Разгуляшка• сегодня в 19:35
Боюсь, що не потягну навчання доньки ((
Хоче поступати на "прикладну лінгвістику", навчання в тих універах, які обирає від 50 до 60 тисяч гривень на рік, плюс плата за гуртожиток, ну і на прожиття потрібно хоча б мінімалку, а у мене зарплата 18 тис.грн, в чоловіка 23 тис.грн, є ще менша дитина і моя мати інвалід з пенсією 4000 грн. Я думала, що там хоча б можна на заочне перевестись, щоб піти на роботу, але чомусь для цієї спеціальності лише денна форма навчання. Сиджу плачу вже тиждень, не знаю як маю це все тягнути. І їй не можу цього сказати, не хочу образити. Як би ви поступили на моєму місці?
Меня много• сегодня в 20:05
Ответ дляНеначасі
Середній бал з нмт 153 ви вважаєте сумлінністю?
Я вважаю, що автор троль
Але вважаю всерівно, що якщо дитина гарно, старанно вчиться батьки зобов´язані допомогти в отриманні гарної освіти
Разгуляшка
• сегодня в 20:06
Ответ дляКундалина
це дуже низький результат. Вибирайте філологію максимально поруч з вами. Який бал саме з англійської?
166 англійська
Доктор Варвар• сегодня в 20:06
Ответ дляРазгуляшка
Вона сама не знає
вчилась в школі середньо, подобається вивчати англійську мову, от і загорілась лінгвістикою
Такое чувство что недавняя тема с дочерью инженером авиации на заочке в Украине тоже ваша. Такая же напрочь оторванная от реальности.
Хочет лингвистику - пусть рвет копытом и поступает на бюджет куда сможет. Посредственная учеба и никакой конкретики - это прекрасный повод выбросить последние деньги семьи на диплом который потом под чашку положит.
Кинг-Конгша• сегодня в 20:06
50 тысяч в год это 4200грн в месяц. На питание и проживание пусть ещё 15000грн. У вас с мужем остаётся ещё 20тыс, вдвоем проживете. А нет, пусть муж подработку ищет. О чем вы раньше думали?
Мамкиня доця• сегодня в 20:07
Ответ дляНевидимка
Тільки ВУЗ де вона поступить на бюджет. Дивіться мед - прохідний бал знижено, КПІ, Острозьку академію або будь-який фізмат, статистика аби вийти заміж. Захоче англійську - 2 роки інтенсиву і можна здавати на IELTS. Англійська треба тільки, щоб обговорювати робочі моменти своєї спеціальності
Ну який мед?
Ms. Откровенность• сегодня в 20:07
Ответ дляРазгуляшка
Хмельницкий национальный университет
Посмотрите Харьков, Одессу. Там, благодаря региональному коэффициенту очень возрастают баллы, можно поступить и на бюджет куда-то. Ваши 153 для Хмельницкого станут 170 для Одессы/Харькова
Кундалина• сегодня в 20:07
Ответ дляРазгуляшка
166 англійська
не критично, але мало. Хоча якщо захоче, то мову вивчить.
Кицюююня• сегодня в 20:07
Ответ дляротцвеники
Как это,вообще сам? Он в колледже был?
Мы в одной стране, но в разных городах. Жил сам в общежитии при колледже
Джавеліна• сегодня в 20:07
Ответ дляМеня много
Тато може піднапрягтися
А зачем? Ради дочки, которая даже на бюджет пройти не поднапряглась? Будет потом такая как Настя 28летняя, и деньги потрачены, а она все ноет и ноет, так и не нашла себя.
Кудлата хмаринка• сегодня в 20:07
Ответ дляРазгуляшка
Та тут я, думаю, що робити
Я десь читала, що можна подавати на компенсацію, чи часткове повернення тих грошей які платятьсч за навчання. Пошукпцте інформацію
Меня много• сегодня в 20:07
Ответ дляПищалка
Ну ось мій працює пожежником та рятувальники ДСНС, зарплатня 25 тис.Які питання у вас? Які у нього справи
Він ж по змінах
В мене в квартирі новій зараз працівник ДТЕК проводить електроенергію, в нього теж зарплата 30000 а я йому маю заплатити близько 43000 грн. Таких квартир в місяць він робить 2 інколи 3
Кундалина• сегодня в 20:08
Ответ дляНеначасі
Польща
ну і як прожити на стипендію 1500 злотих??
Я не чарівниця вам• сегодня в 20:08
Ответ дляГлубоководная селедка
Прикладная лингвистика - это смесь изучения языка с ІТ и программированием.
серьзно?
я в айтишечке работаю.
Ms. Откровенность• сегодня в 20:08
Ответ дляКудлата хмаринка
Это речь про гранты. Нужно, чтобы не менее 2х предметов были на 150
Доктор Варвар• сегодня в 20:09
Ответ дляРазгуляшка
У неї в класі відмінники здали на середній 160, з купою репетиторів і курсів
Они тоже живут семьей на 40тыс? К чему вы сравниваете если старт у детей будет разный?
Кундалина• сегодня в 20:09
Ответ дляРазгуляшка
не вірю. Такі відмінники. Я маю дотичність до англійської і математики. Як хто знає - так і здає. Все решта - фантазії батьків і учнів.
Кудлата хмаринка• сегодня в 20:10
Ответ дляMs. Откровенность
Ні, не про гранти. Саме про часткову компенсацію якщо навчаєшся ти чи твоя дитина на платній основні.
Доктор Варвар• сегодня в 20:11
Ответ дляРазгуляшка
166 англійська
Цирк. Ну и нафига такой же диплом?!
Кундалина• сегодня в 20:11
Ответ дляГлубоководная селедка
та ви що??))) ні і ще раз ні))) програмуванням навіть не пахне тут)
Невидимка• сегодня в 20:12
Ответ дляМамкиня доця
Ну який мед?
Народної медицини в Києві...ну не Богомольця ж
Джавеліна• сегодня в 20:12
Ответ дляРазгуляшка
Вона сама не знає
Итить колотить
Мамкиня доця• сегодня в 20:12
Ответ дляРазгуляшка
Значить такі медалисти та відміники. У сина сильна школа. Він не дуже гарно вчився, але середній бал НМТ 157. Англійська 179. Не займався з репетиторами зовсім, на курси не ходив, все шкільна програма. Однокласники, які займались на курсах, з репетиторами поздавали на 190 і вище. 7 дітей на 200 балів по різних предметах.
Ответ дляХтомолодець? Я!
У меня девочка работала с китайцами, заканчивала гимназию восточных потом Шевченка, жила в Китае
С прошлого года убрали её. Только на письменных сидит. А там копейки платят
Все китайцы с наушниками говорят на английском. Перевод в реальном времени
Львів. Наші дні. будівництво
Прораб (що знає лише укр мову і 200 матів) через мікрофон з навушником спілкується зі ’смуглими працівниками’, які не знають ні укр., ні англ. Вони йому аналогічно відповідають на рідній мові
Усі усіх розуміють!!
Навіщо той переклад зараз!!
Усі усіх розуміють!!
Навіщо той переклад зараз!!
ротцвеники• сегодня в 20:13
Ответ дляКицюююня
И вам не нужно было подписывать договор на общагу до 18 лет?
Пушкининиана• сегодня в 20:13
Поговоріть з дочкою. Це дуже дорого для вашого бюджету, та ще без урахування потреб, що з*являться потім. Поміркуйте - дорогий універ, студенти з грошима... Дочка захоче, мабуть, виглядати як усі, дорого вдягатись, ходіти на різні вечірки... На це має бути багато зайвих коштів. Тож доведеться або підробляти, або... Найкращий вихід для ситуації - обрати дистанційне навчання, або знизити вимоги дочки. І ще - жити не в гуртожику, а знімати житло, хоча б кімнату, можна разом із майбутніми подругами. Також, поміркуйте, ким вона буде працювати після отримання диплома, подивіться на оплату професій в тому сегменті, чи є пропозиції взагалі на ринку праці та наскільки вона буде затребуваною через 4 роки (з урахуванням розвитку ШІ). Бо найгірший варіант для випускника - коли не знаходить роботу та йде аби куди, або лаборантом на кафедру у тому ж універі на мінімальну зарплатню (і тоді навчання буде відбиватися багато років). Престижний внз - ще не гарантія подальшої стабільтності у житті.
Кундалина• сегодня в 20:15
Ответ дляviter33
Львів. Наші дні. будівництво
Усі усіх розуміють!!
Навіщо той переклад зараз!!
Усі усіх розуміють!!
Навіщо той переклад зараз!!
дійсно, от так перекладуть інструкцію до томографа, наприклад....нащо той переклад зараз)))
Неначасі• сегодня в 20:15
Ответ дляКундалина
Нормально живе,стипендія 1900, гуртожиток 630, залишається 1270 злотих, плюс підстраховка ті гроші, що заробила влітку, і цього літа планує теж працювати
Кицюююня• сегодня в 20:15
Ответ дляротцвеники
Какой договор? Писала заявление, что надо общежитие