До війни накупала коробками одяг для дитини. Все купувала через посередників. Тепер купа прольотів, бо дитина щось не встигла поносити, а щось не хоче (вже є свої улюблені кольори).
Готова продавати дешевше ніж купувала аби звільнити місце. Де зараз можна щось продати? Де є попит?
Варіант дещо роздати теж розглядаю. Але хотілося б людям, які цього реально потребують (фронтові міста і т.д.), а не халявщикам.
Мовчу, але хочу• 12 мая 2024
Якщо віддати, то раджу в Місто добра, там потребуючі дітки з всієї країни
Ласковая_львица• 12 мая 2024
Все попродавала на олх. Абсолютно. Тільки треба гарні фото робити і ціну не захмарну.
Ласковая_львица• 12 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Да ніде. Кому оно надо, выбор огромен
Если вам не надо - не значит, что никому не надо
Ответ дляЗдесяЯ
отдайте бедным родственникам
У мене немає дітей у всех родичів. Всі доросліші за мою дитину.
Куплю орехи• 12 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Наведіть приклад цін
AmazingLady• 12 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Значит что многим не надо, доставка дорогая, куда то идти, и неизвестно что пришлют
Колгоспниця• 12 мая 2024
Халявщики беруть безкоштовно, особливо там де возять гуманітарку, сумніваюся, що вийде продати дорожче від 50% ціни нової речі
Викупана• 12 мая 2024
Я не розумію, чому мені наліпили антілайків, коли я запропонувала продавати на кідстаффі ? Я тут речі на дитину за 4 дні нові продала,теж з ін сайтів. Речей було багато.
Куплю орехи• 12 мая 2024
Ответ дляВикупана
А напишіть ціни для прикладу, які бренди?
Цветов Мне срочно• 12 мая 2024
у меня полно прольотов-не берут. 5-9 лет. Регланы ставлю 150грн, футболка 100, свитшот 200. Дорого? Так коннкретно эти вещи я покупала значительно дороже. И висят на олх.
Викупана• 12 мая 2024
Ответ дляКуплю орехи
Некст, Н&М нове, теж накупила багато до війни ( типа на вирост) , не встиг поносити рубашки , деякі джинси, нові плавки, ну все з бірками було. Продала на 20% дешевше ніж на сайті.
Пупс• 12 мая 2024
У меня тут 100 лет ничего уже не покупали.., а на олх редко, но берут. Зимнее только лучше продавалось, а летнее повыставляла, своего ребенка, шорты, футболки, никто даже не спрашивает. Вышиванку продавала, ее купили, правда пока купили, каждый день вопросы, а за 150-200 отдадите..продавала за 350, ну и минус олх доставка с этой суммы снимает.
Розбещена цяточка• 12 мая 2024
Не слушайте никого,все постепенно продаётся. Да сейчас туговато, но забирают. И шафа и олх и изи и клумба и кидстафф. Все продаётся, но может не сразу. Как говорится, продаётся всё. Любое барахло. Иногда для нас барахло а для кого-то ценность. Иногда очень удивляюсь, кому оно надо...забирают покупают в итоге всё...
Мальчун-задирун• 12 мая 2024
З власного досвіду на ОЛХ добре продається фірмове дитяче взуття, фірмові куртки згідно сезону і вишиванки. По ціні нижче ринку. Інше може висіти довго. Навіть, якщо ціну 100 грн ставиш. При чому бренди мають бути відомі українцям. Намагалась продати класні бренди, куплені за кордоном, але мало відомі у нас - довга історія
СКИБИДЫШь• 12 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Смотря какая марка. В синсей ещё дешевле. В нм тоже на скидках дёшево.
Цветов Мне срочно• 12 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Крейзи8, Чилдрен, Н/М...
СКИБИДЫШь• 12 мая 2024
Дело а том что ваши пролеты это как обычно пишут не успел поносить а значит из прошлых коллекций. Значит цена должна быть значительно ниже.
Милота• 12 мая 2024
А при чем тут ’ прОлет’?
Вырос и не понравился цвет - это не пролет
Просто куча новой одежды,
Ухахайкина• 12 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
И дешево
Залежить від одягу. Щось і не дешево можна. Просто зараз зимові комбези нікому не потрібні, наприклад, а восени заберуть на раз-два
Нетутешня• 13 мая 2024
Якщо до війни замовляли то по курсу і ціни були адекватніше. Пробуйте продати. Сестра продає все з малої 3 роки, каже що зара йде на ура, навіть взуття ношене продає і купують.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Лет 15 продаю детские бу вещи своих детей, сейчас интересуются только фирменными дешевыми весенне- летними вещами