Кидаю курити• 13 мая 2024

Чи можна стати красивою маючи гроші?

Чи можна стати красивою маючи гроші, якщо від природи дані не дуже?.
автор Кидаю курити • 13 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Що з щоками не так?
Трохи повні, хоча немає зайвої ваги

жінка незаміжня• 13 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
Думаю, у них тот случай, когда они изначально нормально выглядели и им не нужно было себя кроить, чтобы выглядеть нормально. А есть люди с изначально негармоничными, некрасивыми лицами, и даже если они делают операции, это не помогает.
Я недавно натрапила на укр бренд Ліор і її власницю, ось приклад оце утюга їй зробили
Червона калина• 13 мая 2024
Ответ дляКидаю курити
Трохи повні, хоча немає зайвої ваги
Вам до 25-30?
автор Кидаю курити • 13 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Вам до 25-30?
Так
Капуста Маша• 13 мая 2024
Еще как можно. Но денег и времени надо очень много!
ПазлШредінгера• 13 мая 2024
Ні, нажаль. Якщо обличчя і можна перекроїти і сфотографувати з вдалого ракурсу з фільтрами. То є речі, які ніяк не можна покращити - коротка шия, широка спина відносно тіла, грубі щиколотки, короткі пальці на руках, широкі зап´ястя. Жінка з такими недоліками ніколи не буде сприйматися красивою, симпатичною, стильною при величезній роботі над собою - так, але не красунею.
Kusalochka• 13 мая 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Никогда не видела чтобы все эти недостатки были у 1 человека.
Тріль підпільний• 13 мая 2024
Нет,красота это данность,она либо есть,либо её нет
Черты лица вы никак не сделаете с помощью пластики, кремами ит.д.
ПазлШредінгера• 13 мая 2024
Ответ дляKusalochka
Та і по одному з них на щастя буває рідко, це просто приклад автору.

Розумна Губка• 13 мая 2024
Подивіться на світлану базаренко і самі вирішіть
Розумна Губка• 13 мая 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Точно, Як свєта базар, страховисько
Сладко-соленая• 13 мая 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Не согласна. У меня широкая спина, но лицо Орнеллы Мутти, всю жизнь слышу какая я красавица)))
Библиотекарь• 13 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
А їй і не треба ставати Белуччі. Їй треба підкреслити свою індивідуальну красу, а не копіювати когось. Бо в копіюванні ніхто ще гарним не став.
Їй не не треба, просто розумна людина розуміє - красу ні за які гроші не купити.
Це не силіконові цицьки і решта, якщо що
Kusalochka• 13 мая 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Глупость. У меган фокс вообще большие пальцы на руках недоразвиты.
ПуГоФФка• 13 мая 2024
ОхиИВздохи• 13 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
фото
Це що за пеппа))) краще не стала
Чучело-Мяучело• 13 мая 2024
Можна інколи навіть і без грошей, а з ними тим більше
Ошеламиссимо• 14 мая 2024
Ответ дляНу ниче се
Так, у неї наукові ступені по фізиці та хімії)) і посада канцлера. Зосередилась на мізках. Хоча вона не потворна, натуральна. І всі костюми на посаді їй шили на замовлення
Нормальна абсолютно зовнішність
Ошеламиссимо• 14 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
фото
Хто це? Жах на фото 2
Перше фото норм

Ну ниче се• 14 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
С лицом Орнеллы Мути можно, что хочешь Фигура корректируется одеждой легко
Ну ниче се• 14 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Така краса, як у Белуччі, дар Божий! Це особливо помітно в її фільмах, яка грація, стать, погляд, голос! Статично може будь-яка наколота баришня під звєзду виглядати непогано, а от в динаміці - жах