А_я_ЛОЖУ!• Изменено 05 мая 2024

Квартиранти. Печальний досвід

Квартиру залишив в жахливому стані, наче там жили наркомани і алкашня. Залог був 2000 грн, тому що пожаліла, що війна і т.п. 1000 комунальні за квітень і тисяча на прибирання. А Ви знаєте, які зараз ціни на генеральне прибирання і ця тисяца це нічого.
Прибираю сама і дуже важко, бруд треба відколупувати. Які поради дасте на майбутнє?
Як обирати, яку сумму залогу брати? Навідуватись кожного місяца? Буду вдячна за поради.
Аноним_1857• 05 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну чому ж? Я минулому коментарю вірю. Таке практикується в бізнес та еліт сегменті. Коли платиш за оренду більше 1000 у.о. то доплата за регулярний клінінг не сильно бʼє по гаманцю.
Я знайома з цим сегментом нерухомості.
Але ніколи не чула про фізичних особ, які б знімали за 2-5 тис уе в місяць. Знаю тільки компанії, які знімають для своїх іноземних співробітників, які приїхали в командировку, гостей і тд. І повірте, не їм диктують умови, а вони диктують скільки разів робити клінінг

Сижуревувшоке• 05 мая 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це тільки україньскі арендарі такі борзі, а десь в ЄС заплатили штраф за все зіпсоване і що залишають бруд. В ЄС ви не зможете заїхати без договору на мінімум 6 місяців, за які одразу треба заплатити і раптом, якщо вирішили виїхати, то гроші ніхто не поверне. В´]їзжаєте зі своїми меблями, залишаєте такий же стан, в який в´їзжали без врахування ізносу, як тут люблять казати
Вибачне, про які країни ЄС ви віщаете?
Бо я знімала за своє життя дві квартири в Польщі та три квартири в Німеччині.
Тому мені смішно з вашого тексту.
Без образів• 05 мая 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
В нашому договорі обовʼязковий клінінг раз в тиждень.
Ніяких проблем не має
І не навідуюсь
Залог за два місяці
То на меблі чи інші пошкодження
У меня такая мебель, что залог за два месяца не спасет. И не понимаю, как без наведывания проверить вызывают ли они тот клининг раз в неделю?
Помилуйте мадам• 05 мая 2024
Ответ дляБез образів
То агенство контролює
І має ключі
Бабуся Бетман• 05 мая 2024
Ответ дляАноним_1857
В отому самому стані-житло здається без нічого, так ви і повинні залишити без нічого.
Тому неможлива амортизація того, чого немає.
А крани, варочні поверхні і тд -міняють в той же день, якщо зламались.
Так що не фантазуйте ви з тим ЄС
В якому такому стані, якщо в цих квартирах завжди повна сантехнічна комплектація в наявності + в багатьох є кухні з технікою та вмонтовані шафи. Пусті квартири не означає, що там голі обдерті стіни - вони лише без меблів.
Пенек Возмездия• 05 мая 2024
А я сняла квартиру. Онлайн. Заплатили 16 тыс первый и залоговый мес. сразу. Приехали и это пиз..ц. Ещё технике 20 лет. Включила пылесос он включился и заглох. Пожили две недели нашли нормальную переехали. Хозяин той квартиры вычитает из этих 16 тыс 8 за месяц съема, коммунальные, ремонт пылесоса, и стоимость бензина потому что он приехал из другого города нам ключи отдать. Так что автор сочувствую вам , но не надо в один бок думать.
ТайТаке• 05 мая 2024
Ответ дляБез образів
Что значит как если клининг со стороны автораа не со слов арендатора

Творог для розжига• 05 мая 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
В Польше нет, это не Европа, наверное
Язвочка• 05 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Мы арендуем дом за 1800 дол. в месяц, я убираю сама)
Просто не любим чужих людей в доме
Как выезжать будем, наймем клининг
Вот я об этом и говорю, если бы мы снимали квартиру за 60+ тысяч, то с такими хозяевами замороченными не связывались бы)
Без образів• 05 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Боже, реально ржака з тим ЄС.
Молитесь на нього, як на Бога.
Нехай орендодавець спочатку попробує взимку виселити людей з дітьми , навіть,якщо ці не платять.
Не вдасться.
І ніякий договір тут не допоможе.
Ржака не ржака, а автор посту права стосовно правил оренди закордоном
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
від алкашів прибирання за 1000? в мене не в такому стані залишили, але клінінг 2500 бо реально усі шафки жирні були на кухні. та навіть шви між плитками
Язвочка• 05 мая 2024
Ответ дляОколовита
Вот все те, кто «орут» с клининга раз в тиждень. Вы у себя как убираете, раз в пятилетку? Ну если привыкли жить в сраче, это ж не значит, что все так должны жить. И да, квартиру на тот свет не забирают, но вы сначала попробуйте своими силами на нее заработать, а то оно ж хорошо, если нп твое -так не жалко!
Вас послушать, так вы единственная, кто заработал на квартиру 😅🤣 а люди, которые платят только за квартиру 40-60 и выше тысяч это нищеброды, которые не могут квартиру купить по вашему? 😅 не дай Бог такого хозяина. Те,у кого нет денег в такие квартиры не снимают )
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляДваДваВісім
Мне сдали убитую грязную хату. Нужно было срочно переезжать от линии фронта, поэтому согласилась на такое. Убирала долго, даже кафель там докладывала.
Хозяйка приходила и ахала : ой как тут светло стало, ой как тут чисто, аж воздух другой мммм... 🤡
ну таке, залежить від ціни оренди, ми теж колись так здавали, але оренда була нижче ринку в 2 рази, та й хата була не те що брудна, просто ніхто її не видраював
Без образів• 05 мая 2024
Ответ дляАноним_1857
Так що не фантазуйте ви з тим ЄС
Якщо на крані подряпина, ніхто його міняти не буде, а якщо власник помітить, то змінусує кошти з завдатку, підлогу через подряпину квартирант також не змінить, а отримає мінус. Є ще меблі на кухні, вана чи кабіна, стіни, підвіконня і тд. Навіть не враховуючи меблі багато чого можна зіпсувати
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
Сколько снимали, всегда с нас брали залог за месяц вперёд. Никто нас не жалел в войну, уехавших из Харькова ) хозяин правда предлагал разбить на 2 части и вторую в след месяце отдать, но мы сразу заплатили, разницы никакой.
Так вы себя обезопасите. Есть разные люди. Залог обязательный. 2000-это ни о чем.
взагалі-то дивно, Київ здавав перший рік війни без застав, сама бачила купу оголошень, в нас на той час були квартиранти то за перші місяці війни я взагалі за оренду не брала гроші, з червня знизила плату, було 8500 до війни, знизила до 5000
за комуналку вони заплатили, але запропонували самі, я була настільки ошелешена, що все це здавалося неважливим, ніхто не знав, що буде завтра, я їм перше що сказала - ’дякувати Богу, що всі живі та цілі’
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Бруд , їжа і розлиті напої навіть у ванній. Горішки, крошки, все липке і брудне Підвіконня в плямах від тушіння сигарет. Стіни в жиру у вітальні. У вітальні! Двері всі теж в жиру і бруді.
Килим в кімнаті в піску і плямах, наче ніколи не знімали взуття , са5тиметра в квартирі немає чистого
ну жир я не дивуюся, в нас навіть полички в ванній були жирні, наче вони й у ванні їли
Язвочка• 05 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
я не беру квартирантов с детьми и животными, так как у меня дорогой новый ремонт и вся новая мебель и техника. Имею право выбирать - абсолютно!! Ваш опыт совершенно не интересен и неактуален. Купите квартиру, сделаете там ремонт. поползаете вымывая, и потом примете решение кому сдавать в аренду. Ок?
Как вы быстренько пожаловались на мой ответ Вам. Что именно не понравилось? Что я вам ответила,что мы купили квартиру в элитном жк и пришлось все бросить или то, как я назвала Ваше сообщение? Или то, что написала,чтоб Вы радовались тому,что имеете, а не унижали других людей? Вы не единственная, кто может позволить себе хорошее жилье. И люди, которые снимают квартиры от тыс долларов и выше прекрасно могут себе позволить и хорошую квартиру, и дизайнерский ремонт, и дорогую мебель и технику ))) желаю Вам не сталкиваться с тем, с чем столкнулись многие. можете снова жаловаться, отвечу Вам снова ))
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Никогда не селите одних мужчин, научена, был неудачный опыт. Цену на аренду не занижать, залог как стоимость аренды.
блін, я от поселила, він просто від початку казав, що житиме з дівчиною, навіть якісь її документи показував, але так та дівчина й не з’явилася(
Язвочка• 05 мая 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Первые месяцы так и было, мы переехали в Киев в июле 2022, платили уже полную стоимость. Единственное, цены на квартиры были действительно ниже, особенно в июне, июль и август стало все устаканиваться. Сейчас вообще цены обычные, никто не парится.

ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну я скажу Вам о моем опыте, купила освежитель в унитаз который вешают во внутрь и вот спустя неделю я вылила остатки заварки в унитаз и мой шок на унитазе вот такая фигня как у автора той темы, страшный налет за 2 секунды. Оказалось этот освежитель оставляет след в виде налета и он крепко налипает на чашу унитаза я еле отодрала его и зареклась покупать освежители неизвестной фирмы)
тільки хотіла сказати, що Ви мабуть у просторі купили його, я теж на такий натрапила, добре, що він хоч швидко закінчився, наразі ще один лежить, думаю викинути серединку та туди вставити таблетку ’доместоса’, взагалі з відомими брендами такої фігні не буває

як згадаю, як я той слід відшкрябувала, страшний сон
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Залог берите не 2тыс.
Засранцы бывают и женщины и мужики
100%
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляТАЗератти
Сдаю без детей, котов.
Выбираю пары *~ 30 лет, ни разу не было проблем. Залог беру месячную оплату
мі здали парі під 40, наче порядні, щоправда м’яко кажучи, не худенькі... деко з духовки відкисало три дні після них, ой коротше..
Шальная коклетка• 05 мая 2024
Ответ дляfialka123
Ого залог за два месяца, первый раз слышу
А клининг за чей счёт? Почему люди не могут сами убирать?
В Швнйцарии кума заплатила залог за 3 месяца и сказала, что если будет съежаиь, то скорее всего не вернут.
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
Мне сантехник говорил, что эти освежители страшное зло)
нормальний бреф або доместос - не зло, в мене вдома унітаз як з заводу, а йому вже 4 роки, звісно, що коли змінюю той освіжувач, то мию кожного разу, виходить десь раз на 7-10 днів, чудово виглядає, бо до того теж переїхала в цю хату, поставила новий унітаз, але якщо просто мити, то все одно наліт з часом такий, що вже не відмиєш
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
тим більше, що ці люди самі й не прибирають, воно ’не царське’ діло, їм навіть краще, якщо вже прибиральниця включена в послуги
Гравіцапа• 05 мая 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
То агенство контролює
І має ключі
У мене одне питання: нафіга винаймати ’таке’ житло з такими умовами?
ДваДваВісім• 05 мая 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
У нас так было. Студентками убирали хату после наркоманов, когда нас резко из общаги выселили, типа ремонт делать. Мы выгребали оттуда все, начиная от шмотья-барахла, заканчивая пеплом, шприцами и всякой дрянью. Денег на лучшее не нашлось. Хозяин потом замки сменил и все. И риелторы руками развели. Наверное, хорошо, что мы не заселились туда, а то ходили бы ханыги за дозой, тк по виду, там реально лаборатория была, плюс первый этаж, еще и помер кто-то, как потом соседи сказали.
Пипец... Слышала такие истории. Как меняли замки и вещи не отдавали. Меня саму выгнала бабка, когда я студенткой сняла комнату посуточно- вся квартира в иконах. У неё просто там уже вариант намечался с полной оплатой вперёд, а она, как сказала, собирала на микроволновку))
А моя э потом ещё пыталась схитрить : ой там вся кладовка забита мусором, банками, в принципе можно перебрать и вынести на мусорку, я помогу и вон ещё сколько места тебе освободится.
Сказала мне хватает)
КАПСЛОЧНИЦА• 05 мая 2024
Ответ дляЧорноброваЯ

Так, у просторі ) вже чоловіку казала, що доведеться унітаз міняти. Бо малий в мене дуже гидливий як що десь трохи брудно вже не сяде(
ЧорноброваЯ• 05 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
ми ще досі не підняли до довоєнної( та й повну ціну зі своїх квартирантів не брали, в минулому вересні підняли до 7000, навіть не знаю, які наразі в Києві ціни на однушки звичайні

в нас хрущ але ремонт 2021 року, не дорого-богато, але свіже все було, включаючи меблі та техніка нова з коробок вся

єдине що не біля метро, треба їхати, але то Нивки, там 10 хв без пробок, а з пробками макс 15, ніколи довше не встрявала, поверх 2, парадне чисте на диво, та й сусіди спокійні, наразі не знаю, піднімати ближче до осені чи ні, подивимось що із цінами буде
Помилуйте мадам• 05 мая 2024
Ответ дляГравіцапа
Тому що винаймають іноземці ( в основному через агенство )
Їх все влаштовує
Умови то прекрасні, що ЖК, що район
В мене до війни, жила родина, які працювали в посольстві Бельгії/Люксембург