Христя в тiстi• 16 мая 2024
Опіка над тіткою
Дівчата, нетипове питання,може хто мав досвід.Брата мобілізують ,його мама (моя рідна тітка) в гострій стадії деменції вже років з 10.Брат нічого не робив,щоб оформити документи,він єдиний син.Це його рішення.Але тепер ця проблема в мене на голові.Тітку оформимо до приватного пансіонату,він буде сплачувати.Так суть питання:хтось оформляв опіку над рідними другого ступеня? Дякую,якщо хто відгукнеться з порадою.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А зачем вам опіка над ней, если сын оплачивает пансионат?
Тому що син буде мобілізованим.Не дай Бог,що з тіткою,мені навіть не дозволять тіло поховати.
Дуняша• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
может быть проблема в том что у нее есть сын
мой муж над теткой делает
Но у нее нет никого - не мужа не детей - она одинокая
мой муж над теткой делает
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляДуняша
мой муж над теткой делает
Оце трабли ((
Акуна_Матата• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Абсолютно любой может хоронить, просто его данные внесут в базу при выдаче тела и свидетельства о смерти.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Тіло з моргу дадуть сторонній людині?Господи,прости за такі питання.
Акуна_Матата• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Конечно, об этом написано в законе о похованні. Родственники или особа, которая обязалась совершить поховання. Одиноких соседей или одиноких родственников хоронят без всяких оформлений опеки.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Дякую,не знала.
Добра всем!• 16 мая 2024
Автор, опека назначается только (!) в случае признания человека недееспособным судом.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляДобра всем!
Ну вона дійсно недієздатна((Брат з якихось причин не оформляв їй інвалідність(.Ой дівчата,йому повезло,що вона спокійна(Але вже не раз і сусідів топила,і пожежі були.І з дому вона тікала,я тут на форумі тему пошукову створювала(.
Дрібка щастя• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
З якихось....
Там мороки з тим оформленням багато.
Добра всем!• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Речь не об инвалидности.
’дійсно недієздатна’ это когда есть решение суда и назначен опекун.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
З якихось....
Там мороки з тим оформленням багато.
Та да.Тепер не розумію з якої сторони підступитися.
Дрібка щастя• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ні з якої. Вона в пенсіонаті. До чого ви підступатися зібралися?
Уси Пуси• 16 мая 2024
Я так поняла что брат так устал за ней ухаживать что решил что на фронте лучше? Если его убьют кто пансион оплачивать будет?
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляУси Пуси
Вчора поговорили з ним,у випадку ,якщо в нього не буде змоги оплачувати ,то платити буду я.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляУси Пуси
Він дійсно втомився,я його розумію
.Він не має ні сім´ї,нікого.Всн життя з мамою.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Думала ,що опіка дасть мені можливість спілкуватися з лікарями,давати згоду на госпіталізацію (якщо пансіонат відмовить),представляти інтереси тітки(в тому ж банку карточку переоформити)...Щось таке
Поторописька• 16 мая 2024
Опікуна призначає суд. Тобто вам потрібен позов відповідний робити.
З приводу картки в банку і таке інше - можна довіреність оформити, замовивши нотаріуса на дім. Він перевірить її дієздатність: запитає елементарні речі ’як ваше ім´я?’, ’який сьогодні день?’ і тому подібне. Вам краще знати, чи дасть вона відповідь на такі питання.
Христя в тiстi
• 16 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Не дасть (Вона сина не впізнає вже давно.Вчора почала говорити,що вона дівчинка в садить картоплю.((страшно це все((Дякую за алгоритм дій,щось буду думати(
Добра всем!• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Именно так.
Опекун действует в интересах опекаемого, полностью заменяя его дееспособность. Так же, как родители действуют от лица малолетних детей.
Поторописька• 16 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Тоді тільки через суд. Для початку ви можете звернутись в органи опіки та піклування (зазвичай вони при райрадах в містах, в селах не знаю). Там вам спеціаліст зможе правильний алгоритм дій підказати.