Изменено 05 мая в 10:00

Квартиранти. Печальний досвід

Квартиру залишив в жахливому стані, наче там жили наркомани і алкашня. Залог був 2000 грн, тому що пожаліла, що війна і т.п. 1000 комунальні за квітень і тисяча на прибирання. А Ви знаєте, які зараз ціни на генеральне прибирання і ця тисяца це нічого.
Прибираю сама і дуже важко, бруд треба відколупувати. Які поради дасте на майбутнє?
Як обирати, яку сумму залогу брати? Навідуватись кожного місяца? Буду вдячна за поради.
показать весь текст
Xena83 05 мая в 19:05
Знайдіть краще ріелтора і здайте через нього. Він складе договір, візьме паспортні данні і підбере вам людей, які вам підійдуть. По Києву можу дати номер гарного рієлтора
Бабуся Бетман 05 мая в 19:17
Ответ дляАноним_1857
Стіни перефарбувати це пару годин, якщо вже так замазали.
А бойлер чи газову колонку ви, якщо самостійно полізете ремонтувати-я вам не заздрю. Штрафи потім платити не один рік будете. Перш за все сповіщаєте хозяіна або ріелтора. Але якщо ви звичайно розбили той бойлер кирпичем -то міняєте за свій рахунок.
До речі і у нас профілактика газового котла раз на рік-обовязок хозяіна
Викликається майстер, а не самостійно ремонтується - що за дикість. Перефарбувати за пару годин стелю та стіни - смішно. У Вас взагалі не має ніякого досвіду довгострокової аренди в Західній Європі, судячи по дурницям, що Ви тут понаписували.
Аноним_1857 05 мая в 19:23
Ответ дляБабуся Бетман
Викликається майстер, а не самостійно ремонтується - що за дикість. Перефарбувати за пару годин стелю та стіни - смішно. У Вас взагалі не має ніякого досвіду довгострокової аренди в Західній Європі, судячи по дурницям, що Ви тут понаписували.
Мені здається, що ви про аренду в Європі тільки чули десь.
Що ви мені пів дня хочете доказати- що царина на полу не ’естественный износ’? Звісно. Продовжуйте далі фантазувати ( або вашими словами -писати дурню) про емпіричний бойлер)
Файна_зупка 05 мая в 19:47
Ответ дляСижуревувшоке
Раз в тиждень?
Ви комусь хоча щось здаєте?
Такі квартири і здаються за гарні гроші, і клінінг то як буденність. Люди, які винаймають дорогі квартири, самі не прибирають
Emm11117 05 мая в 19:57
Ответ дляОколовита
Вот все те, кто «орут» с клининга раз в тиждень. Вы у себя как убираете, раз в пятилетку? Ну если привыкли жить в сраче, это ж не значит, что все так должны жить. И да, квартиру на тот свет не забирают, но вы сначала попробуйте своими силами на нее заработать, а то оно ж хорошо, если нп твое -так не жалко!
А іншим людям яке є діло, що ви собі на всьому економили, що ви їм мозок тепер за все виносите?) Заробили і живіть там, нащо людей довбете? Такий бізнес це не ваше
Зроблено у 80-х 05 мая в 20:13
Я категорично проти здачі квартир, в Україні власник ніяк не захищених, тільки в мінус собі, абсолютна більшість квартирантів проблемна і поводить себе саме так, раджу не здавати взагалі, збережете нерви і гроші
Мрії у вирії 05 мая в 20:16
Ответ дляРадість моя
Еще скажите, что у вас очередь стоит на условия аренды с еженедельным клирингом
А що такого поганого в щотижневому клінінзі?
Мрії у вирії 05 мая в 20:17
Так ви і здали житло, яке можуть орендувати маргінальні особи.
Чому ви обурюєтеся що саме такі його і зняли?
PANTERA_KET 05 мая в 20:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А скільки клінінг кожного тиждня коштує? Це в Україні?
800 грн минимум это если Днепр
Столічна штучка 05 мая в 20:42
Ответ дляОколовита
Вот все те, кто «орут» с клининга раз в тиждень. Вы у себя как убираете, раз в пятилетку? Ну если привыкли жить в сраче, это ж не значит, что все так должны жить. И да, квартиру на тот свет не забирают, но вы сначала попробуйте своими силами на нее заработать, а то оно ж хорошо, если нп твое -так не жалко!
Работаю клинером 1р в нед. Одни живут на съеме, дорогая аренда, у вторых огромный дом и там и там зовут раз в нед и там и там чисто в принципе, пыль гоняю
муха в кедах 05 мая в 22:25
Навіть не хочу читати всі коментарі. Здаю квартиру в оренду і в мене є чіткі правила: сума завдатку по класиці. Дальше я ставлю до відома бажаючих орендувати, що провірятиму кожні два тижні порядок, при цьому знімаю показники на лічильниках. Плавно переходжу на один візит в місяць. Коли переконаюсь, що квартиранти вміють не довести квартиру до грибків, тощо...то можу і припинити відвідини. Кому не підходять мої умови, то з ними ми прощаємось. І тутешні дами можуть мене називати дурепою сто разів, але я не дозволю своє майно зруйнувати.
Emm11117 05 мая в 23:08
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Бруд , їжа і розлиті напої навіть у ванній. Горішки, крошки, все липке і брудне Підвіконня в плямах від тушіння сигарет. Стіни в жиру у вітальні. У вітальні! Двері всі теж в жиру і бруді.
Килим в кімнаті в піску і плямах, наче ніколи не знімали взуття , са5тиметра в квартирі немає чистого
Клінінг за декілька годин мабуть це все виправить, я вже думала зламав вам все, спортив речі, техніку
Губка Боб 05 мая в 23:09
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А кого брати? Квартира 1 кімнатна. Жінку без дітей?
так
Моя улюблена страшко 05 мая в 23:13
Ответ дляMs. Сама прямота
Боже, реально ржака з тим ЄС.
Молитесь на нього, як на Бога.
Нехай орендодавець спочатку попробує взимку виселити людей з дітьми , навіть,якщо ці не платять.
Не вдасться.
І ніякий договір тут не допоможе.
То досвід колеги-німця, який винаймав житло в Бельгії чи Нідерландах, так що не треба фиркати. Умови аренди і відповідальність там набагато крутіше і ніж тут.
Моя улюблена страшко 05 мая в 23:17
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А, вот откуда эта схема жуликов, если выедешь ранее, то деньги не вернут. Наши тоже быстро подхватили ее.
Чого ’жуліки’ - власник житла приблизно планує мінімальний термін аренди, потім ще треба час на пошуки нового, а це простій. За все платять, якщо не підходять умови, то шукають інше або живуть в готелі.
Моя улюблена страшко 05 мая в 23:19
Ответ дляСижуревувшоке
Вибачне, про які країни ЄС ви віщаете?
Бо я знімала за своє життя дві квартири в Польщі та три квартири в Німеччині.
Тому мені смішно з вашого тексту.
Це в Нідерландах чи Бельгії, колега заселявся зі своїми меблями, а потім вимушений був жити півроку, хоча плани змінились в нього.
Губка Боб 05 мая в 23:21
Ответ дляЧорноброваЯ
ми ще досі не підняли до довоєнної( та й повну ціну зі своїх квартирантів не брали, в минулому вересні підняли до 7000, навіть не знаю, які наразі в Києві ціни на однушки звичайні

в нас хрущ але ремонт 2021 року, не дорого-богато, але свіже все було, включаючи меблі та техніка нова з коробок вся

єдине що не біля метро, треба їхати, але то Нивки, там 10 хв без пробок, а з пробками макс 15, ніколи довше не встрявала, поверх 2, парадне чисте на диво, та й сусіди спокійні, наразі не знаю, піднімати ближче до осені чи ні, подивимось що із цінами буде
нормальна ціна, якщо 1ка. я здаю за 8тис в 20хв ходу від м. Героїв Дніпра. З великим двуспальним ліжком і всією технікою
ЧорноброваЯ 05 мая в 23:22
Ответ дляГубка Боб
нормальна ціна, якщо 1ка. я здаю за 8тис в 20хв ходу від м. Героїв Дніпра. З великим двуспальним ліжком і всією технікою
дякую! в нас теж величезне євроліжко з дорогим ортопедичним матрасом та вся техніка)

буду знати, що норм ціна)
Сижуревувшоке 06 мая в 02:44
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це в Нідерландах чи Бельгії, колега заселявся зі своїми меблями, а потім вимушений був жити півроку, хоча плани змінились в нього.
Договори підписуються індивідуальні на визначений термін. Можна і на місяць підписати. А можно і рік.
При розірванні договору достроково треба попередити за два чи три місяця (це те ж записується в договорах).
Радість моя 06 мая в 10:13
Ответ дляМрії у вирії
А що такого поганого в щотижневому клінінзі?
Если за счет хозяйки квартиры, то ничего. А так нафиг надо выбрасывать лишние деньги по чьей-то прихоти.
1 1
Без образів 06 мая в 11:28
Ответ дляПомилуйте мадам
То агенство контролює
І має ключі
Як вони можуть заходити до людей в квартиру? Люди напишуть заяву на агенство, що у них пропали сто тисяч доларів. Як би ви сказали, що домовляєтесь з квартирантами коли їм зручно прийняти клінінг і потім він приходить, це одне діло. Але на місті квартирантів я б не пішла на те, щоб від квартири де я диву у сторонніх були ключи. Хіба що ви здаєте подобово
1 1
Без образів 06 мая в 11:29
Ответ дляТайТаке
Что значит как если клининг со стороны автораа не со слов арендатора
Меня интересует подробная схема
Мрії у вирії 06 мая в 11:54
Ответ дляРадість моя
Если за счет хозяйки квартиры, то ничего. А так нафиг надо выбрасывать лишние деньги по чьей-то прихоти.
Хм. В мене і так кожні 4-5 днів прибираються, і це я знімаю квартиру далеко не найвищого рівня.
Як люди знімають щось дорожче, то їм та сума точно не критична)
ТайТаке 06 мая в 12:49
Ответ дляБез образів
Меня интересует подробная схема
Что непрнятного?
По договору включен клининг от арендодателя.

Если клининг не попадает в квартиру . Квартиранты на выход .
Радість моя 06 мая в 23:23
Ответ дляМрії у вирії
Хм. В мене і так кожні 4-5 днів прибираються, і це я знімаю квартиру далеко не найвищого рівня.
Як люди знімають щось дорожче, то їм та сума точно не критична)
Круто! Чужими деньгами всегда легко разбрасываться.
1 1
Мрії у вирії 06 мая в 23:46
Ответ дляРадість моя
Круто! Чужими деньгами всегда легко разбрасываться.
Кому не підходять такі умови, винаймає іншу квартиру, та й по всьому
Гл. Амурная 08 мая в 07:26
Я снимаю квартиру уже 15 лет и хозяйку вживую видела от силы раза 3 или 4. Она вообще из другого города, живёт там и не парится. В Киеве сдает кажись 3 или 4 квартиры, если бы она постоянно приезжала заглядывать по всем углам каждый месяц к своим квартирантам, то уже бы застрелилась.
П.С. Мы сейчас живём вообще без залога, так как в начале войны она дала пару месяцев бесплатно пожить, потом просто сказала, что обойдёмся без залога. И кота она нам тоже разрешила, давным-давно.
А на днях сказала, что выпишет мне доверенность на представление
её интересов по вопросам квартиры в ОСББ, чтобы её не напрягали этим вообще, а я на месте сама решала, за что голосовать и т.д. )))
Околовита 09 мая в 18:00
Ответ дляСтолічна штучка
Работаю клинером 1р в нед. Одни живут на съеме, дорогая аренда, у вторых огромный дом и там и там зовут раз в нед и там и там чисто в принципе, пыль гоняю
А Как Вы убираете? Окна, балкон -отдельная плата? Если да, то ск берете за окна? И всегда интересовала вытяжка. Вы моете по запросу заказчика или по умолчанию?
Столічна штучка 09 мая в 18:52
Ответ дляОколовита
А Как Вы убираете? Окна, балкон -отдельная плата? Если да, то ск берете за окна? И всегда интересовала вытяжка. Вы моете по запросу заказчика или по умолчанию?
Работаю 10-11евро час и делаю все что скажут
Столічна штучка 09 мая в 18:53
Ответ дляОколовита
А Как Вы убираете? Окна, балкон -отдельная плата? Если да, то ск берете за окна? И всегда интересовала вытяжка. Вы моете по запросу заказчика или по умолчанию?
В украине каждый пук стоит денег. В европе стоимость часа, за который пытаются выжать максимум