Не прохожу мимо• 09 мая 2024
Посоветуйте бюджетную вафельницу
Чтоьы печь любые вафли
Разгуляшка• 09 мая 2024
Може, я і не права, але бюджетна вафельниця має низьку потужність. Тому вафлі будуть не дуже, хрусткої скоринки не отримаєте.
Була в мене ноунейм з ашана - кілька разів щось в ній спробували зробити і валяється.
А зараз маю тефалевський гриль з насадками для вафель (чоловік наполіг). То це просто величезна різниця. Шикарні бельгійські виходять
Не прохожу мимо
• 09 мая 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Вдохновились кабачковыми оладками в теме ниже?
ага)))