Сама купляю квіти• 11 мая 2024
Яка дієта буде ефективною? Багато зайвої ваги
Багато зайвої ваги і треба вже з цим щось робити. Забила на себе плюс стрес і як результат + 15 кг за час війни. Зараз в мене 68 кг та зріст 160. Вже стидно на вулицю виходити, бо думаю, що так всі і дивляться яка я жирна. Яка дієта буде більш ефективнішою в моєму випадку. Та за який час реально повернути звичайну вагу? Спорт звичайно теж. Думаю в зал 2-3 рази на тиждень ходити поки. Потім буде більше часу
Сама купляю квіти
• 11 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Антистресс)) пока будет стресс, организм будет требовать свое.
Стрес не можу нікуди діти. В мене чоловік і батько на 0. Хоча магній почала пити
Баррикадница• 11 мая 2024
Я з вами! Зріст 157см, 65 кг, жиробас, як мікрохвильовка на ніжках. Прибрала перекусити, нічні трапези, алкоголь. Їм двічі: сніданок і обідо-вечеря з 16-18 десь. Без перекусів, намагаюся 10тис кроків. Не рухаються майже, на авто їхжу. Хочеться їсти-пью теплу воду. Воду ввела в раціон, раніше пила лише літом, коли жарко. А так із рідини були чашка кави і віскі. Хочу якісь вправи підключити, але дуже ледача.
Сама купляю квіти
• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
На скільки вдалось схуднути?
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
На скільки вдалось схуднути?
Я тільки розпочала, тиждень тримаюсь-це для мене ого-го. Не їсти і не прибухувать. Поки -1.5 кг, хоч очі відкрились, а то як китаєць була. У мене єдина розвага-купити харчі, приготувати смачненьке, випити і гарненько закусити. Ще пекти солодке люблю. Солодке ще не виключила з раціону, але менше вживаю. Важко перші 2-3дні, просто хочеться жерти. Потім апетит пригнічується.Рятує тепла вода, вона мені легше заходить ніж кімнатної температури. Я взагалі воду тити не люблю.
Сама купляю квіти
• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
-1,5 за тиждень це теж гарний результат
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
-1,5 за тиждень це теж гарний результат
То вода пішла, але живіт трохи менше стирчить. Обличчя змінилось-нема набряку.
Баррикадница• 11 мая 2024
Я по собі знаю, щоб був результат то останній прийом їжі до 18 години, без перекусів. Бо на них гарно калорії набираються. Мені достатньо 2 р їсти,бо я не рухаюсь взагалі і мені 44 роки. Звісно, я можу точить весь день, це я люблю, але тоді і вага стрімко росте. У мене взагалі культ їжі. Нема інших інтересів і задоволень(((