Помеха справа• 09 мая 2024
Перестати жерти. Стотисячне питання.
Правильне, балансоване харування зранку, в обід, вечеря. А потім через годину починаю хотіти істи. Саме психологічний голод. Шлунок повний, а хочеться, щось пожувати. Смаколиків не тримаю в хаті, так можу і просто сир топтати, чи те що залишилося на завтра на обід. Як в тумані. Перемкнути увагу на якесь заняття не можу. Не має концентрації. Навідь, якщо це улюблене хобі. Покі не переїм, не приступлю. Іноді все ж вдається тримати себе в руках, але потім не можу заснути, від того, що не переїла..
Що можна подитися чи почитати, щодо психологічного переїдання? Може якийсь спосіб відволікання ви підкажите?
Тишком нишком• 09 мая 2024
Откажитесь на пару недель от сладкого, пойти не менее 2х литров чистой воды в день. Через пару недель уйдёт голод.
Стрекозей• 09 мая 2024
Ответ дляПомеха справа
Так як його перемкнути увагу, щоб чимось занятися? Каву і чай взагалі п´ю без цукру з 2006 року. Але саме вечором чай викликає страшенний голод.
Чищення зубів когось зупиняло від злоччину?))))
Хоча дякую. Принаймі більшість ваших порад варто спробувати. Може щось і стане в нагоді.
Начните считать калории, только сами, не через приложение
Задание на день со звёздочкой. И как увидите сколько жрёте, то и аппетит поубавится.
Да_Я_ТакаЯ_• 09 мая 2024
Запам´яталося:
’Ну дівчата, як ви можете перестати жерти, якщо це єдина радість у вашому житті?’
Схоже на вас?
Помеха справа
• 09 мая 2024
Ответ дляKristinkaCute
Понаблюдайте за тем, в какие моменты чаще всего бывают срывы. Может до этого у вас был сильный стресс?
Всех ли витаминов хватает вашему организму?
Попробуйте заменить перекусы на питьё. Именно то что вам нравится - соки, морсы, молочка.
Из лёгких, не вредящих здоровью перекусов можно использовать обычные хлебцы или сухофрукты.
Так же подумайте о том, насколько сытные продукты преобладают в вашем рационе. Чем сытнее тем дролжно меньше хотеться кушать.
Я грішу, що це втома, спонукає(((
Але не можу розібратися.
Все що їм, записую, аналізую. Начеб-то все збалансовано.
Потрібно розбиратися в собі.
Але не можу розібратися.
Потрібно розбиратися в собі.
Помеха справа
• 09 мая 2024
Ответ дляТишком нишком
Еееее. А солодке це що? Від яблук? Я тістичка-цукерки їм 2-5 разів на рік. Чай-каву без цукру з 2006 року.
Помеха справа
• 09 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Та рахую. І якраз не через додаток. Все зважене і записане. 1500-1700 кал. якщо, витримую без жору.
Домовенок Кузя• 09 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
Ничего не поможет. Переучиваться надо. Обычная привычка
Это самое верное. Все хотят найти какую то вескую причину, но это действительно просто привычка.
Помеха справа
• 09 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Запам´яталося:
Схоже на вас?
Може щось таке і є. Потрібно подумати над цим питанням.
Тишком нишком• 09 мая 2024
Ответ дляПомеха справа
В первую очередь от всего с сахарозой - даже от той самой редкой пироженки, выпечка, напитки, соусы
Потом от картофеля и круп (ну не полный отказ а снижение потребления)
Забудьте про фруктовые перекусы - только ещё больший голод будет от кислого яблочка
Ешьте больше мяса, а если вдруг горит перекусить, съешьте варёное мяса, варёное яйцо, творог, греческий йогурт
Постепенно голод уйдёт
Мию вікна у мороз• 09 мая 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну в мене сили волі вистачає на 3-5 днів. Потім безсоння, поганий сон, від думок, щодо поїсти. Вранці снідаєш, організм, отримує, що чекав і починає хилити в сон. Розбита йдеш на роботу, працюєш, як зомбі. До веочара відходиш. Вечеряєш правильно. І знову сила волі і безсонна ніч. Вранці те саме. Сніданок, хочеться спати, всеб день розбита. Вечором хочеться їсти, а вмикаю силу волі - безсоння з тривожними короткочасними провалами на сон(((
Щось не те ви зранку їсте, якщо одразу в сон клонить
Помеха справа
• 09 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну якщо ніч не спати від відчуття голоду, то що не з´їси, а організм нарешті отримає своє і виконає свою програму відпочинку.
Мию вікна у мороз• 09 мая 2024
Ответ дляПомеха справа
Так розподіліть по іншому прийоми їжі, навіщо себе мучити?