Щас ухожу• 10 мая 2024
Як оптимізувати "стєнку" в орендній квартирі
Бюджетне житло, часто йде з "стєнками". Таке собі малофункціональне счастя. Але воно невмируче, і тому нащадки квартир не поспішають вкладати в сучасні меблі.
Нам дісталася квартира, де стоїть така пам´ять радянщини. Як можна задекорувати скло, щоб можна було зберігати речі (одяг, білизну, тощо).
Щоб виглядало якось пристойніше.
Невидимка Майя• 10 мая 2024
Перекрасить, новые ручки. Можно контейнеры подобрать по размеру и в них хранить все, что нужно.
Щас ухожу
• 10 мая 2024
Ответ дляКредитная
делаете легкий клейстер и любую ткань или тюль наклеите с внутренней стороны.вырезать по размеру лучше сразу.
Дякую.
Одні думки• 10 мая 2024
Купите упаковочную бумагу нейтральной расцветки и приклейте с обратной стороны скотчем. Упаковочную бумагу видела в Еве, цветочных магазинах, может в каких-то канц.товарах тоже есть.
КоКоКоКоКоКо...• 10 мая 2024
я би підбирала папір ’під дерево’, тобто під колір стінки. бо на мою думку кольоровий папір буде жахливо виглядати. і кріпити зсередини на канцелярські кнопки, тоді легко буде зняти.
і ще хочу вступитися за стінки - на той час це була непогана система збереження, просто мода була інша. мій брат купив квартиру в Італії у старих людей, і там теж була стінка ще гірша, ніж радянські, бо просто дещо лаковане коричневе до стелі, наші хоч з викандреликами.
Я не тону• 10 мая 2024
Вас стеклянные фасады не устраивают?
Разрисуйте их специальными водорастворимыми красками. Надоест - смоете и по-новому разрисуете.
Стенки вполне себе функциональные, кроме этой сервантной части.
А що таке?• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я теж думала, може взяти красивий папір для пакування подарунків і з середини приклеїти.
Панель-жалюзи плиссе
Щас ухожу
• 10 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
Вас стеклянные фасады не устраивают?
У мене платяна шафа і дві сервантного типу. При чому в сервантного типу, тільк тумба знизу закрита. Тобто все барахло доведеться розміщувати на скланних поличках.
жінка незаміжня• 10 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я на минулій квартирі перефарбовувала. більше не візьмуся)))
Мене цікавить парада, як скло закрити.
Я шторки повісила.