ дляКто крайний?
Мені теж можуть заважати, а я не така егоїстка, яка власний комфорт ставить завжди в приоритет, і не робить ніяких виключень заради дітей і їхнього дозвілля.
То ваші таргани. Люди мають право бути егоїстами й відпочивати в тиші.
А ви розберіться все таки, ви дітей пускали, бо ви не егоїстка в білому пальто чи тому, що вам самій же краще коли ваші діти й під наглядом й розважають з друзями, а не вас смикають?
автор Кто крайний? 04 мая в 16:47
Ответ дляКарамбОлька
И что? Я не понимаю, какая связь между играми у меня в квартире и чужими тётками? Пусть делают , что хотят,а я живу как я хочу.
Тим, що немає взаємоповаги і якоїсь солідарності
Непонятно 04 мая в 16:47
Ответ дляПушап Мі мі
В принципі, це лише ваш вибір всіх пускати. А якщо клумби і тиша це велика цінність для господарів, то вони так само мають право не пускати. Це особисті кордони і приватна територія.
тю, могли й коротше ’гріх лошицю не поімєть’. А то так красиво завертаєте, а смисл то все одно той самий
2 1
Я погнала 04 мая в 16:47
Мене цікавлять мої діти в першу чергу, тому заради того, щоб їм було добре, пускаю всіх) Мені подобається, коли в моїх дітей повна хата друзів, хоча це не завжди зручно. А ще коли до сина приходять, то ціх ’дядьок’ щоб нагодувати теж потрібно постаратись) Як колись казала моя мама, добре, що люди приходять в хату, погано коли не приходять.
tarveldy 04 мая в 16:47
Вашим донькам пощастило, їх подружкам можна поспівчувати
Коли через років десять їх мами будуть жалітися , що втратили зв´язок з дітьми, нагадайте їм цю історію
3 2
Нульовий сантиметр 04 мая в 16:47
Ответ дляКто крайний?
Мені теж можуть заважати, а я не така егоїстка, яка власний комфорт ставить завжди в приоритет, і не робить ніяких виключень заради дітей і їхнього дозвілля.
Это ваше личное решение
автор Кто крайний? 04 мая в 16:48
Ответ дляЧорноброваЯ
То ваші таргани. Люди мають право бути егоїстами й відпочивати в тиші.
А ви розберіться все таки, ви дітей пускали, бо ви не егоїстка в білому пальто чи тому, що вам самій же краще коли ваші діти й під наглядом й розважають з друзями, а не вас смикають?
Мають, але невже так важко применшити свій егоїзм, щоб діти в дворі годинку другу пошуміли. Це ж не 24/7
5 2
Непонятно 04 мая в 16:49
Ответ дляАноним_
Мама родила и в свет, и верит только словам своих детей, пусть пойдёт и спросит взрослых что случилось, дети себя выгораживать любят
автор, тут одна Ваша сусідка об’явилась
Мошей ницца 04 мая в 16:50
Ответ дляКто крайний?
Тим, що немає взаємоповаги і якоїсь солідарності
Еще раз.
Что Вы ставите в приоритет. Когда к Вам приходят чужие дети и развлекают Ваших или Вы сами занимаетесь своими детьми в тишине.
6 1
Кружите меня,кружите 04 мая в 16:49
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
чому вони лицеміри? вони не хочуть, щоб у них грали діти, вам вони не вказують що вам робити. Ви самі визначаєте, що вам робити.
Взагалі не зрозуміла ваші наїзди. Не хочете, не пускайте дітей і ви.
Жена брата Админа 04 мая в 16:50
Лярва?!
Нульовий сантиметр 04 мая в 16:50
Ответ дляКто крайний?
Мають, але невже так важко применшити свій егоїзм, щоб діти в дворі годинку другу пошуміли. Це ж не 24/7
Не всем нравится становится в позу жертвы
автор Кто крайний? 04 мая в 16:52
Ответ дляКружите меня,кружите
чому вони лицеміри? вони не хочуть, щоб у них грали діти, вам вони не вказують що вам робити. Ви самі визначаєте, що вам робити.
Взагалі не зрозуміла ваші наїзди. Не хочете, не пускайте дітей і ви.
І тоді ніде буде їм гуляти, бо в нас така місцевість, що поряд немає майданчика
Мошей ницца 04 мая в 16:51
Ответ дляКто крайний?
Мають, але невже так важко применшити свій егоїзм, щоб діти в дворі годинку другу пошуміли. Це ж не 24/7
Вам никто из соседей не указывает, что Вам делать. Это только Ваше решение.
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:51
Ответ дляКто крайний?
Мають, але невже так важко применшити свій егоїзм, щоб діти в дворі годинку другу пошуміли. Це ж не 24/7
Навіщо? Чому? Щоб вам не було образливо? Вам вже не одна людину написала, що це ваш вибір пускати й страждати. Вони не зобов´язані.
Серйозно.
2 1
Непонятно 04 мая в 16:51
Ответ дляКто крайний?
Так у нас теж топчуться, і я до цього спокійно ставлюсь, одного разу без агресії, коректно зробила зауваження і більше це не повторювалось.
автор, хабалисті любительки спихнути своїх бубочок на чужу голову зараз тут будуть Вам розказувати)))) Вище Вам правильно написали: за ворота тих, чиї батьки виганяють інших з двору. Повірте. лишиться пара адекватних - Вашим же дітям краще. Бо діти копіюють своїх батьків, а від осинок не родяться апельсинки
Мания-Величия 04 мая в 16:52
Ответ дляПросто каралева
Так може там діти чемні, а хтось із батьків неадекват. Різні ситуації бувають
Якщо інша дитина мою не ображає, я б не забороняла приходити тільки через те, що в неї мама придурошна. Це не її вина, це її біда
Мені на таке все одно
Я погнала 04 мая в 16:52
Ответ дляtarveldy
Вашим донькам пощастило, їх подружкам можна поспівчувати
Коли через років десять їх мами будуть жалітися , що втратили зв´язок з дітьми, нагадайте їм цю історію
О, вже пару сусідок тут) натикали Вам пальців вниз)))
Мошей ницца 04 мая в 16:52
Ответ дляКто крайний?
І тоді ніде буде їм гуляти, бо в нас така місцевість, що поряд немає майданчика
Так пусть Ваши две дочки Вас донимают в своём дворе.
5 1
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:53
Ответ дляКто крайний?
І тоді ніде буде їм гуляти, бо в нас така місцевість, що поряд немає майданчика
Будуть гуляти на вулиці, як і тисячі інших дітей .🤷‍♀️
Чи ви все таки хочете бути для всіх хорошою й всіх ощасливити?
tarveldy 04 мая в 16:53
Ответ дляЯ погнала
О, вже пару сусідок тут) натикали Вам пальців вниз)))
Я навіть не сумнівалась )))
1 1
Кружите меня,кружите 04 мая в 16:54
Ответ дляКто крайний?
І тоді ніде буде їм гуляти, бо в нас така місцевість, що поряд немає майданчика
ну от вам і відповідь.
Ви ж не для інших дітей змушені терпіти галас, а щоб вашим було не нудно.
Мій син ходить в Києві до друга в гості, я взагалі проти, але друг запрошує сина, я лише контролюю, щоб недовго. До себе син не запрошує, тому що поки що у нас немає умов, я працюю вдома і чоловік також вдома. Мені незручно, коли ще і інші діти будуть тусуватись вдома.

Але на дачі у нас також і чужі діти товчуться на батуті.
6 1
автор Кто крайний? 04 мая в 16:54
Ответ дляМошей ницца
Так пусть Ваши две дочки Вас донимают в своём дворе.
Вони не донімають мене, тут питання в іншому, чому іншим батькам так важко взаємно поділитись своїм простором задля дитячих забав. Вони ж бачать, що у нас така місцевість, що поряд немає де погуляти, повеселитись.