Вообще не факт• 06 мая 2024
Анализы ВИЧ и Гератиты
Где кто сдавал анализ на ВИЧ и Гератиты, посоветуйте лабораторию (Киев), может сравнивали по цене. И как понять какой анализ выбрать на Геп С, там много вариантов
Ранковий базар• 06 мая 2024
сходіть в центр віл/сніду. там і безкоштовно і вони знають який саме потрібен на гепатит с.
Рожайтретьего• 07 мая 2024
В кожній поліклініці є кабінет довіри. Там такі аналізи роблять безплатно. Віл - точно, які саме гепатити - там, кажуть.