Бадабум• 06 мая 2024

Що б ви обрали? Гроші чи комфорт

1. Є робота, все вже знаєш, є можливість перепочити, посидіти в інтернеті наприклад, багато спілкування, але карʼєрного росту немає.
2. Є робота, зп в два рази більше, але ти там нікого незнаєш, можливо прийдеться сидіти не підіймаючи голови, спілкування мало.
Графік і там і там приблизно однаковий.
Щоб ви обрали?
P.s (незаміжня, дітей немає, житло орендоване)
Результат:
вже голосів: 94
88 (93.62%) 2 варіант
6 (6.38%) 1 варіант
Тут как тут• 06 мая 2024
Де більше грошей

Чудовий каламбур• 06 мая 2024
’никого не знаешь’ - это не причина НЕ идти на новую работу
Спішу - перекидаюсь• 06 мая 2024
В вашем случае, выбрала б 2-й вариант. Пока нет детей, есть время и желание разбираться в новом, учиться, ну, и денег будет больше.
Ms. Iphone• 06 мая 2024
Второй вариант, если нет семьи и детей.
Максимум через полгода научитесь всему, оптимизируете рабочие процессы и будет как в первом варианте, только с зп в два раза больше.
МашМааш• 06 мая 2024
Скорее 2 вариант в вашем случае, но ещё важно какой размер зп
Tammy21• 06 мая 2024
Уявіть що вас звільнили. Будете шукати нове місце де нікого не знаєте, чи сядете під старим офісом і будете сидіти в інтернеті, і спілкуватися з колишніми колегами?
Гарантую неперелевки• 06 мая 2024
2, конечно. А чем вам еще заниматься, если не пахать? За полгода-год все и всех узнаете и снова выйдете на расслабленный график. Или найдете еще другую работу.

Вакцениро Вона• 06 мая 2024
Я колись 5 років працювала на зручній роботі, з можливістю посидіти в інтернеті і мати лівак. Колектив був токсичний, все йшло від директора. Ручне управління і всі ’радості’.
Коли пішла на нову роботу, була в шоці від того як змінився світ, що є нормальна атмосфера в колективі, що можна мати страховку і т.д. Працювала там з 23 до 28,5 і дууже шкодую що не вийшла з зони комфорту раніше, бо пропустила золоті роки для побудови карʼєри і розвитку себе як спеціаліста.
Зараз мені 35, за плечима вже кілька робіт різної складнлсті, інтенсивності та з різними колективами.
Особисто я в зоні комфорту деградую, тому обрала б 2 варіант
Ацетилсалициловая кислота• 06 мая 2024
Який може бути комфорт на нудній роботі без розвитку і без грошей?
неДоЖиру• 06 мая 2024
Гроши = комфорт.
Техпаспорт на медузу• 06 мая 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
После работы с бесконечностью задач и участком на трех, а выполнять одному , ночами , выходными и в праздники , жутким стрессом до нежелания жить , Вы уж поверьте , лучше такой комфорт.
Играю_на_кларнете• 06 мая 2024
2 вариант, мне нужны деньги, у меня 2 детей
ДинамоКит• 06 мая 2024
Коли будете заміжня і з дітьми, тоді можна буде на роботі перепочивати) У вашій ситуації - варіант 2)
Ацетилсалициловая кислота• 06 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Верю и сама так хотела. Но взяла паузу на неск мес, восстановилась, и нашла себе за это время отличный вариант и с комфортом, и деньгами. Но у автора «дискомфорт» - это не стрессы и переработки с диким количеством задач, а просто новый коллектив и не тихое болотце. Если молодая девушка без семьи и детей такое рассматривает для себя, «лишь бы не трогали», у нее перспективы карьеры не оч.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 мая 2024
Я працюю по 1 варіанту. Велику роль відіграє адекватне керівництво і колектив. Мені там комфортно.
Якби були токси, то звичайно б обрала варіант 2.
интайм_не_предлагать• 06 мая 2024
Тю, варіант 2, без варіантів, гроші, то гарна мотивація швидко вчитись, колектив не важливий, але, це якщо маєте амбіції. Якщо останніх нема, то сидіть далі, але час швидко плине і ви просто витрачаєте ваш час.