04 мая в 16:33

Ви б пускали друзів своїх дітей в двір після такого?

В мене дві доньки, одній 5, другій 7. Живемо в приватному секторі. І всі їхні подружки з нашої вулиці доволі часто тусуються у нашому дворі. Є затишне місце біля гойдалки, поряд альтанка. Або в хаті, але то частіше в зимню пору. Нещодавно доньки побігли гуляти і повертаються через 10 хвилин. Питаю - що сталося? Каже, Настіна мама з бабушкой накричали, шо ми шумно себе вели, і ще хтось там на квітку в клумбі наступив, і вони розлютились і всіх вигнали, а своїх доньок в хату загнали! І от поспілкувавшись з доньками, зрозуміла, що серед усіх їхніх подруг, тільки у нас в дворі можна гуляти, шуміти і дуркувати. А до інших навіть в двір потрапити не можна! Навіть почекати, поки подруга шнурки зав´яже! І навіть біля двору не дозволяють гуляти, шуміти, в м´яча грати. Аргумент, тіпа, собаку дразнять! І батько чи дід спить після роботи. Чи щось подібне. Хоча у деяких є купа місця в дворі і гойдалка. Є простір для гульок. То хіба це справедливо, що лише на мій двір така ноша випала?
Зате коли чиясь мати йде заганяти свою дитину, то заходячи до нас в двір така привітна і мила, радіє, шо її дитятко тут тішиться в забави. А як на її території опиняться мої діти, і так само будуть галасливо гуляти, то вона одразу ж проявить свою підступну крокодилячу сутність. Чи пригрозить своїм донькам, щоб такого більше не було! Нічого балаган влаштовувати! Лярва ще та!

От ви б пускали після такого друзів своїх дітей до себе в двір чи в хату? Знаючи, що їхні батьки категорично проти такого дозвілля на своїй території?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 201
Так. Хай веселяться!
Ні. Всі к ** матері на вулицю!
10 3
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:55
Ответ дляНепонятно
автор, хабалисті любительки спихнути своїх бубочок на чужу голову зараз тут будуть Вам розказувати)))) Вище Вам правильно написали: за ворота тих, чиї батьки виганяють інших з двору. Повірте. лишиться пара адекватних - Вашим же дітям краще. Бо діти копіюють своїх батьків, а від осинок не родяться апельсинки
Так якщо ніхто не пускає, то ті діти будуть тусити, веселитися за воротами, а її діти залишаться самі вдома і їй самій розважай їх))
2 1
Мошей ницца 04 мая в 16:56
Ответ дляКто крайний?
Вони не донімають мене, тут питання в іншому, чому іншим батькам так важко взаємно поділитись своїм простором задля дитячих забав. Вони ж бачать, що у нас така місцевість, що поряд немає де погуляти, повеселитись.
Вы в себе ? Вам написали, не хотите не пускайте.
7 1
Непонятно 04 мая в 16:55
Ответ дляЯ погнала
Мене цікавлять мої діти в першу чергу, тому заради того, щоб їм було добре, пускаю всіх) Мені подобається, коли в моїх дітей повна хата друзів, хоча це не завжди зручно. А ще коли до сина приходять, то ціх ’дядьок’ щоб нагодувати теж потрібно постаратись) Як колись казала моя мама, добре, що люди приходять в хату, погано коли не приходять.
’повна хата’ - це не завжди про друзів, це скоріш зручно поюзати
3 1
Нульовий сантиметр 04 мая в 16:55
Ответ дляКто крайний?
Вони не донімають мене, тут питання в іншому, чому іншим батькам так важко взаємно поділитись своїм простором задля дитячих забав. Вони ж бачать, що у нас така місцевість, що поряд немає де погуляти, повеселитись.
Так это не ваше дело,а решение каждой семьи отдельно.Может действительно папа тот дом не для того строил,чтобы слушать вопли.Ваши тоже могли б тихо играть в куклы и тд,а не орать
4 1
автор Кто крайний? 04 мая в 16:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Еее
Я не терплю чужих, то була б, як ті мами.
А ви дивіться по ситуації. Ви дітей навіщо пускаєте? Щоб бути ’хорошою’ чи для того, щоб вашій дитинв було весело і цікаво? І наскільки сильно вам вони всі заважають? Якщо не сильно напрягаютт, вам зручно, що дитина гарно тусить й рада, то пускайте.
Якщо для вас це каторга, і ви раніше пускали лише щоб бути гарною сусідкою, то прикривайте лавочку.
Пускаю, бо їм ніде нормально проводити час.
Непонятно 04 мая в 16:57
Ответ дляЯ погнала
О, вже пару сусідок тут) натикали Вам пальців вниз)))
себе впізнали, от і тикають
Кружите меня,кружите 04 мая в 16:57
Ответ дляКто крайний?
Тим, що немає взаємоповаги і якоїсь солідарності
автор, у вас є когнітивне викривлення: всі мають робити так само, як і я. А якщо вони так не роблять, то вони не праві.
Якщо ви щось робите, що для вас важливо, інші не зобов´язані робити так само. І ви також можете перестати це робити, вас ніхто не змушує.
6 2
Басноплетка 04 мая в 16:57
А при чем тут дети? Вы не против, что б они веселились во дворе, а те родители против, но дети тут причем? Ваши ж дети хорошо проводят время с друзьями? Полагаю что да, так почему и зачем их лишать этого? Вы ж своих детей так накажите. И им будет скучно. А тех родителей вы все равно не получите, не измените. Просто у вас гостеприимный дом, а у них нет. Ваши дети потом будут вспоминать, как весело гуляли во дворе, а те дети, что к ним никогда гости не ходили.
автор Кто крайний? 04 мая в 16:58
Ответ дляКружите меня,кружите
автор, у вас є когнітивне викривлення: всі мають робити так само, як і я. А якщо вони так не роблять, то вони не праві.
Якщо ви щось робите, що для вас важливо, інші не зобов´язані робити так само. І ви також можете перестати це робити, вас ніхто не змушує.
Ви не так зрозуміли.
2 1
Непонятно 04 мая в 17:00
Ответ дляЧорноброваЯ
Так якщо ніхто не пускає, то ті діти будуть тусити, веселитися за воротами, а її діти залишаться самі вдома і їй самій розважай їх))
завжди знайдеться - 2-3 дитини з адекватними батьками, не переживайте))) тому буде і у її дітей компанія
Непонятно 04 мая в 17:00
Ответ дляКто крайний?
Пускаю, бо їм ніде нормально проводити час.
забийте
Кружите меня,кружите 04 мая в 17:00
Ответ дляКто крайний?
Ви не так зрозуміли.
ну а як? ви робите так, як вам зручно, або як в інтересах ваших дітей.
Якщо ви образились на ту сусідку, звісно ви можете заборонити її дітям бути у вас. Це ваше право.
Мошей ницца 04 мая в 17:00
Ответ дляКто крайний?
Ви не так зрозуміли.
Так какое Вам дело до других родителей ?
Вас никто ни к чему не принуждает.
4 1
Вкуси мене 04 мая в 17:00
Я б не витерпіла дику ораву біля свого дому, для мене це стрес.
Дитячі гості дозволяю тільки за умови спокійної поведінки, голосні звуки ненавиджу.
КарамбОлька 04 мая в 17:04
Ответ дляКто крайний?
Тим, що немає взаємоповаги і якоїсь солідарності
Эмммм.... Я аж растерялась😆Последнее, что меня может опечалить - отсутствие взаимоуважения и солидарности с чужими людьми
Русланка з гілки 04 мая в 17:04
у нас не только гуляют, а еще и колбасу просят
12 галюцинаций 04 мая в 17:08
Ответ дляКто крайний?
Мені теж можуть заважати, а я не така егоїстка, яка власний комфорт ставить завжди в приоритет, і не робить ніяких виключень заради дітей і їхнього дозвілля.
Это ваше право. Другие не обязаны терпеть у себя дурдом. На чужую территорию ходят гулять по правилам хозяев этой территории.
Аноним_1857 04 мая в 17:11
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Так это родители, дети тут ни при чем. Они отлично ладят друг с другом, дружат. Я детям хочу безработного и счастливого детства и так время сейчас трудное… И другие дети будут к вам хорошо относиться, ведь у вас классно и всегда весело. Я люблю, когда у меня тусят друзья детей и с ночевками и тд.
Федорино Горе 04 мая в 17:11
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я зацікавлена в тому, щоб мої діти добре проводили час, тому так, пускаю.
И я
Ну прибацанные родители у тех друзей, дети то чего страдать должны?
Капризуля 04 мая в 17:15
Ответ дляКто крайний?
Вони не донімають мене, тут питання в іншому, чому іншим батькам так важко взаємно поділитись своїм простором задля дитячих забав. Вони ж бачать, що у нас така місцевість, що поряд немає де погуляти, повеселитись.
Отвечу вам по сути: другим родителям пофигу чем заняты их дети, они наоборот счастливы спихнуть своих на вашу территорию и голову.
Вот вы автор любите десткий шум-гам, а я нет, но моя соседка по даче как вы принимает у себя с утра до вечера всю местную ребятню. Мы недавно купили этот участок и есть проблемы с забором между нами и улицей, и когда соседи еще спят то другие дети шоркаются по моему участку с раннего утра и зовут тех выходить гулять. Догадайтесь с одного раза, что я об этом думаю.
Капризуля 04 мая в 17:21
Ответ дляНепонятно
’повна хата’ - це не завжди про друзів, це скоріш зручно поюзати
Совершенно согласна.
Сколько вспомню шатались в детстве по чужим дворам, сколько по гостям ходили и ко мне приходили кагалом, чему мама совсем не радовалась - сейчас никто ни с кем не общается и даже не здороваются местами, представьте. Я раньше тоже не понимала почему моя мама не хочет кормить моих друзей и принимать гостей, а сейчас я убеждена - всех нак*й, за это никто спасибо никогда не скажет.
1 1
автор Кто крайний? 04 мая в 17:21
Ответ дляКапризуля
Отвечу вам по сути: другим родителям пофигу чем заняты их дети, они наоборот счастливы спихнуть своих на вашу территорию и голову.
Вот вы автор любите десткий шум-гам, а я нет, но моя соседка по даче как вы принимает у себя с утра до вечера всю местную ребятню. Мы недавно купили этот участок и есть проблемы с забором между нами и улицей, и когда соседи еще спят то другие дети шоркаются по моему участку с раннего утра и зовут тех выходить гулять. Догадайтесь с одного раза, что я об этом думаю.
Я не кажу, що люблю, але я готова трохи переступити через себе, і потерпіти декілька годин, аби діткам було весело. А іншим батькам це чомусь так важко.
2 1
Плету корзинки 04 мая в 17:24
Как говорила моя мама ’нечего ходить по хаткам’.
А я ходила)
И к себе приводила, спасибо, что разрешали подружку привести.
В итоге у меня куча знакомых, подружки, я до сих пор ’хожу по хаткам’, а мне уже за 40-к.
И у меня можно остаться ночевать и я могу остаться ночевать.
Семья есть))
И мой муж ’ходил по хаткам’ и так же ходит к друзьям, и друзья его у нас могут затусить.
Маме под 70. Она очень удивляется, что я могу везде попросить помощи и у меня куча знакомых, а у нее нет.
Вот как так? Удивительно, да:)))
Капризуля 04 мая в 17:25
Ответ дляКто крайний?
Я не кажу, що люблю, але я готова трохи переступити через себе, і потерпіти декілька годин, аби діткам було весело. А іншим батькам це чомусь так важко.
Потому что другие родители совершенно правильно расставили приоритеты у себя в семьях, где интересы детей не могут превалировать над интересами взрослых. У вас иначе, вы готовы устапать и жертвовать своим комфортом - это ваш выбор, но порицать других вы не вправе.
И как только вы свернете у себя посиделки, логично что где то они начнутся, вангую ваших ребят туда не позовут.
Лунтик-паунтик 04 мая в 17:28
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Как в жизни, я б пускала, потому что это для моих детей
автор Кто крайний? 04 мая в 17:28
Ответ дляКапризуля
Потому что другие родители совершенно правильно расставили приоритеты у себя в семьях, где интересы детей не могут превалировать над интересами взрослых. У вас иначе, вы готовы устапать и жертвовать своим комфортом - это ваш выбор, но порицать других вы не вправе.
И как только вы свернете у себя посиделки, логично что где то они начнутся, вангую ваших ребят туда не позовут.
Не жертвувати, а дарувати на благо дітям)
Капризуля 04 мая в 17:30
Ответ дляКто крайний?
Не жертвувати, а дарувати на благо дітям)
Та называйте как хотите, в чем смысл тогда темы, если вам это в кайф? Чисто из принципа? и кому сделаете хуже?
празники не помню 04 мая в 17:49
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В селі чи на дачі це нормально.
Нет, не нормально, если не в своем дворе
празники не помню 04 мая в 17:53
Ответ дляКто крайний?
Мені теж можуть заважати, а я не така егоїстка, яка власний комфорт ставить завжди в приоритет, і не робить ніяких виключень заради дітей і їхнього дозвілля.
Комфорт бывает разный, вот мой муж спит ежедневно после ночной и да, никому нельзя шуметь, потому как не спать он не может.
Малявка ще та 04 мая в 21:22
Я бы поговорила с остальными родителями и обьяснила ситуацию,что дети дружат, так давайте в гости по очереди