Щас ухожу• 10 мая 2024

Як оптимізувати "стєнку" в орендній квартирі

Бюджетне житло, часто йде з "стєнками". Таке собі малофункціональне счастя. Але воно невмируче, і тому нащадки квартир не поспішають вкладати в сучасні меблі.
Нам дісталася квартира, де стоїть така пам´ять радянщини. Як можна задекорувати скло, щоб можна було зберігати речі (одяг, білизну, тощо).
Щоб виглядало якось пристойніше.
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
10 т. двокімнатна біля метро.
😹🤦‍♀️ это автор не бюджетная квартира ))

Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я теж думала, може взяти красивий папір для пакування подарунків і з середини приклеїти.
Навіщо закривати скло? Що ви будете в тих шафах зберігати таке, на що не можна дивитись?)))
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Що значить дісталась? Коли знімали, бачити стєнку? Для чого оце обсирання?
А де обсирання? Просто онстатація факту, що бюджете, найчастіше йде з такими меблями? Ви в усьому бачите обсирання?
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Витражной наклейкой.
Цікава ідея. дякую.
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ну, а если изнутри как-то аккуратно прицепить ткань складками, типа шторы изнутри?
Дякую. Цікаво.
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Ну может вы богатая и дешево сдавать вам норм
😹.. учту
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Есть пленка специальная клеится на стекло .Купите да поклейте
А як вона знімається? Чи намертво, як самоклеюча плівка?
тогдалия• 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Есть квартиры без этого хлама и бюджетные .. я сама сдаю )) 8 штук печерск стенок нет ))) современная мебель просто хрущ
Однушка? Печерск и 8 тыс))) В коцюбинском Смарт по 8-9 сдают, а тут печерск😂😂😂
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Чудова ідея.
Дякую.

Поросенка• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Можно снять ..
Я б такое не носила, но продаю• 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Яка різниця? Ну меблі як меблі вони виконують свою функцію.
Вы такую сдаете? На самом деле, это уже не мебли, это жалкое столетнее убожество, лучше пустую сдавать, чем с таким уродством
тогдалия• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ну так і хочу якось прикрити, що там буде в середині шафи.
Матовая плёнка, не думаю что хозяева будут против и вам будет закрыто и красиво!
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ длятогдалия
Ну как студия .. это двуха но 44 кВ
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Ну ви мабудь шукали і знаходили. Я на фоні того, що бачила, пригала від щастя, що вдалося увірвати.
тогдалия• 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Ну как студия .. это двуха но 44 кВ
Тогда вы прям даром сдаёте))) не верю!
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Капец .. это когда вы снимали в какой период ?
Пьяная вишня• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую. Цікаво.
Знаете, про испоьзование обоев подумайте. Фактурные какие-то можно выбрать. Их на скотч, на кнопки можно прицепить.
Самоклеящяяся пленка лучше будет, но врядли она отдерется потом, могут быть проблемы
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Джинси, футболкі, труси, полотенця, постіль.
без скла воно не дуже виглядає.
Танго утрьох• 10 мая 2024
автор, плівка для квітів матову візьміть . клеїте на мокре скло. тримається.
я щоліта заклеюю півданні вікна плівкою-фольгою, що орхідеї не погоріли. легко знімаю восени зі скла.

автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Можно снять ..
Дякую.
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ длятогдалия
Тогда вы прям даром сдаёте))) не верю!
Не верьте )) кстати сейчас даты оплаты трубку не берут )) вот поеду узнаю что там … Новым сдавать за 10 буду 😹убедили ))
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
без скла воно не дуже виглядає.
Там повно закритих шаф, в яких можна зберігати одяг. Навіщо його класти в відкриті? В ці книги можна поставити.
тогдалия• 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
У меня своя, я не претендую на вашу, спасибо)) Но рынок цен знаю!)
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ длятогдалия
Дякую. На минулій квартирі була матова плівка, а тут власниця сказала, що вона там посуд зберігала, і тому потрібно залишити, як є. Бо раптом вона вирішить повернутися в квартиру.
Молчалка• 10 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Проходные комнаты?
Ну 10 норм, а можно и дороже выставить
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую. Цікава ідея.
тогдалия• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тогда по краям двухсторонний скотч на стекло и обои по размеру, какие вам нравятся. Потом скребком со стекла все снимается идеально! И вам хорошо и хозяйке как было оставите)
Поросенка• 10 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Проходные комнаты?
Ну 10 норм, а можно и дороже выставить
Та не .. там нужно ванную улучшать , там обычная ванная .. нужно выкинуть да душ кабину сделать ,
одна проходная студия , вторая глухая .
автор Щас ухожу • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Нажаль мені дісталася, тільки така. Одна платяна шафа і 2 зі склом. Фото з інтернета взяла. Там тільки внизу тумби закриті.
Кредитная• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
делаете легкий клейстер и любую ткань или тюль наклеите с внутренней стороны.вырезать по размеру лучше сразу.