Сокодавка ще та• 08 мая 2024

Как думаете, кто это болезное, что в каждой теме лепит рукалицо?

100% какой-то нездоровый психически человек
видела вчера тут тему, даже спрашивали автоматом ли это становится
значит какая-то безработная старается
Бабулька• 08 мая 2024
так он не один такой, их тут много))

Котомафия• 08 мая 2024
А чому це Вас так тригерить?
Янка-угомонись• 08 мая 2024
Де ж вас образили, що в такому малому пості стільки лайна?))) Жалійтеся. Я так зрозуміла, що фіолетова морда під моїм постом буде від вас?))))
Бешене сарі• 08 мая 2024
тут пол форума таких
Щаслива Я• 08 мая 2024
Да пофиг, пусть лепят.
автор Сокодавка ще та • 08 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
о, вот автор
Тоска в носках• 08 мая 2024
не обращайте внимание)) и все.
Ацетилсалициловая кислота• 08 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
там желтая морда
Янка-угомонись• 08 мая 2024
О Боги, вже 8 безробітніх. Що коїться в країні!)) У автора безробітня, як образа звучить.

Янка-угомонись• 08 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
о, вот автор
Автор чого? )) Ви мені заслуги якісь хочете приписати?)) Нажаль розчарую вас, я неталановита, що б автором чого небудь бути)))
автор Сокодавка ще та • 08 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
в этом не было и сомнений, что вы не талановита
Янка-угомонись• 08 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Так , нажаль ))) Що поробиш. Не всім зірки з неба хапати)))
БезПаспортаНеПродаю• 08 мая 2024
Їх багато, із хворими головами )
Пекельнi Борошна• 08 мая 2024
Дивніше за них тільки ті, що клепають теми на тему ’хто ставить рукалице’ - ви знайшли одне одного.
Одним є тепер на що жалітися й чим бути ’вєчнонедовольне’, інші самовіддано їх дрюкають тим нещасним руколицим смайликом.
Янка-угомонись• 08 мая 2024
Автор, то не я вам ставлю, якщо що)))) Бо ви ще трохи і межу перетнете в переході на особистості.
Трохи культурніше, якщо вмієте, дякую))
СкокоМнеДадите• 08 мая 2024
Я тоже заметила)
Янка-угомонись• 08 мая 2024
Коли одна людина доказує всім, що вони хворі, то щось з тією одною людиною не так)
Автор, реакція на ваше лайніще під вашим постом) то може не людям тут треба мінятися, а іншому комусь?
Сизоока бестія• 08 мая 2024
Може ви ще заходите і дивитесь скільки людей полайкали ваші коментарі?))
Тримаю свічку• 08 мая 2024
Если пишут чушь всякую чего бы рукалицо не ставить….

Аноним_1858• 08 мая 2024
А кто такой болезненный каждый день создаёт тему по этому поводу?