08 мая в 11:08

Как думаете, кто это болезное, что в каждой теме лепит рукалицо?

100% какой-то нездоровый психически человек
видела вчера тут тему, даже спрашивали автоматом ли это становится
значит какая-то безработная старается
26 5 1
Бабулька 08 мая в 11:10
так он не один такой, их тут много))
Котомафия 08 мая в 11:10
А чому це Вас так тригерить?
Янка-угомонись 08 мая в 11:11
Де ж вас образили, що в такому малому пості стільки лайна?))) Жалійтеся. Я так зрозуміла, що фіолетова морда під моїм постом буде від вас?))))
7 3
Бешене сарі 08 мая в 11:12
тут пол форума таких
5 2 1
Щаслива Я 08 мая в 11:12
Да пофиг, пусть лепят.
3 1 1
автор Сокодавка ще та 08 мая в 11:12
Ответ дляЯнка-угомонись
Де ж вас образили, що в такому малому пості стільки лайна?))) Жалійтеся. Я так зрозуміла, що фіолетова морда під моїм постом буде від вас?))))
о, вот автор
6 3
Тоска в носках 08 мая в 11:12
не обращайте внимание)) и все.
Ацетилсалициловая кислота 08 мая в 11:12
Ответ дляЯнка-угомонись
Де ж вас образили, що в такому малому пості стільки лайна?))) Жалійтеся. Я так зрозуміла, що фіолетова морда під моїм постом буде від вас?))))
там желтая морда
3 1
Янка-угомонись 08 мая в 11:13
О Боги, вже 8 безробітніх. Що коїться в країні!)) У автора безробітня, як образа звучить.
2 1 1 1
Янка-угомонись 08 мая в 11:14
Ответ дляСокодавка ще та
о, вот автор
Автор чого? )) Ви мені заслуги якісь хочете приписати?)) Нажаль розчарую вас, я неталановита, що б автором чого небудь бути)))
2 1
автор Сокодавка ще та 08 мая в 11:15
Ответ дляЯнка-угомонись
Автор чого? )) Ви мені заслуги якісь хочете приписати?)) Нажаль розчарую вас, я неталановита, що б автором чого небудь бути)))
в этом не было и сомнений, что вы не талановита
6 1
Янка-угомонись 08 мая в 11:15
Ответ дляСокодавка ще та
в этом не было и сомнений, что вы не талановита
Так , нажаль ))) Що поробиш. Не всім зірки з неба хапати)))
1 1
БезПаспортаНеПродаю 08 мая в 11:16
Їх багато, із хворими головами )
4 1
Пекельнi Борошна 08 мая в 11:18
Дивніше за них тільки ті, що клепають теми на тему ’хто ставить рукалице’ - ви знайшли одне одного.
Одним є тепер на що жалітися й чим бути ’вєчнонедовольне’, інші самовіддано їх дрюкають тим нещасним руколицим смайликом.
6 2 1
Янка-угомонись 08 мая в 11:19
Автор, то не я вам ставлю, якщо що)))) Бо ви ще трохи і межу перетнете в переході на особистості.
Трохи культурніше, якщо вмієте, дякую))
6 1
СкокоМнеДадите 08 мая в 11:22
Я тоже заметила)
Янка-угомонись 08 мая в 11:23
Коли одна людина доказує всім, що вони хворі, то щось з тією одною людиною не так)
Автор, реакція на ваше лайніще під вашим постом) то може не людям тут треба мінятися, а іншому комусь?
Сизоока бестія 08 мая в 11:32
Може ви ще заходите і дивитесь скільки людей полайкали ваші коментарі?))
Тримаю свічку 08 мая в 11:42
Если пишут чушь всякую чего бы рукалицо не ставить….
Аноним_1858 08 мая в 12:14
А кто такой болезненный каждый день создаёт тему по этому поводу?