Оябунчик• 07 мая 2024

Кому при беременности ставили диагноз гистационный диабет

Сдавала анализ крови с Вены неделю назад, показатель 4,93 и сегодня сдала показатель 5, с пальца вообще показывает 5,3-5,4
Читаю в интернете, что это уже пограничное значение к гистационномц диабету
Добиться от гинеколога ничего не могу, говорит все норм, не морочь мне голову
Была у эндокринолога, тоже сказала все ок
Кто сталкивался, подскажите?
Lesik_2013• 07 мая 2024
Мені поставили ГЦД. Для ГЦД цукор з вени натощак має бути не більше 5,1.
Lesik_2013• 07 мая 2024
Якщо з пальця показує вище 5, 1 - це не показ для постановки цього діагнозу але ви для себе можете моніторити рівень венозної глюкози. Пізніше здаватимете глюкозо-толерантний тест і там визначать наявність/відсутність ГЦД.
Директор Пляжу• 07 мая 2024
Можна проконсультуватися з іншим лікарем, можна щодня міряти цукор. Я б на вашому місці переглянула свій режим і харчування. І менше хвилюватись. В сестри виявили гдц під час вагітності, це важливо і для гв теж
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
А у вас сколько? У меня 5 показало последний раз
ЗавЛабСнаб• 07 мая 2024
У мене була підозра на гцд. Теж одне значення вибило один раз. За рекомендацією ендокринолога проводила заміри один день і здала глікований (хоч при вагітності він не дуже показовий).
Все було ок і діагноз не встановили. Але я придбала собі глюкометр і проводила самоконтроль. Так мені було спокійніше. Харчувалася помірковано, також контролювала кетони в сечі.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
А на каком сроке это делать?
Яжбоматуся• 07 мая 2024
у меня была с вены 5,1, а это уже считается что ГСД, но потом сдавала ГТТ, там все норм было
Lesik_2013• 07 мая 2024
Перевірте також ацетон тест-смужками, якщо він є, треба бути уважною. Якщо венозна глюкоза 5,1 і вище і плюс ацетон - це ГЦД.
Н@Диете• 07 мая 2024
Я сдавала дополнительный анализ глюкоза с нагрузкой, только он показал что завышен сахар (гинеколог направила). Только потом ендокринолог наругала и сказала что это очень серьезний анализ, который дает сильную нагрузку на поджелудочную и сдавать его не рекомендует. Лучше сдать гликирований гемоглобин.
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
5,24.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
ГТТ это что? И на каком сроке делали?
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
За російськими протоколами 1 раз вже ставлять ГЦД.
Яжбоматуся• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
ГТТ это что? И на каком сроке делали?
глюкозо толлератный тест, его рекомендуют сдавать всем беременный, не слушайте тех кто говорит, что он не нужен. не помню на какой неделе точно, перед третьем триметром помоему
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляН@Диете
По глікованому гемоглобіну ГЦД не ставиться. По ньому визначають прихований діабет.
ЗавЛабСнаб• 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Так. Але я спостерігалася у лікаря, якому було не все одно, аби ляпнути в картку діагноз.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Так а что сдать и когда?
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
ГТТ это что? И на каком сроке делали?
Я не робила ГТТ, бо мені вже поставили ГЦД. ГТТ десь на 23 тижні роблять.
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Так а что сдать и когда?
Просто раз в 2 тижні здавайте кров на цукор. Хочете, можете раз на тиждень. Це для власного контролю.
Хочу наколоти губи• 07 мая 2024
ГТТ здають в проміжку між 24-28 тижнями.
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Так а что сдать и когда?
Доки показник крові з вени не буде вище 5,1, ні гінеколог, ні ендокринолог займатися вами не будуть, бо у них не буде підстав для постановки діагноза. Дай Бог, щоб вам не довелося отримати цей діагноз.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
5,24.
Подскажите, какое лечение Вам назначили?
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
А до этого времени что делать ?
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Спасибо, так и буду делать
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Спасибо большое
Просто и эндокринолог и гинеколог, сказали что гистационный диабет ставиться от 6,3 и выше.
Не знаю от куда такие цифры, если везде пишут от 5.1
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
У мене проблеми лише з ранковим цукром. Денний в нормі. Дієта зі складними вуглеводами, без цукру+вітаміни+квінофолік (пробно)+здавала аналізи на щитовитку та інсулінорезистентність+фізичні навантаження перед сном. Це дало результат.
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Спасибо большое
6,3 це старий протокол. Новий протокол+міжнародні стандарти це вище 5,1 натощак і вище 7,2 через годину після їжі.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Ну так еще чуть не наорала на меня гинеколог, что я самолечением занимаюсь
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Знайдіть толкового ендокринолога. Я до першого пішла, вона мені таку ж ахінею про 6,3 і про 11,0 несла. Знайшла толкову, у тієї дибільних питань не було.
автор Оябунчик • 07 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Да, схожу обязательно, пока буду мониторить глюкозу
Скажите, а какие дополнительные анализы Вам назначали? И какое лечение?
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Лікування немає. Це дієта, вітаміни, фізичні навантаження перед сном. Також перевіряла щитовитку та інсулінорезистентність.

Якщо цукри дуже високі і не збиваються дієтою, то прописують інсулін.