Тра Ля Ля• 05 мая 2024

Підкажіть контакти перевіреного психолога онлайн!

Сімейного,для пари..все скотилось в нікуди хотілося б ще послухати думку психолога чи варто зберігати сімʼю,хоча на 99,9% нема що зберігати…
Якщо я сама маю вирішувати свої проблеми навіть. Навіть незначні коли треба поповнити рахунок(зараз закордоном і закінчились гроші на тел,і їхала в інше місто за потреби по gps)-відповідь нема на карті нічим не можу допомогти,тобто розберись сама зі своїми проблемами..
Душка-свекрушка)))• 05 мая 2024
Спасибо, вы вовремя.
Постою, послушаю

А ось і я• 05 мая 2024
А ваш партнёр согласиться идти к психологу? Может вам не семейный нужен, а обычный? И психолог не может давать советы или говорить кому разводится , а кому нет. Он может только подсветить некоторые моменты. Решение о сохранении семьи или разводе всегда будет за вами. Это ваша ответственность и психолог не возьмёт её на себя.
И мне кажется, что то, как вы сформулировали вопрос, в глубине себя вы уже знаете ответ.
Feruza• 05 мая 2024
https://razom.live/
Соціальний проєкт ’РАЗОМ’
Можна обрати за пошуком, я спробувала с кількома, обрала для себе Олену, з нею вже близько року разом, задоволена і бачу результат роботи
Непозбувна Бентега• 05 мая 2024
А как же вы ее сохраните, если даже физически порознь?
автор Тра Ля Ля • 05 мая 2024
Ответ дляА ось і я
Мені хоча б якиїсь психолог,який би поговорив з нами і побачив 2 сторони..я то для себе вже вирішила,але і сімʼю не хочу руйнувати.Але чоловік не бачить в цьому нічого такого,типу це не проблема ..але для мене це ДУЖЕ велика проблема
автор Тра Ля Ля • 05 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Тому і хочу,щоб і він послухав що не я у всьому винна,а є і його косяки і треба мінятися і щось вирішувати разом
А ось і я• 05 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так а муж согласен разговаривать с психологом?
автор Тра Ля Ля • 05 мая 2024
Ответ дляА ось і я
Так
елена пронина• 05 мая 2024
Обращайтесь
Более подробную информацию цию обо мне можете найти на психол. сайте qhelp, введете мои ФИ там в поисковик.

Непозбувна Бентега• 05 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ну а ему семья нужна? Вы все себе решили, но семью жалко, а по его поведению извините ему глубоко на@ть на все
автор Тра Ля Ля • 05 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так насрати.. і він цього не може визнати
Він каже,що він такий є він це розуміє але не може змінити свого характеру .Я надіюсь,що якщо почує іншу думку від спеціаліста то задумається або переосмислить..
Янка-угомонись• 05 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Самая большая ошибка, что вот психолог расскажет, тогда все решится. Это посыл к психологу, займи мое место и раздели ответственность. Парный так не работает, его позиция нейтральная, ничего он не будет рассказывать вашему мужу и его менять
Второй момент: психолог не принимает решения за вас. Развод или нет. За результат ответственность на паре
автор Тра Ля Ля • 05 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ще раз.. я все це розумію
Я хочу щоб мій чоловік почув іншу сторону
Щоб психолог нам сказав над чим працювати
Я не потребую ,щоб довели чи скасували суть проблеми,в нас вона є і я хочу щоб хтось вислухав і сказав як вирішити бо самі ми не в змозі..чоловік не чує і не відчуває,що він не правий в маленьких проблемах це не говорячи вже про щось глобальне..
Так само і я не подарунок дуже жорсткий характер і занадто,але я міняюсь пристосовуюсь,чого хочу і від нього і це ми не живем 1/2,а вже 7 років
Янка-угомонись• 05 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ще раз.. я все це розумію
’’- я міняюсь, чого хочу і від нього

- він не може змінити свого характеру’’
Это иллюзия контроля, что найдется в муже причина, он ее исправить и семью можно с лёгкостью спасти. Это ваше желание меняться, почему кто то должен хотеть того же?
Вы можете сколько угодно хотеть, чтоб кто-то изменился. Но это не значит, что этого хочет он.

чоловік не бачить в цьому нічого такого,типу це не проблема ..але для мене це ДУЖЕ велика проблема
По вашим словам, что проблема для вас.я вас не отговариваю, не в коем случае. Идите к психологу.
Другая сторона в данном случае - это вы. Он вас слышит, но придерживается своего мнения. У него оно просто иное.
Брюлик в стразах• 05 мая 2024
Ну розведетеся, то точно самі будете вирішувати свої проблеми.
Ви ниєте що він більше вас не кружить?
Сито для думок• 05 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Вот читаю вас и смеюсь, потому что с такими же точно мыслями шла к психологу, по итогу и не к одному, думала что вот его специалист вразумит, и все психологи как в один голос, мне повторяли, что человек сам строитель своей жизни и чтобы изменился он, сначала нужно изменить себя и свое мышление и знаете, это сработало на все 100%, счастливы уже 25 лет.)