Нервогенератор• 14 мая 2024

Запис диктофону на андроід

Допоможіть, можливо хтось знає. Є запис на диктофоні у телефоні Самсунг, але вона дуже велика за обсягом, мені іі потрібно закачати на комп. Як це зробити? Де вона зберігається у телефоні? Перерила вже все
Настасья Пицун• 14 мая 2024
Мої файли- Аудіофайли
Нема?

автор Нервогенератор • 14 мая 2024
Чомусь нема, можливо, що дуже великий
Витворунка• 14 мая 2024
Зайдіть у сам диктофон, там має бути ’список’(list) справа зверху біля трьох крапок.
Щоб поділитися зажміть потрібний запис пальцем і знизу виберіть опцію поділитись, скиньте на телеграм, вайбер чи пошту і скачайте на комп´ютері
ГейТуда• 14 мая 2024
В папке Android есть папка data, в ней надо искать нужный Вам файл.
Кринжова баба• 14 мая 2024
На скільки великий обсяг по часу?
Витворунка• 14 мая 2024
Ответ дляГейТуда
Взагалі не там, у самсунга записи дефолтного диктофона зберігаються в internal storage-> music -> voice recorder