Если была ВЗ в другой стране. Какие шаги надо предпринять, чтоб получить защиту?
Ответ дляannetta888
Ні
На каких условиях можно приехать? В дальнейшем,чтоб жить?
annetta888• 04 мая 2024
Ответ дляterraarret
Оформити карту побиту по роботі або підприємницькій діяльності.
Або зробити візу в Україні.
Аноним Первый• 04 мая 2024
Ответ дляterraarret
Робоча віза і на основі роботи легальної, подаватися на тимчасовий побит, його дають при норм роботі на три роки, а після другого часового побиту, тривалий або резидент, залежить від вашої ситуації , роботи і доходу
Ответ дляКокоСина
Віза або безвіз
По приїзду влаштуватися на роботу і подати документи на карту часового побиту. Правда її чекати можна рік і навіть більше
Без нее можно устроиться на работу?
Ответ дляTaFo
да, но это не основание для легализации. вы чможете как украинка находиттся в стране пока действует спецустава, но без права выезда. выедете, назад не заедеье- нет оснований
Спасибо